wypada zapłon na 1wszym cylindrze w AXR

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ziutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 11:59
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

wypada zapłon na 1wszym cylindrze w AXR

Post autor: ziutek » śr lip 11, 2007 20:50

witam,
mam problem,silnik nieraz wpada mi w dziwne wibracie na wolnych obrotach ( i zawsze jak włączę klime na 4 bieg wentylatora ) po podłączeniu na vag wyskakuje "że zanik zapłonu na 1wszym cyl." numeru kodu niepamiętam, z tego co mi muwił znajomy to jak paczył po vagu po różnych blokach to wszytsko jest ok, dawki, widać ze pompotryski pod kontem elektrycznym są sprawne, sprawdzałem również ciśnienie na cyl, jest ok na każdym równe !, o co chodzi? siada wtryskiwacz? dodam iż auto ma normalną moc i przyśpieszenie, dzieje sie to tylko na postoju od początku kiedy posiadam auto,
PROSZĘ O POMOC !gdyż chciałbym auto poddać chip tuningowi ale najpierw niech bedzie wiadomo o cjo chodzi!
Ostatnio zmieniony czw lip 12, 2007 10:13 przez ziutek, łącznie zmieniany 1 raz.



michal0604
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 18:56
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: michal0604 » śr lip 11, 2007 21:58

Masz uszkodzony wtryskiwacz. Przerabiałem ten temat jak jeszcze pracowałem w serwisie VW. Jest uszkodzony mechanicznie. Jakby padł pod względem elektrycznym to by wyświetliło że wtrysk. Pamiętaj, że wtrysk po wymianie trzeba wyregulować. (jest specjalna śrubka na dźwigience) Pozdrawiam, i powodzenia.


michal0604

ziutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 11:59
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ziutek » czw lip 12, 2007 21:34

dzieki kolego za odp.
powiedz mi czy dużo jest roboty przy wymienia wtryskiwaczaa [chyba nietrzeba rozrządu sciągać] i co tą śrubką konkretnie sie reguluje? ktoś mi kiedyś muwił że coś tam trzeba wystroić.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 175 gości