pompa wspomagania??

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamykgs1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 21:16
Lokalizacja: kwn

pompa wspomagania??

Post autor: kamykgs1 » czw cze 21, 2007 13:44

witam wszystkich vw-maniakow :pub:

mam taki problem, srednio 2-3 razy w miesiacu musze dolewac plynu do wspomagania, bo cieknie mi, ale nie wiem skad. ostatnio przy skrecaniu (ale nie zawsze) slychac takie jakby sie pompa meczyla (pewnie wiecie o co chodzi) takie zgrzytanie. czy to czas na wymiane pompy?? moze kolumna??

dzieki za pomoc
pzdr :okej:



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » czw cze 21, 2007 19:22

kamykgs1 pisze:witam wszystkich vw-maniakow :pub:

mam taki problem, srednio 2-3 razy w miesiacu musze dolewac plynu do wspomagania, bo cieknie mi, ale nie wiem skad. ostatnio przy skrecaniu (ale nie zawsze) slychac takie jakby sie pompa meczyla (pewnie wiecie o co chodzi) takie zgrzytanie. czy to czas na wymiane pompy?? moze kolumna??

dzieki za pomoc
pzdr :okej:
pompa wyje jak nie ma w niej już płynu , przekładnia może trzeć , ale tylko jeżeli dostało się do niej jakieś badziewie typu piasek. Sprawdź , czy nie cieknie Ci z przekładni , tych gum osłaniających drążki kierownicze . Jeżeli będzie ciekło to możesz oddać ją do regeneracji lub kupić nową/używaną

pozdrawiam



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » czw cze 21, 2007 19:31

damcio151 pisze:czy nie cieknie Ci z przekładni
właśnie tu może być przyczyna właśnie u miśka w pasku tak się stało leje z 2 stron a tania nie jest do paska



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości