Samochod gasnie w trakcie jazdy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Maciuś01
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: czw paź 26, 2006 17:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Maciuś01 » pn cze 18, 2007 08:24

benelos pisze:Dobra wykryłem prawdopodobnie źródło problemu prawdopodobnie jest to przekaznik numer 18 jako jedyny jest bardzo mocno nagrzany pozostaje tylko go zamienić i sprawdzic co z tego bedzie
Najpierw go sprawdż podmieniając z kimś bo ze przekażnik się grzeje to jeszcze nie jest oznaka awarii!!!!



zuczek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań/Horodyszcze
Kontakt:

Post autor: zuczek » pn cze 18, 2007 09:18

benelos, lepiej napisz poZycje tego przekaznika bo 18 w orginale jest od wycieraczek.... A to raczej nie ma nic wspolnego z silnikiem. Zrob zdjecie skrzynki z bezpiecznikami to zobacze to peswnie masz pomieszane przekazniki.


Tylko BMW!

Tomek i Sabina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 14:57
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Tomek i Sabina » pn cze 18, 2007 18:05

macientyvw pisze:
Tomek i Sabina pisze:Wiatma mam ten sam problem ale dziewne jak bylo cieplo to nie mailem ale teraz zaczelo padac i jest wigotno i dzisaij mi zgasl dwa razy mam 1,9tdi 90 koni jaki to kabel ci elektryk poprowadzil nowy przekaznik 109 jest ok co moze byc nie tak pomuz

Mieszkam w danii i tutaj nie mam dostepu do elektrykow prosze wiec ciebie co bys poradzil pozdrawiam odpisz
brat miał identyczne objawy u siebie, tez po deszczu mu potrafił zgasnac i pochwili palił dopiero. Po wymianie przekaznika 109 jak reka odjął...
witam dzisiaj bylo w miare cieplo i tez mi zgasl i juz nie chchial odpalic wyciaglem przekazik i wlozylem spowrotem i odpalil ale jak dojechalem do domu ok 10 km jak go dotklem normalnie goracuski czy to moze byc to pozdrawiam odpisz

[ Dodano: 18 Cze 2007 18:07 ]

odkrylem ze chyba mam alarm fabryczny bo dioda w dzwiach mruga i jak zamkne auto i otworze maske to zaczyna trombic prosze o pomoc
jaszczur pisze:benelos, masz immo,lub alarm fabryczny?

[ Dodano: Wto Cze 12, 2007 23:51 ]
tu masz co może być przyczyną,elektrycy tez nie dali rady,w końcu udało mi sie dojść do tego http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=75824
witam dzisiaj bylo w miare cieplo i tez mi zgasl i juz nie chchial odpalic wyciaglem przekazik i wlozylem spowrotem i odpalil ale jak dojechalem do domu ok 10 km jak go dotklem normalnie goracuski czy to moze byc to pozdrawiam odpisz
Ostatnio zmieniony pn cze 18, 2007 18:08 przez Tomek i Sabina, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Maciuś01
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: czw paź 26, 2006 17:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Maciuś01 » wt cze 19, 2007 07:46

witam dzisiaj bylo w miare cieplo i tez mi zgasl i juz nie chchial odpalic wyciaglem przekazik i wlozylem spowrotem i odpalil ale jak dojechalem do domu ok 10 km jak go dotklem normalnie goracuski czy to moze byc to pozdrawiam odpisz
_________________
witam mam problem czasmi jak przekrece kluczyc to kontrolka od grzania swiec nie gasnie i nie idzie odpalic co moze byc prszyczyna prosze o pomoc piszcie wiadomosci
Jak masz silnik 1Z to sprawdź czy masz immo i idź za fotoporadą jaszczura.

Jest tu: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=75824
Ostatnio zmieniony wt cze 19, 2007 07:48 przez Maciuś01, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Macienty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 966
Rejestracja: czw mar 02, 2006 23:10
Lokalizacja: BWA

Post autor: Macienty » wt cze 19, 2007 14:07

benelos, ma TDI


"Most perfect silence is when
there´s no need to explain"

Tomek i Sabina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 14:57
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Tomek i Sabina » wt cze 19, 2007 21:20

Maciuś01 pisze:
witam dzisiaj bylo w miare cieplo i tez mi zgasl i juz nie chchial odpalic wyciaglem przekazik i wlozylem spowrotem i odpalil ale jak dojechalem do domu ok 10 km jak go dotklem normalnie goracuski czy to moze byc to pozdrawiam odpisz
_________________
witam mam problem czasmi jak przekrece kluczyc to kontrolka od grzania swiec nie gasnie i nie idzie odpalic co moze byc prszyczyna prosze o pomoc piszcie wiadomosci
Jak masz silnik 1Z to sprawdź czy masz immo i idź za fotoporadą jaszczura.

Jest tu: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=75824
co to jest to immo dzisaij zauwazylem ze po rozebraniu goracego przekaznika strasznie smierdzial obecnie jestem za granica i nie mam mozliwosci zrobienia tego musze dojechac do domu to zawioze do elektryka ale jak dojechac jak gasnie moze jakis trik w razie czego pozdro odpisz



Awatar użytkownika
Maciuś01
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: czw paź 26, 2006 17:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Maciuś01 » śr cze 20, 2007 08:00

Tomek i Sabina pisze:co to jest to immo dzisaij zauwazylem ze po rozebraniu goracego przekaznika strasznie smierdzial obecnie jestem za granica i nie mam mozliwosci zrobienia tego musze dojechac do domu to zawioze do elektryka ale jak dojechac jak gasnie moze jakis trik w razie czego pozdro odpisz
Jeżeli jest to przekażnik to niestety nie ma chyba żadnego triku (ja go nie znam...)

Immo to jest immobilajzer poznać go po kości w kluczyku (po rozebraniu)
Ostatnio zmieniony śr cze 20, 2007 08:01 przez Maciuś01, łącznie zmieniany 1 raz.



Tomek i Sabina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 14:57
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Tomek i Sabina » śr cze 20, 2007 18:03

Maciuś01 pisze:
Tomek i Sabina pisze:co to jest to immo dzisaij zauwazylem ze po rozebraniu goracego przekaznika strasznie smierdzial obecnie jestem za granica i nie mam mozliwosci zrobienia tego musze dojechac do domu to zawioze do elektryka ale jak dojechac jak gasnie moze jakis trik w razie czego pozdro odpisz
Jeżeli jest to przekażnik to niestety nie ma chyba żadnego triku (ja go nie znam...)


Immo to jest immobilajzer poznać go po kości w kluczyku (po rozebraniu)
musze nie miec immo bo ogulnie jezgdze na dorobionym kluczyku od 4 miesiecy a orginalnym mam tylko lampke odp



fisher_nh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 07, 2007 15:04
Lokalizacja: Krakow

Post autor: fisher_nh » czw cze 21, 2007 23:39

Zobacz ten temat co jaszczur zapodał z fotoporada, mi gaslo TDI . Rozkrecilem nie bylo nic podejrzanego oprocz jednogo luta ,ale dla spokoju lutownica poprawilem od przekaznikow i poki co juz 5 dzien mi auto nie zgaslo ,a wczesniej potrafilo kilka razy dziennie zwlaszcza przy wlaczaniu migaczy ,takze dziekuje bardzo jaszczurowi za ta fotoporade ,bo nie wiem czy ktos by na to wpadl.



Orles
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 01:42
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Orles » pn cze 25, 2007 22:32

witam, mam podobny problem z golfem 4 sdi, potrafi zgasnac w najmniej odpowiednim momencie, nic nie daje krecenie rozrusznikiem (kontrolki zachowuja sie normalnie). Po paru minutach odpala jakby nic sie nie stalo.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości