Tankowanie diesla beznyna

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Quxen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 18:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Quxen » wt maja 22, 2007 09:23

Po moim ostatnim tankowaniu (10L benzyny VERVA:)) auto spisywalo sie bez problemow. Przyspieszenie, spalanie tak jak zawsze. Ja nie poczulem zadnej roznicy i Golf chyba tez:)

Pozdrawiam,

Quxen



korzonek80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 20:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: korzonek80 » czw cze 07, 2007 12:53

A jaki to był silnik w golfie?
Moja żonka wczoraj niestety walnela babola na stacji i zalala Pb95 zamiast ON do Golfika TDI PD. Na szczęscie zorientowała się zaraz po fakcie i nie odpaliła go. Przyjechał Teść i scholowali go do garażu i spuścili z baku wszystko,potem zalali go od razu do pełna. Pojezdzili troche i na chwile obecną wszystko jest ok.
Mial ktoś taki przypadek,czy obu napewno nic się nie wydarzy,zawsze jakieś resztki mogly przecież zostać w baku.
Ponadto gdzie z przodu jest zaczep do holowania?



simi77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 21:15
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: simi77 » pt cze 08, 2007 15:30

korzonek80, wydaje mi się że jeżeli auto nie było odpalane to nic nie będzie. a zaczep do holowania jest w zderzaku za prawą zaślepką (strona pasażera).
pozdrawiam
simi77



Awatar użytkownika
Darass
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: sob sty 21, 2006 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Darass » ndz cze 10, 2007 17:07

korzonek80 pisze:A jaki to był silnik w golfie?
Moja żonka wczoraj niestety walnela babola na stacji i zalala Pb95 zamiast ON do Golfika TDI PD. Na szczęscie zorientowała się zaraz po fakcie i nie odpaliła go. Przyjechał Teść i scholowali go do garażu i spuścili z baku wszystko,potem zalali go od razu do pełna. Pojezdzili troche i na chwile obecną wszystko jest ok.
Mial ktoś taki przypadek,czy obu napewno nic się nie wydarzy,zawsze jakieś resztki mogly przecież zostać w baku.
Ponadto gdzie z przodu jest zaczep do holowania?
nic mu nie bedzie. nawet jezeli troche zostało w zbiorniku, to przeciez zalaliscie do fulla ropki, tak wiec ilości beny są śladowe o ile wogole są. ja tez kiedys wlałem wachy do diesla (tzn nie ja tylko kumpel do mojego ojca do Vectry B DTI) i nic sie nie stało. wlał moze z 8l na 40l ropy. troche pojezdzilem, do fulla ropy i gra ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 230 gości