pomoc w identyfikacji etc

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pn maja 14, 2007 16:48

screwdriver pisze:okazało sie ze panowie z servisu nie załozyli rury na intercooler i działo sie jak sie działo
a głowy któryś w aucie nie zostawił czasem? Napisz co to za serwis bo trzeba go omijać szerokim łukiem :)


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » pn maja 14, 2007 22:38

myśle że to jest czujnik temperatury który wypiął się ze zderzaka, ja bym wymienił rozrząd cały kompletny łącznie z uszczelniaczami


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

screwdriver
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 22:22
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: screwdriver » wt maja 15, 2007 10:39

no wiec tak dzieki serdeczne za nr czesci :)

co do servisu lub to czym oni sie próbuja nazywac to jest to AUTORYZOWANY SALON SPRZEDAZY ORAZ SERWIS SKODA - STOJADŁA k/MIŃSKA MAZOWIECKIEGO

dodam tylko jeszcze ze jak do nich zadzwoniłem to jeden z panów z działu obsługi klienta chciał mnie wcisnac na sobote (dzwoniłem we wtorek) po czym po dosc ostrej wymianie zdan i oswiadczeniu (moim ) ze chce pisemna odmowe wykonania (prawidłowego ) usługi gosciowi pupa zmiekła i kazał przyjechac na nastepny dzien takze Panowie jak to napisał CORVAX szerokim łukiem omijamy tych panów

[ Dodano: 15 Maj 2007 14:40 ]
tiaaaaaa no to mamy nastepnych Państwa naciagaczy zadzwoniłem do autoryzowanego przedstawiciela VW w Warszawie na ul. Sortowej 6A firma nazywa sie CARSERVO i co podaje nr czesci gosciu mi mówi ze nie wie o co chodzi no to ja tłumacze ze takie i takie auto i ze dysze potrzebuje bo zły człowiek przyszedl i ukradł mi ... w odpowiedzi wrecz krzykiem gosc do mnie mówi ze czesc ta nie wystepuje samodzielnie - do kupienia tylko z całym silniczkiem - wiec mu tłumacze ze tylko ta zewnetrzna czesc potrzebuje bo jak chce spryskac tylna szybe to leje na maske klientowi za mna a on swoje ze tylko z silniczkiem wiec ... podziekowałem panu naciagaczowi - zadzwoniłem do VW Gajewska - sprawa trwała ok. 2min - czesc jest dostępna i kosztuje 25PLN - wiecej pytan nie mam tylko jeden wniosek - polecam VW Gajewska :pub:


pzdrv serdecznie screw

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości