Pomiar z hamowni serce ASZ a auto POLO;)

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Tominator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 00:08
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tominator » wt kwie 24, 2007 11:30

Cholera Polo to przecież to samo co Ibiza :grin: trzeba bedzie coś pomyśleć o modach na drugi rok bo juz nie da rady jeździć tym mułem :helm: Moja Ibiza 3D 1.9 TDI AFN z klimą i wszystkim co to auto mogło mieć na standardowych alu 185/55R15 waży bez paliwa 1080kg tylko audio mam rozbudowane i jakieś 35-40kg na plus :roll: Dołączam sie do pytania - skrzynia i sprzęgło seryjne ? nie ślizga się ?
BTW oczywiscie gratulacje z posiadania takiego potwora :bigok:



Awatar użytkownika
Katherina
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: wt lut 22, 2005 00:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Katherina » wt kwie 24, 2007 22:34

aw69 pisze:moj golf na wadze elektronicznej z pustym zbiornikiem i na kolach alu 15 cali 1175 kg
pewnie po następnym twoim strojeniu i te parę kilogramów nic mi nie pomoże i dostanę wyraźnie w dupę ;)
myślę że przy takich mocach, to już nie te parę kg pomaga czy przeszkadza, bardziej trakcja i umiejętności, no i długość odcinka...
Tominator pisze:Dołączam sie do pytania - skrzynia i sprzęgło seryjne ? nie ślizga się ?
BTW oczywiscie gratulacje z posiadania takiego potwora :bigok:
skrzynia seria 6, daje radę póki co, sprzęgło też nie wiem dlaczego seryjne od ASZ ma nie dać rady, nie mam przecież planów z ASZ robić 300PS :jezor:


www.vwpolo-squad.pl

190KM/395Nm
by Aligator Master's Tuning

Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: aw69 » śr kwie 25, 2007 22:50

a jednak sie pomylilem na 17 alu auto ciezsze tylko 20kg 1195 kg na pustym zbiorniku


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości