[SDI AEY] Wibracje silnika w zakresie obrotow

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bizon_21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 30, 2006 12:39
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Bizon_21 » ndz kwie 01, 2007 14:49

wedulg mnie to nie powinien siedziedz sztywno na poduszkach tylko lekko sie bujac( trudno mi to opisac bo tez nie powinien latac ale reką powinen sie dac leko bujnoc) , przynajmniej ja tak mam i poprzedni moj furaczek tez tak mial ale specjalistom nie jestem wiec pisze ci to co zaopserwowalem , moj kolega ma polo 1,9 D mial to co ty i okazalo sie ze silnik za sztywno siedzial na poduszce


Turbo Direct Injection Rulez :)

Awatar użytkownika
MarcinRoz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: śr lut 21, 2007 19:15
Lokalizacja: EPJ
Kontakt:

Post autor: MarcinRoz » ndz kwie 01, 2007 22:50

[quote="Bizon_21"]wedulg mnie to nie powinien siedziedz sztywno na poduszkach tylko lekko sie bujac( trudno mi to opisac bo tez nie powinien latac ale reką powinen sie dac leko bujnoc) , przynajmniej ja tak mam i poprzedni moj furaczek tez tak mial ale specjalistom nie jestem wiec pisze ci to co zaopserwowalem , moj kolega ma polo 1,9 D mial to co ty i okazalo sie ze silnik za sztywno siedzial na poduszce[/quo

Możliwe, ale w tdi upatrywałbym też innych problemów-choćby kąt wtrysku,żle ustawiony.....Dzięki za info Pozdrawiam



adams1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 19:03
Lokalizacja: Leszno

Post autor: adams1977 » ndz kwie 08, 2007 19:15

Witam wszystkich forumowiczów nie mam golfa ale jeźdze też volkswagenem i widzę że Froncek ma ten sam problem co ja z moim silnikiem 1,9sdi ich największym mankamentem jest zacinający się zawór ERG (dla nie wtajemniczonych zawór recyrkulacji spalin) to przez niego silnik się trzęsie w tym zakresie obrotów. nieraz wystarczy go przeczyścić u speca od diesli lub w gorszym wypadku wymienić. Zapewne silnik ci duzo pali w mieście i jak dodasz gazu to ostro kopci, a jak jedziesz na 5 90km/h to jak by silnik przerywał. I jeszcze jedna sprawa tesilniki ze względu na swa moc lubią dobre paliwo Ja leje V-Power i jestem zadowolony.



barteczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw maja 08, 2008 16:02
Lokalizacja: SO ...

Post autor: barteczek » ndz wrz 14, 2008 14:25

Bizon_21 pisze:moj kolega ma polo 1,9 D mial to co ty i okazalo sie ze silnik za sztywno siedzial na poduszce
mam golfa silniik 1Y na zimnym od poczatku jak go mam 1.5 roku drgal na zimnym na cieplym mniej,ale pierdykla mi poduszka pod silnik ta od skrzyni strony wymnienilem ja i ta od strony rozrzadu tez,teraz drga mi 2 razy bardziej na zimnym i na cieplym tez mocniej drga na jalowym biegu ,przy dodaniu gazu juz nie:(
o co moze chodzic??nowe poduszki musza troche popracowac??moze za male obroty?? jak sprawdzic jak mam zegarek zamiast obrotka??


........VW............

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 92 gości