kilka pytan co do mkI cabrio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

kilka pytan co do mkI cabrio

Post autor: GeGi » pn lut 12, 2007 22:51

Witam. ostatnio zaczalem sie interesowac golfami I w kabriolecie :bigok:
mam takie pytanko na co zwracac uwage przy zakupie takiego auta (wiadom oze samochody juz troche wiekowe) i czy przebieg np. 200.000 to duzo jak na takie 'sezonowe' autko (zalozmy ze benzyna 1.8)? do ilu mniej wiecej tys. km mozna jezdzic spokojnie bez remontu silnika (wiem ze to zalezy od uzytkowania i innych czynnikow, ale chcialbym wiedziec tak na 'oko' ;) )
pozdrawiam


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
colins
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 08, 2007 10:49
Lokalizacja: Legnica

Post autor: colins » wt lut 13, 2007 10:13

Zalezy tez w jakich pieniadzach chcesz kupic golfa 1.
Przy zakupie sugeruj sie glownie stanem blacharki, czy ma oryginalmne startegiczne podezespoly dla cabrioleta, przebiegiem raczej bym sie nie sugerowal, bo tego najstarsi gorale nie wiedza, po prostu ocen auto wizualnie czy ma linie, Njatanszego golfa cabrio jakiego jestes w stanie wynalesc,zarejestrowanego to 3 moze 2,5 tys najdrozszy do 10zl, realna cena sprzedarzy w miare zrobionego to 5 tys. Tylko kupujace najtanszego, w kiepskiim stanie nie bedzie cie cieszyc, przy dodawaniu to niego,:)



Awatar użytkownika
adriana81
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1115
Rejestracja: czw mar 23, 2006 00:26
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: adriana81 » czw lut 15, 2007 05:41

colins pisze:realna cena sprzedarzy w miare zrobionego to 5 tys
:bajer:

Realnie to samo poszycie Dachu Kosztyje 2400zl (mowa juz o Orginalnym nie szytym gdzies na miare :bajer: )Czyli Zwroc uwage na blache i na dach a przede wszystkim na stan Techniczny Bo nie sztuka jest Kupic MK1 Cabrio za 5000 zl i potem wlozyc do niego kolejne pare Tysiecy bo np.Dach bedzie do Banii lub silnik :bajer: A Tu masz przyklad ile moze Kosztowac MK1 Cabrio w stanie idealnym :bajer:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C486663


viewtopic.php?f=87&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: GeGi » czw lut 15, 2007 09:24

jak bym juz szukal to raczej do 5 tys :D
thx za odpowiedzi.
pzdr. :pub:


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
colins
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 08, 2007 10:49
Lokalizacja: Legnica

Post autor: colins » czw lut 15, 2007 15:05

Wiadomo ze koszty odrestaurowania są bardzo wysokie jednak ja mowie o realnej cenie sprzedaży zauważ ze ten golf za 15 tys ktorego pokazales, mial juz wyswietlen ogladajacych 44079 i nikt do tej pory go nie kupil, podejrzewam ze koles juz chyba 2 lata probuje go sprzedac :) a jest takie powiedzenie, cenic a sprzedac to roznica...



Awatar użytkownika
Domier
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 698
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 15:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Domier » czw lut 15, 2007 18:57

te co stoja na allegro powyzej 10 tysi to stoja juz dluugo, na cholere dawac cene 20tysi za niektore mk I na allegro jak stoja od 1,5 roku... ten za 15 tez nie pojdzie



Awatar użytkownika
colins
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 08, 2007 10:49
Lokalizacja: Legnica

Post autor: colins » czw lut 15, 2007 21:24

wlasnie, moim zdanie max 10 tys juz za naprawde slicznego golfa mk1, za 20 tys pomysl jakie auto mozna kupic :) kolfa 4 cabrio :) za 9-11 kupisz mk3 cabrio

widzialem ze wystawiales swojego czerwonego na allegro, jakie masz zainteresowanie autem ?



Awatar użytkownika
Domier
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 698
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 15:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Domier » czw lut 15, 2007 21:36

hmm srednie, sa w sumie 2 osoby zainteresowane obejrzeniem ale nic jak narazie konkretniej :)



Awatar użytkownika
Marcel 08
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: pn paź 16, 2006 18:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marcel 08 » czw lut 15, 2007 22:06

wszystko zalezy wg mnie od tego jakie masz checi i warunki na ewentualna odbudowe auta .... no i oczywiście budzet :bajer:

kazdy z nam kupil swoje cabrio tak naprawde na inna kwota i w innym stanie ....

poczawszy od 2tys do 10tys blisko zapewne.


wg mnie jak buda i podłoga w stanie conajmniej dobrym to mozna z auta zrobic wszystko .... rzeczy mechaniczne sa spokojnie do ogarniecia :grin:


[b]ZAPRASZAMY NA -> [/b] www.08PSS.pl

Wyjazdy integracyjne dla firm WWW.ENJOYIT.PL

Awatar użytkownika
ŁySymk1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: wt maja 30, 2006 21:54
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: kilka pytan co do mkI cabrio

Post autor: ŁySymk1 » czw lut 15, 2007 23:44

GeGi pisze:Witam. ostatnio zaczalem sie interesowac golfami I w kabriolecie :bigok:
mam takie pytanko na co zwracac uwage przy zakupie takiego auta (wiadom oze samochody juz troche wiekowe) i czy przebieg np. 200.000 to duzo jak na takie 'sezonowe' autko (zalozmy ze benzyna 1.8)? do ilu mniej wiecej tys. km mozna jezdzic spokojnie bez remontu silnika (wiem ze to zalezy od uzytkowania i innych czynnikow, ale chcialbym wiedziec tak na 'oko' ;) )
pozdrawiam

Co do silnika to moze i bez remontu przelatac 500 tys km ( kolga n Passata z tym silnikiem 530 tys km ) :goof: a cy to duzo 200 tys hmm powiedzmy ze auto 92 r i prbieg 200 to srednia roczna daje oklolo 13,5 tys - czyli moim zdaniem jak najbardziej realny :hmm:

A co do zakupu ja bym sie ierowal w strone blachalrki i korozji ( tzw rudej ) :bigok:


mk1 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=56197
[b] www.Q3M.pl - zapraszam :) [/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości