KOSZULKI vwGOLF.pl - ZAMAWIAĆ ;)

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

KOSZULKI vwGOLF.pl - ZAMAWIAĆ ;)

Post autor: martini44 » sob lut 18, 2006 17:33

niewiem czy dobrze zrobiłem ale w grupie Śląsk padla propozycja zrobienia gadżetów z logo miedzy innymi koszulek i bluz, poprosiłem ich wiec o zrobienie koszulek i bluz miedzy innym z logo grupy Cabrio....dobrze zrobiłem czy zle ??? co o tym myslicie koledzy ??? :okej:
Ostatnio zmieniony czw lut 15, 2007 18:09 przez martini44, łącznie zmieniany 2 razy.


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

Awatar użytkownika
kolanek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:20
Lokalizacja: jarocin/norwich
Kontakt:

Post autor: kolanek » sob lut 18, 2006 17:43

zrobiles przekozacko i naleza Ci sie za to brawa!! :D =D> mam nadzieje ze to wypali. walcz z nimi do samego konca!! :D



goose
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pn lis 07, 2005 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: goose » sob lut 18, 2006 22:48

idea jest pierwsza liga, na golfcabrio.de też maja swoje ciuchy, fajnie by było sie jakoś ubrać klubowo :food: zapodaj jakieś szczegóły



Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

Post autor: martini44 » sob lut 18, 2006 23:05

jak beda mieli jakies dokladne dane dotyczace pomysłu to dam znac, jutro jade na spocik w Katowicach wiec bede wiedział wiecej, ale obiecuje ze dopilnuje tematu!!!!!!!!


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

blook

Post autor: blook » ndz lut 19, 2006 07:45

siemanko :) w związku z tym że sie troche tym zajmowałem :P co Was interesuje ?? najpierw trzeba zebrać szczegóły czego poszukujecie :P do wykonania jest prawie wszystko :P koszulki, polary, czapeczki ..... no i wiele innych jeśli chodzi o ciuchy :P można też robić kubeczki i inne piedroły :P napiszcie co by Was interesowało a ja postaram sie dowiedzieć szczegóły cenowe :)

Pozdrawiam

No i sie dowiedziałem :) koszulki w zależnosci od jakości koszulki :P wraz z nadrukiem to koszt ok 10-15 zł minimum. Koszt koszulki jest podany przy 50 sztukach. Im mniej koszulek to cena będzie wzrastać niestety.
Najlepiej jest zamowić conajmniej 20 koszulek :P wtedy koszt wzrośnie o ok 2-3 zł ale i tak nie będzie tak drogo ;)



Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

Post autor: martini44 » ndz lut 19, 2006 21:38

po dzisiejszym spociku pochytałem co nieco.... czarne koszulki w kazdym rozmiarze z przodu po lewej bedzie "nick" z tylu na srodku logo vwgolf.pl cabrio, napisy oczywiscie białe wielkosc tylnego logo troszke wiekrzy od tego co mamy na szybach, beda to sitodruki ale bedzie próbował znalezc jakis kontakt aby móc wyszywac !!!!!!!!!!!!! mozna dac swoje koszulki, bluzy, kurtki, czapki itp. :bigok:


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

Awatar użytkownika
filar3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:48
Lokalizacja: NS
Kontakt:

Post autor: filar3 » pn lut 20, 2006 22:25

no chłopaki bardzo dobry pomysł !! czekam na koszulki, bluzy i kubki z naszym logo !! mam nadzieje ze juz niedlugo cos sie pojawi !! Pozdravwiam !!!



Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

Post autor: martini44 » pn lut 20, 2006 23:02

to co ustaliłem można obkukać w grupie Śląsk w temacie "gadżety banery...." a zamawiać można http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 93a#334219

:bigok: :bigok: :bigok:


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

Awatar użytkownika
MARKO84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: śr lis 16, 2005 18:56
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: MARKO84 » wt lut 28, 2006 19:24

Witka

MARTINI ten link co podałeś niedziała, a już się napaliłem na koszulke i bluze.
podaj go jeszcze raz jak możesz.......?



Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

Post autor: martini44 » wt lut 28, 2006 21:04

hmmmm....dziwne ze usuneli temat...ale dziekuje za spostrzeżenie i prosze nastepny lineczek :bigok: :bigok:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 814#344210

ale widze ze trzeba zebrac 15 ludków i złożyc w hurcie zamówienie....mimo to że ja już mam 2 to z checia przyłącze sie do zainteresowanych i znów wezme ze 2 sztuki !!! mozemy zrobic tak ze jesli ktos chce to niech mi napisze maila mmol@op.pl a ja juz z nim zalatwie bo mieszkam 15 km od niego !!!!!


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

Awatar użytkownika
filar3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:48
Lokalizacja: NS
Kontakt:

Post autor: filar3 » pt mar 03, 2006 14:39

chłopaki mam już koszulkę, tak ja myślałem jest super :okej: Borgu dzięki :pub: Pozdravwiam!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


[url=http://www.golfcabrio.pl][img]http://img124.imageshack.us/img124/1104/cabriopodpis25cy.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
smokatsu84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: wt sty 18, 2005 10:08
Lokalizacja: Gdansk/PO
Kontakt:

Post autor: smokatsu84 » pt mar 03, 2006 15:37

filar3 pisze:chłopaki mam już koszulkę, tak ja myślałem jest super :okej: Borgu dzięki :pub: Pozdravwiam!!!
ile za to cacko wybuliles ??



Awatar użytkownika
filar3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:48
Lokalizacja: NS
Kontakt:

Post autor: filar3 » pt mar 03, 2006 15:48

zapłaciłem 20 zł (w tym miejscu zaznaczam iz koszulka jest z materiału lepszej jakości na moje zyczenie,a o ile sie nie myle to pierwotna cena z koszulką innej jakości była niższa) + koszt przesyłki :okej: Jak dla mnie 20zł za taką koszulke to nie jest wygórowana cena.


[url=http://www.golfcabrio.pl][img]http://img124.imageshack.us/img124/1104/cabriopodpis25cy.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

Post autor: martini44 » pt mar 03, 2006 17:12

filar3 pisze:zapłaciłem 20 zł (w tym miejscu zaznaczam iz koszulka jest z materiału lepszej jakości na moje zyczenie,a o ile sie nie myle to pierwotna cena z koszulką innej jakości była niższa) + koszt przesyłki :okej: Jak dla mnie 20zł za taką koszulke to nie jest wygórowana cena.
A na plecach tez masz logo??? bo jja mam :grin: :grin:


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości