na cały rok?

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
maximoto_arkus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 13, 2006 20:23
Lokalizacja: 100- lica
Kontakt:

Post autor: maximoto_arkus » pt lut 02, 2007 21:05

Pozwólcie że się dołączę do tej interesującej dyskusji tak więc po pierwsze podwozia nie ma co zabezpieczać na zimę bo i tak jest podwójnie zabezpieczone dużo lepiej jak w blaszaku chyba że ktoś je poharatał ....
Co do zabezpieczania dachów to jak najbardziej powinno się zabezpieczać dachy materiałowe nawet w lato ale nie wazeliną !!!!!!!!!
Na zimę po to żeby ograniczyć do minimum wsiąkanie wody po to żeby podczas mrozu nie marzła i nie rozszerzała się jako lód no i tym samym dachu nie niszczyła.
Na lato po to żeby dach nie wysychał na piasek i tym samym też nie pękał
Będę nieskromny i podam linka do siebie na stronkę tam znajdują sie produkty do tego typu procederu. www.maximoto.com.pl
Ja na zimę stosuje Nano SIM po nałożeniu trzech warstw ogranicza wsiąkanie wody do 99% co zabezpiecza przed intensywnymi deszczami i zamarzaniem wody.
Na lato jest zestaw Turtle Wax do mycia i zabezpieczania.
Ten preparat do mycia można stosować również przed nałożeniem Nano Sim.
Jest też ogłoszenie na allegro ogłoszenie w tytule "Dach na zimę dla twojego kabrioleta"

:okej:


Let's rock

Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » pt lut 02, 2007 23:26

maximoto_arkus,
a co proponujesz na dach PCV ??



Awatar użytkownika
maximoto_arkus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 13, 2006 20:23
Lokalizacja: 100- lica
Kontakt:

Post autor: maximoto_arkus » pt lut 02, 2007 23:39

Nie próbowałem jeszcze konserwować takich dachów ale to kwestia czasu jak wpadne na pomysł i go przetestuję to dam znać
:okej:

[ Dodano: 06 Lut 2007 00:00 ]
nowy13 może znasz kogoś w Wa wie kto ma taki dach to by do mnie podjechał mam kilka środków to można by spróbować bo ten twój dach to ciś w rodzaju gumy pomieszanej z plastikiem przypuszczam
:food:


Let's rock

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości