[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » ndz gru 04, 2011 00:18

Ok, dzięki wielkie. Tak jeszcze dla pewności zapytam: w cabrio wlepa z kodami wyposażenia jest pod podłogą bagażnika, tak jak w innych vw?


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
elcapitan7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: pn sty 24, 2011 23:39
Lokalizacja: Paczków

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: elcapitan7 » ndz gru 04, 2011 15:08

jedna jest w chyba w bagażniku na tylnym pasie a druga jakaś na przegrodzie między bagażnikiem a tylną kanapą ( widoczna po schowaniu kanapy )


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=30&t=399775" onclick="window.open(this.href);return false;

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » wt gru 06, 2011 18:07

Czerwony sprzed paru postów się sprzedał i teraz wpadły mi w oko 2 nowe okazy: http://moto.allegro.pl/volkswagen-golf- ... 72689.html" onclick="window.open(this.href);return false; widzę, że jeden błotnik od dołu bierz rdza, poza tym ze zdjęć wygląda nieźle. Mam tylko jedną wątpliwosć - dach wygląda jakby miał najlepsze dni za sobą, da się go jeszcze podregulować, żeby lepiej przylegał, czy tylko wymiana?
http://moto.allegro.pl/sprzedam-i1953017822.html" onclick="window.open(this.href);return false; do tego mam już dalej, oprócz listw bocznych i lekko krzywej maski wygląda całkiem nieźle. Jeśli komuś rzuciło się coś w oczy, to jak najbardziej proszę o opinie


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
elcapitan7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: pn sty 24, 2011 23:39
Lokalizacja: Paczków

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: elcapitan7 » wt gru 06, 2011 22:25

u mnie też z lewej strony tak dziwnie odstaje, ale nie leje się do środka, musiałbyś sprawdzić, jak dla mnie białe lampy to totalna porażka :) ale wiadomo kwestia gustu, doły błotników jak pisałem wcześniej wspawywałem nowe bo też zjadał je ząb czasu :D ogólnie to ładne oba golfiki ale dla mnie czerwony robi robote :)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=30&t=399775" onclick="window.open(this.href);return false;

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » wt gru 06, 2011 22:42

elcapitan7 pisze: jak dla mnie białe lampy to totalna porażka
gej looki :bigok: od razu do zmiany, nawet na CL-e :bigok: jeśli nic po drodze nie wpadnie, to w weekend śmignę do domu i go obejrzę. Tak mi się wydaje, że czerwony może być ciekawszy, chociaż gaz trochę odrzuca, ale z drugiej strony nawet te parę km można taniej zrobić.
elcapitan7 pisze:doły błotników jak pisałem wcześniej wspawywałem nowe bo też zjadał je ząb czasu
Jeśli to będzie jedyna oznaka rdzy, to nie ma lipy
BTW, elcapitan7, widziałeś kiedyś krzywo zespawaną mk3? http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C22057105.html" onclick="window.open(this.href);return false; (3 zdjęcie, ewidentnie jedna połówka do drugiej się nie schodzi :grin: )


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
elcapitan7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: pn sty 24, 2011 23:39
Lokalizacja: Paczków

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: elcapitan7 » wt gru 06, 2011 23:17

ja u siebie zakladałem gaz rok temu i fajnie śmiga, nie narzekam :) na trasie jakieś 8,5,9l spala, po mieście odpalanie i gaszenie co kilometr to ze 14, a tamten golf to okaz jak nie wiem :D


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=30&t=399775" onclick="window.open(this.href);return false;

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » śr gru 07, 2011 15:55

elcapitan7 pisze:na trasie jakieś 8,5,9l spala, po mieście odpalanie i gaszenie co kilometr to ze 14
porównywalnie kosztowo z dieslem, także biedy nie ma :bigok: zobaczymy, ile on ma na gazie nalatane, chociaż instalkę zawsze można wek wywalić, a goły silnik, tak jak pisałeś, można tanio kupić, to jednak wolałbym narazie tego nie ruszać, może za rok, dwa


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
elcapitan7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: pn sty 24, 2011 23:39
Lokalizacja: Paczków

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: elcapitan7 » śr gru 07, 2011 17:58

musisz najpierw oglądnąć golfine i zobaczyć czy w ogóle jest sens zawracać sobie nim głowę


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=30&t=399775" onclick="window.open(this.href);return false;

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » śr gru 07, 2011 18:58

W weekend wracam do domu i planuję go obejrzeć, oby tylko pogoda dopisała


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » śr gru 14, 2011 19:27

Cabrio zakupione, ma parę mankamentów, ale myślę, że do początku sezonu z większością się uporam. elcapitan7, dzięki za pomoc :pub:


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
elcapitan7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: pn sty 24, 2011 23:39
Lokalizacja: Paczków

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: elcapitan7 » śr gru 14, 2011 23:23

powiedz, że kupiłeś czerwoną strzałe :) opowiadaj co za mankamenty, może coś doradze :)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=30&t=399775" onclick="window.open(this.href);return false;

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » śr gru 14, 2011 23:36

Czerwona, a jak :bigok: Poci się uszczelka pod klawiaturą, przetarty jest boczek fotela kierowcy i maska różni się kolorem, bo była mała stłuczka przodem. Poza tym strzała ma udokumentowany przebieg, w Polsce też na bieżąco serwisowana. Wrócę do domu na święta, to cyknę jakieś zdjęcia, bo jak narazie to się nawet nim nie przejechałem gdzieś dalej :D
Co do fotela kierowcy, to myślałem, żeby narazie przejeździć tak i w międzyczasie polować na jakieś skórzane taborety w dobrej cenie


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
elcapitan7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: pn sty 24, 2011 23:39
Lokalizacja: Paczków

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: elcapitan7 » śr gru 14, 2011 23:54

u mnie też uszczelke wymieniałem ( 24zł dobrej firmy + 10 minut roboty ) fotel też ma malutką dziurkę na boku ale nie jest wybujany jeszcze, ale to kwestia czasu, takie te kubełki hehe, odradzam Ci skóre, nie wyrobisz w lecie, ja jak zostawiam auto bez dachu pod domem np w lecie w słoncu na 20min to później nie idzie usiąść, a co dopiero na skórze. Zwłaszcza, że podobnie jak ja masz wersje Rolling Stones, a nie jakieś zwykłe fotele, kup lepiej używkę taką na necie, widziałem kiedyś za 200zl, i gitara, aha, polecam Ci nalepić nalepki Rolling Stones, luknij u mnie, błotniki tylne, tył pod lampą i maska


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=30&t=399775" onclick="window.open(this.href);return false;

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

[Mk3] Kilka pytań przed zakupem cabrio

Post autor: ForeCast » czw gru 15, 2011 00:07

elcapitan7 pisze:odradzam Ci skóre, nie wyrobisz w lecie, ja jak zostawiam auto bez dachu pod domem np w lecie w słoncu na 20min to później nie idzie usiąść, a co dopiero na skórze
I tu jest właśnie druga opcja, ale niestety nie na ten sezon z racji braku kasy: obszycie boczków skórą, a środek alcantarą - czarną lub czerwoną. Tylko z drugiej strony całość w skórze ma taką zaletę, że jak np. ptaki przemiłe przypuszczą atak jak luftwaffe to potem posprzątać ciężko :D No nic, zobaczymy, tak czy siak dopiero po wakacjach będę miał kasę na to
elcapitan7 pisze:u mnie też uszczelke wymieniałem ( 24zł dobrej firmy + 10 minut roboty )
To muszę w pierwszej kolejności, bo cały silnik paskudzi :D


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości