2 problemy z Golfem 4 Cabrio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Michu86pp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 22, 2011 14:05

2 problemy z Golfem 4 Cabrio

Post autor: Michu86pp » pt lip 22, 2011 14:24

Witam.
Posiadam Golfa 4 Cabrio 2.0 benzyna.
Po pierwsze zaświeciły mi się 2 kontrolki: ABS i poduszki i ciągle świecą. ABS działa normalnie. Co to może być?
Po drugie dach nie składa się automatycznie mimo iż powinien. Z tego co się dowiedziałem możliwe że jest zbyt mało płynu hydraulicznego. Więc czy ktoś mógłby napisać w którym miejscu znajduje się ten zbiorniczek (Prosze o wyrozumiałość )

Z góry dzięki za pomoc



Awatar użytkownika
elcapitan7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: pn sty 24, 2011 23:39
Lokalizacja: Paczków

2 problemy z Golfem 4 Cabrio

Post autor: elcapitan7 » pt lip 22, 2011 17:42

dziwne skoro świeci ABS i działa, a co do poduch to mógł się wkraść błąd jakiś i się zaświeciły, spróbuj odłączyć na jakiś czas akumulator, może się naprawi, a jak nie to trzeba podłączyć po komputer, z dachem nie pomogę bo mam ręczny :)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=30&t=399775" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mucha1977
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 14:28
Lokalizacja: VW TEAM CHOJNICE

Re: 2 problemy z Golfem 4 Cabrio

Post autor: mucha1977 » pt lip 22, 2011 19:17

Michu86pp pisze:Witam.
Posiadam Golfa 4 Cabrio 2.0 benzyna.
Po pierwsze zaświeciły mi się 2 kontrolki: ABS i poduszki i ciągle świecą. ABS działa normalnie. Co to może być?
Po drugie dach nie składa się automatycznie mimo iż powinien. Z tego co się dowiedziałem możliwe że jest zbyt mało płynu hydraulicznego. Więc czy ktoś mógłby napisać w którym miejscu znajduje się ten zbiorniczek (Prosze o wyrozumiałość )

Z góry dzięki za pomoc
Witam. ja mam swojego cabbiego dopiero jakis rok, wiec za duzo Ci nie pomoge ale wejdz na strone http://www.golf3cabrio.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i zarejestruj sie. To swietny klub zrzeszajacy posiadaczy mk3 i mk4 w wersji cabrio. Jest tam mnostwo fachowcow co napewno Ci pomoga i doradza... :hmm: Zapraszam do wstapienia do klubu. Pozdrawiam. :pub:


www.golf3cabrio.pl ObrazekObrazek

miriam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 30, 2011 13:03

2 problemy z Golfem 4 Cabrio

Post autor: miriam » pt wrz 09, 2011 11:25

fajne to forum dla posiadaczy golfów cabrio :) polecam


odzież włoska - odzież włoska
domki holenderskie - domki holenderskie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości