SZUKASZ POMOCY TECHNICZNEJ do Cabrio ??? napisz to tu!!!

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » pt mar 31, 2006 16:55

ok. Zapodam ale dopiero w niedziele lub poniedziałek.
Jutro mam poprawke w Wa-wie i nie bede skikał do garażu już dziś skikał, chyba że jutro wcześnie wróce to pstrykne kilka fotek



Awatar użytkownika
PeterCabrio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 18, 2005 15:40
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: PeterCabrio » pt mar 31, 2006 21:00

ok to ja tez czekam na foty ... moj pomysl jest troszke inny ... chce zrobic cala ramke z nierdzewki (drut) u gory zaczepic na palaku za pomoca paskow na rzep no i jakos z tylu zlapac za kanapa bo tez ta wersja windschota mnie interesuje :) ale czekam na foty



skolu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 23:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: skolu » pt mar 31, 2006 23:11

Mój wiatrołap jest tylko za siedzeniami przednimi i spełnia swoją funkcję w 100 % :) Jest mocowany w ten sposób ,że za pałąk łapię rzepem a na dole mam gumki które zaczepiam o haczyki zamocowane do śrubek od mocowania siedziska tylniej kanapy. Wygląda naprawdę dobrze ,a jeszcze lepiej się sprawuje. :chytry: :bigok:



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » sob kwie 01, 2006 10:05

zakładał ktoś panele pod głośniki 165mm ?
po założeniu ich nie da sie otworzyć szyby bo korbka jest za długa. Ktoś skracał oryginał czy kupował krótszą? gdzie kupić krótszą, albo od czego pasuje ? Hilfe ! :helm:



Awatar użytkownika
cabriofun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: cabriofun » sob kwie 01, 2006 13:31

Co do windshota to ten za przednie fotele jest ok ale ten zakrywający całość, pozwala na to wrzucenie jakichś pierduł na tylną kanapę i wiadomo ze ani tego nie zwieje ani nikogo nie bedzie kusiło.

A co do paneli 165 to ja zakładałem ale zrobiłej je od podstaw sam wiec jest tam 165 + 130 mm głośnik i wyglada to tak jak na fotce. można kręcić korbą tylko trzeba się nauczyć ale nie jest to zbyt uciążliwe ;-)

Obrazek


cabrio fun

goose
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pn lis 07, 2005 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: goose » sob kwie 01, 2006 14:38

wracajac do tematu windschota to wydaje mi sie ze to jest dobre ale na długie trasy. Chyba nie ma sensu zakladać tego do jazdy po mieście, co to za frajda z jazdy cabrioletem jak Ci nic nie podwiewa zza szyi :grin: może bredzę bzdury bo nigdy nie jeździłem z windschotem ale mnie przy otwartym daszku kręci własnie ta otwarta przestrzeń którą mam ze wszystkich stron wokół siebie. Więc po co jeździc z z windschotem za plecami? to już lepiej kupic sobie blaszaka z szyberdachem :rotfl:
jesli się myle to mnie uświadomcie :grin:



Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

Post autor: martini44 » sob kwie 01, 2006 21:22

masz racje ze przestrzeń to wolnosc co daje nam cabrio......ale lepiej jeździc z windschotem przez cały okres niż jednorazowo bez a reszte czasu spędzić z zawianym karkiem !!!! :helm:


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » ndz kwie 02, 2006 01:39

martini44 pisze:masz racje ze przestrzeń to wolnosc co daje nam cabrio......ale lepiej jeździc z windschotem przez cały okres niż jednorazowo bez a reszte czasu spędzić z zawianym karkiem !!!!
Prawda bo jak chcesz lekki powiew w kark to lekko szybe sobie uchylasz i elegancko się odbija od wiatrołapu. Jak jak złoże to nie zdejmuje .Chyba że musze. Jutro zrobie foty i wrzuce.



Awatar użytkownika
PeterCabrio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 18, 2005 15:40
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: PeterCabrio » ndz kwie 02, 2006 21:01

mi tez sie podoba powiew wiatru od tylu ale mam zamiar wozic malenstwo w foteliku na przednim fotelu wiec lepiej jak nie bedzie dodatkowych wiatrow :)



adolf 1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lut 22, 2006 22:40
Lokalizacja: frombork
Kontakt:

Post autor: adolf 1 » ndz kwie 02, 2006 22:10

koledzy przedstawiają bardzo ciekawe pomysły na wiatrołapa. i ja musze nad tym powaznie pomyslec.bo teraz coraz czesciej bedzie zdejmowany sufit. SKOLU mozesz wzucic foto swojego pomysłu?



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pn kwie 03, 2006 11:50

rozkładał/naprawiał ktoś prawą klamke od dachu? bo coś ostatnio zaczeła mi sie sama otwierać, więc wyjąłem ją dziś i widze że jest pęknięta jedna cześć.
Może ktoś ma taką na zbyciu? :D

P.S.
KUPIE KLAMKE DACHU - PRAWĄ ! :)

[ Dodano: Czw Kwi 06, 2006 12:21 ]
pasuje hokej z VR6 do mk1 Cabrio ?



zebra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 14:07
Lokalizacja: opole
Kontakt:

Post autor: zebra » sob kwie 08, 2006 21:38

szukam dokumentacji wszelkiego rodzaju może byc popolsku badż po niemiecku do golfa cabrio.jeżeli ktos może pomóc bedę bardzo wdzieczny.skladam takie cacko ale chciałbym mieć pewnośc że wszystko zachowam w oryginale.


szukam dokumentacji do cabrio vw golf 1 i silnika diesel 1,6

Karbolet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 05, 2005 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Karbolet » sob kwie 08, 2006 23:10

Eh, przecież masz net.
Jak podasz mi ftp to mogę wysłać te pdfy ściągnięte z rosyjskiej strony fanów instrukcji do automobili. To niecałe 50 mega.



Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » ndz kwie 09, 2006 00:21

PeterCabrio pisze:ok to ja tez czekam na foty ... moj pomysl jest troszke inny ... chce zrobic cala ramke z nierdzewki (drut) u gory zaczepic na palaku za pomoca paskow na rzep no i jakos z tylu zlapac za kanapa bo tez ta wersja windschota mnie interesuje ale czekam na foty
Sorki za zwołke
Obrazek

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 00:22 ]
A z tyłu troszku widać nowy nabytek mojego ojca. Nowy Pasek :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości