Problem z pompą paliwa.

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

K2KUBA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 14, 2010 16:26
Lokalizacja: Kraków

Problem z pompą paliwa.

Post autor: K2KUBA » ndz lut 28, 2010 21:21

Witam Panowie. Chciałbym dowiedzieć się czy w mk1 Cabrio w baku jest jakiś filtr który filtruje paliwo przed zaciągnięciem go przez pompe? Bo wiem że pompy które są montowane normalnie w bakach mają swój kosz i takie bardzo drobne sitko zapobiegające ciągnieciu syfu przez pompe a w mk1 cabrio pompa jest poza bakiem i ciągnie bezpośrednio z baku. Mam taki mały problem zmieniłem niedawno pompe bo stara mi padła i zmieniłe na używaną ale ta tak samo jak ta stara popiskuje mi nie wiem czemu..np gdy dojeżdżam do skrzyżowania i hamuje to mi tak piszczy że słychać to w środku i czsami efekt też jest taki że gdy nagle chce przyspieszyć np na 2 biegu to robi się dziura i dopiero za chwię tak jakby dostaje odpowiednią dawke paliwa i przyspiesza.Miałem dziurawy wlew i napewno naleciało syfu do baku więc dlatego tez pytam czy jest tam jakieś sitko ktróe by to filtrowało, bo jeśli jest to istnieje opcja że jest przytkane i nie nadąża wystarczająco dużo podawać , a wtedy czeka mnie czyszczenie baku.Z góry dziękuje za pomoc!


K
A
R
M
A
N_______

piotrekvr6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt gru 11, 2009 03:12
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: piotrekvr6 » pn mar 01, 2010 10:32

Każda pompka ma sitko na dole jak smok.



Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » pn mar 01, 2010 11:52

masz 2 pompki jedna w baku a drugą obok... zapewne piszczy ci ta poza bakiem!! wymien na nową ( najlepiej wsadz z kr lub 9a) i po problemie :D juz sie pare razy spotkalem z piszczaca pompka :D


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

K2KUBA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 14, 2010 16:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: K2KUBA » pn mar 01, 2010 22:05

dzięki panowie!!!


K
A
R
M
A
N_______

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości