Problem z Licznikiem.

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

K2KUBA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 14, 2010 16:26
Lokalizacja: Kraków

Problem z Licznikiem.

Post autor: K2KUBA » czw lut 04, 2010 22:43

Witam Panowie.Posiadam MK1 Cabrio z silnikiem 1.8 ozn 2H i zwracam się do was z takim problemem otóż brzmi on tak.. Licznik działa pokazuje obroty prędkość itd. ale problem mam z e wskaźnikiem temperatury wody odkąd go kupiłem , i od niedawna z kontrolką ciśnienia oleju. Wygląda to tak..jak chce to działa wskaźnik i to samo jest z kontrolka oleju raz mruga raz nie itd. Czujniki zostały już zmienione więc nie wiem czego się czepić .Czy to wina samego licznika..taśma gdzieś uszkodzona? Znajomy mówił że te liczniki lubiały robić takie psikusy.Jeśli ktoś z was miał podobny problem to prosiłbym o jakąś podpowiedź tym temacie. Z góry bardzo dziękuje.


K
A
R
M
A
N_______

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » wt lut 09, 2010 11:15

mk1 i mk2 tak juz maja :D nic nie zrobisz... ewentualnie mozesz pobawic sie w zmiane kabli od czujników do licznika... albo wsadzic zebary z innej mk1 i sprawdzic czy tak samo bedzie... wtedy wykluczysz czy zegary czy cos poza ale te problemy sa standardowe w vw :D:D


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » sob lut 13, 2010 12:23

Ja wymieniłem taśme licznika, a kontrolka od wody jak migała tak miga. Czujniki sprawdziłem więc w moim przypadku zostają kable :)
Ostatnio zmieniony sob lut 13, 2010 12:24 przez nowy13, łącznie zmieniany 1 raz.



K2KUBA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 14, 2010 16:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: K2KUBA » ndz lut 14, 2010 23:10

Sprawdzając taśme multimetrem na ciągłość obwodu wychodzi mi na to że jedna ściezka jest upalona ..przepatrywałem ją ale nic tam nie widziałem..widocznie nie widać tego gołym okiem.Wygląda na to że będę musiał zmienić zegary! A dioda która mruga to jest od poziomu płynu chłodzącego..nie?


K
A
R
M
A
N_______

Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » pn lut 15, 2010 20:07

tak dokładnie -> płynu chłodniczego



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości