VW Golf CABRIO - 3Miasto

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » czw lut 23, 2006 11:46

kolejne pytanie: gdzie dobrze i po rozsądnych cenach regenerują ALU w 3mieście ?
mam dodatkowy komplet Snowflake (black) i chciałbym je naprawić i odmalować



adolf 1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lut 22, 2006 22:40
Lokalizacja: frombork
Kontakt:

Post autor: adolf 1 » czw lut 23, 2006 23:04

wita kolegów. z tej mańki kowal z fromborka. niedawno odkupiłem czerwone mk1 cabrio z okolicy pucka. i powoli sie do niego biore. to znaczy on jezdzi,całkiem fajnie,ale wiadomo - chęć zmian. fotek narazie nie posiadam,podzuce jak sie zrobi cieplej i załoze letnie walce.z fromborka do 3miasta jest raptem 100 km wiec najblizej mi do was,zresztą czesto bywam w gdansku. no i wiem ,ze w 3miescie sa najbardziej zapaleni vw maniacy. bede potrzebował troche porad i podpowiedzi. ale narazie pozdrawiam wszystkich cabrio maniaków. trzymcie sie!



Awatar użytkownika
hubertsk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt maja 27, 2005 08:23
Lokalizacja: /dev/null || 3Miasto
Kontakt:

Post autor: hubertsk » czw lut 23, 2006 23:29

Też pozdrawiamy kolege...
Dodaj moze jakieś fotki, napisz więcej - co to za auto, silnik, rocznik, wersja...
Powodzenia w pracach nad cabrio. :okej:

H.



adolf 1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lut 22, 2006 22:40
Lokalizacja: frombork
Kontakt:

Post autor: adolf 1 » sob lut 25, 2006 23:44

siemandero. otóż jest to cukierek z 83 roku,1.6 b\lpg,rozwiercone dysze,wersja karman,ze wzgledu na rocznik niejest wypasiony,więc miałbym prosbe : moze którys z kolegów ma jakis cynk na temat skór i elektrycznych szyb do mojej biedrony? cos z okolic 3miasta bo czesto tam bywam. no i w jakiejs rozsądnej cenie. dzis dostał odemnie w prezencie nowe oleje,paski,uszczelki itp pomalowałem mu elementy silnika pod kolor itp. ale to jeszcze nie koniec i on o tym wie ;) pozdrawiam ps: fotek narazie niemam z przyczyn czysto technicznych,ale jak troche go podkręce to zapodam odrazu. ale moze ktos go kojazy,bo kupiłem go od chłopaczka z okolicy pucka. podobno nalezał do jakiegos klubu.

[ Dodano: 01 Mar 2006 17:06 ]
co jest,3miasto zasnęło?



Awatar użytkownika
hubertsk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt maja 27, 2005 08:23
Lokalizacja: /dev/null || 3Miasto
Kontakt:

Post autor: hubertsk » śr mar 01, 2006 22:52

No to ja coś pisze dla reaktywacji tocpicku.
Trójmiasto nie śpi... prorostu wszyscy siedzą w garażach i dłubią żeby wyjechać na wiosnę super maszynami.
mój cabrio też jest teraz poddawany przeszczepowi serca, więc nie przemierza narazie trójmiejskich asfaltów w poszukiwaniu ofiar i wielbicieli (wielbicielek) :D

Pozdrawiam
H. :okej:



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » śr mar 01, 2006 23:00

hubertsk pisze:Trójmiasto nie śpi... prorostu wszyscy siedzą w garażach i dłubią żeby wyjechać na wiosnę super maszynami
ja swoim jeżdże, ale w taką pogode na 195/45/15 to 70km/h to dużo już :helm:



Awatar użytkownika
hubertsk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt maja 27, 2005 08:23
Lokalizacja: /dev/null || 3Miasto
Kontakt:

Post autor: hubertsk » czw mar 02, 2006 01:00

No fakt - to jest troszke szeroko jak na zime... brrrr :)
Wczoraj wyciągnąłem silnik z mojego i teraz czekam na nowy, ew. dokładną wycene naprawy tego.
Więc jestem troszke uziemniony - ale spoko, damy rade :D

Pozdro i uważaj na krawężniki :D
H. :bigok:



Awatar użytkownika
SimonGTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr mar 01, 2006 12:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: SimonGTI » czw mar 02, 2006 01:32

Witam wszystkich! Po raz pierwszy uczestnicze na owym forum i tak chciałbym spytac o te zlociki! Chetnie bym wkoncu wyjechał z garażu! Maszynka juz 4 miesiace zimuje :( ale juz sie za nia steskniłem wiec trzeba ja ze snu zimowego zbudzic:) Pozdrowienia dla wszystkich Vwcabriomaniakow!!!!



adolf 1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lut 22, 2006 22:40
Lokalizacja: frombork
Kontakt:

Post autor: adolf 1 » czw mar 02, 2006 22:07

hubetsk a jakie serducho bedziesz wzucał? ja mam na pogonke 2.3. ma taką piz.. , ze gosc sie zabił na tym silniku po przejechaniu ok.50 metrów. niestewty ... dzis jegomosc domnie dzwonił zebym wpadł do niego bo ma na rozbiurke dwa mk1 i zebym sobie wybrał co mi potrzebne. oj juz ja sie do nich zabiore. szkoda tylko,ze to nie cabrio. KÓPIE SKÓRY I ELEKTRYCZNE SZYBY - PILNIE !!!



Awatar użytkownika
hubertsk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt maja 27, 2005 08:23
Lokalizacja: /dev/null || 3Miasto
Kontakt:

Post autor: hubertsk » pt mar 03, 2006 01:27

Silnik 2.3 - to chyba jakieś AUDI?
Obawiam sie że to moze być troszke przyduże - i pewnie ma 5 garów :)
Ale powiedz coś więcej o tym silniku - jak jest zasilany, z czego wyjęty, rocznik, przebieg (jak sie da), no i za ile ?

Pozdro.
H.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pt mar 03, 2006 09:53

adolf 1 pisze: KÓPIE SKÓRY I ELEKTRYCZNE SZYBY - PILNIE !!!
pisze sie kupie :hmm:
liczysz sie z kosztem około 1300-1500PLN za skórki ?
a szybki rób sam, co za problem ?



adolf 1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lut 22, 2006 22:40
Lokalizacja: frombork
Kontakt:

Post autor: adolf 1 » sob mar 04, 2006 00:11

hubertsk-ten motor tak jak zgadłes jest z audi 100 cygaro,5 garów,wtrysk. rocznika i przebiegu nieznam. koszt to jakies 700 zł. Łuki,taki koszt niestety odpada. ostatnio sprzątneli mi sprzed nosa za 500 zł. w super stanie + fajera i mieszak czerwono czarny (pod kolor mojej niuni) do mk1. myslałem,ze sie pochlastam. teraz musze sprawdzic namiar na rozbite corrado. ale to nic pewnego. a niewiecie czy od corrado będą pasic do mk1? szczególnie idzie mi o tylną kanape. przód by jakos dorobił. a te szybki to niby jak zrobic? podpowiedz mi. pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » sob mar 04, 2006 16:10

widziano mk3 cabrio ciemne, w gdyni, wyjazd na rumie
rejestracja GA*****
ktoś z was ?



adolf 1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lut 22, 2006 22:40
Lokalizacja: frombork
Kontakt:

Post autor: adolf 1 » pn mar 06, 2006 20:31

to co Łuki powiesz mi z czego mozna przerobic mechanizmy szyb zeby pasiły do mk1? mam od scorpiona i peugeota 405 ale boje sie,ze bedzie z tym za duzo pier... takze cieszyłbym sie jakby ktos miał orginalesy na pogonke.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości