Cieknie prz opadach POMOCY

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

artektutaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 28, 2009 18:13
Lokalizacja: brak

Cieknie prz opadach POMOCY

Post autor: artektutaj » sob mar 28, 2009 18:23


Witam wzystkich jestem nowym uzytkownikiem
Auto posiadam juz od 1 roku jestem b.zadowolony tylko jeden minus kiedy pada deszcz to kapie mi woda na siedzenie pasazera na wyskosci klamek od dachu

Szyba nie dociska uszczeliki zbyt mocno jak sie ustawia szybe zeby dociskała do uszczelki na maksa
Szyba od kierowcy super przylega a od pasezera tylko przy słupku słabo do ciska :((
Dziekuje za odpowiedz...
Sezeon juz sie zaczyna
Pozdrawiam wszystkich bez dachu :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


artek

zycho
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: czw cze 15, 2006 15:11
Lokalizacja: suwałki

Post autor: zycho » ndz mar 29, 2009 22:28

Witam !
Jestem posiadaczem VW golfa I cabrio. Nie wiem jak to w III generacji wygląda, ale u mnie jest tak iż uszczelkę się wybiera i tam jest taka profilowana blacha na której owa uszczelka siedzi (jest zamocowana). Ta blacha jest przykręcona do konstrukcji dachu na wkręty. No i te wkręty się poluźnia i można tą blachę przesuwać do szyby i od szyby, a więc zarazem ustawiamy uszczelkę od szyby i do szyby. Można również dociągnąć na hakach przy klamkach. Nie wiem jak jest u ciebie ale możesz sprawdzić.
PozdraVWiam.

[ Dodano: 29 Mar 2009 22:29 ]
Sorki w IV generacji.



speedy007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 14:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: speedy007 » ndz mar 29, 2009 23:06

mam ten sam problem u mnie z tego co ogladalem to problem lezy w krzywo ustawionej szybie przy wymianie podnosnika szyby. zobacz czy u CIebie jest rowniutko



artektutaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 28, 2009 18:13
Lokalizacja: brak

Post autor: artektutaj » pn mar 30, 2009 14:04

Szybe mam dobrze ustawiona poprostu szyba nie dociska do uszczelki
A co do regulacji klamek to mam na maksa i nic
ostatnio nawed boczek sciagalem ale nie wiem jak to zrobic zeby szyba przylegala blizej

[ Dodano: 30 Mar 2009 14:14 ]
Regulowałem juz tyle razy szybe i nic szyba jak jest zamknieta to tylko w jednym miejscu nie dociska tak dobrze jak w innych miejscach Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn mar 30, 2009 14:31 przez artektutaj, łącznie zmieniany 1 raz.


artek

papen1983
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 11:17
Lokalizacja: STG

Post autor: papen1983 » śr kwie 08, 2009 22:47

szyba ma regulacje , jak rozbierzesz to sa sruby pozwalajace na regulacje gora dol oraz na docisk w strone uszczelki . To sa takie aluminiowe jakby kliny w miejscu gdzie szyba jest zamocowana do podnosnika . Tym pokombinuj , mozesz tez zdjac uszczelke dachu w tym miejscu i sprobowac ja oczyuscic lub lekko naciagnac i zastosowac srodek do konserwacji gumy , powinno pomoc.



artektutaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 28, 2009 18:13
Lokalizacja: brak

Post autor: artektutaj » czw kwie 09, 2009 14:19

dzieki dzieki bede probował a jak sie naciaga uszczelke?? a mozna zdjac całkiem te kliny aluminiowe?


artek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości