Przymierzam się do zakupu Golfa Cabrio MK1

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

lucasb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 02, 2007 10:46
Lokalizacja: Wa-wa/O-ka
Kontakt:

Przymierzam się do zakupu Golfa Cabrio MK1

Post autor: lucasb » wt gru 23, 2008 11:50

Witam wszystkich,

Dawno nie miałem kontaktu z forum. Jakieś półtora roku temu kupiłem VW Golfa I Cabrio. Niestety po kilku miesiącach skasowałem go na drzewach. Bardzo mile jednak wspominam to auto. Obecnie jeżdżę Mitsubishi Eclipse 2G Turbo, niestety sytuacja finansowa zmusza mnie do zakupu czegoś tańszego w utrzymaniu. Dlatego postanowiłem powrócić do Golfa I Cabrio w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy. Może ktoś z Was będzie pozbywał się swojego autka w tym czasie i byłby zainteresowany sprzedażą lub też zamianą na mojego Eclipse'a? Ja chciałbym, żeby Golf był jak najbardziej podobny w wyposażeniu do mojego poprzedniego, który był wersją amerykańską ze skórzaną tapicerką. Pojemność silnika właściwie nie ma dla mnie znaczenia, bo przy osiągach Eclipse'a każda niższa moc będzie za niska, zależy mi jednak na instalacji gazowej. Mam jeszcze jeden warunek, auto powinno być w jak najlepszym stanie. Nie chodzi mi oczywiście o ideał, tylko w poprzednim moim Golfie przez niesprawne zawieszenie miałem wypadek, dlatego teraz bardzo zwracam uwagę, żeby samochód był w pełni sprawny. Kwota, jaką chciałbym wydać na auto, to ok 6-7 tys. zł.

Pozdrawiam



kosta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 10, 2007 12:46
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: kosta » pt gru 26, 2008 00:55



Nie krytykuj masturbacji - to seks z kimś, kogo kochasz

lukasz22366
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 02, 2009 19:36
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: lukasz22366 » sob sty 03, 2009 10:41

Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje gdzie można kupić zderzaki do vw golfa MkI cabrio ale chromowane nie plastikowe??? z góry dziękuje za odpowiedź :hmm: :hmm: :hmm: :grin: :grin:



Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » ndz sty 04, 2009 16:04

http://www.allegro.pl/ite...yczny_dach.html

ja jezdzilem tym... wiem ze ma ten golf ledwo zywy silnik :D nawet typ byl u mnie po moj stary 2h :D bo 9a wsadzilem :P wiec poza fajnym wygladem to...:D


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

lucasb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 02, 2007 10:46
Lokalizacja: Wa-wa/O-ka
Kontakt:

Post autor: lucasb » pn sty 05, 2009 16:13

Dzięki za garść ogłoszeń. Zacząłem się zastanawiać nad dołożeniem kilku tys. PLN i zakupem Golfa MK3 Cabrio. Nie wiem tylko czy w kwocie 8-9 tys. PLN da radę znależć sprawny egzemplarz do w miarę bezawaryjnej jazdy, nie zostawiający 4 śladów i nie przeżarty rdzą. Mógłby ktoś mnie uświadomić? Z góry dzięki



kosta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 10, 2007 12:46
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: kosta » śr sty 07, 2009 22:42

lucasb pisze:Dzięki za garść ogłoszeń. Zacząłem się zastanawiać nad dołożeniem kilku tys. PLN i zakupem Golfa MK3 Cabrio.
To nie kupuj kolego golfa mk1!! Myślałem że chcesz jedyneczkę, bo je kochasz i uważasz za kultowe autko z duszą... A Ty szukasz mk1 bo na mk3 Cię nie stać!! zatem odpuść sobie, bo autko nie spełni Twoich oczekiwań a mk1 cabrio będzie o wiele droższe w utrzymaniu i odbudowie niż mk3 (wierz mi, bo mam mk1 cabrio).

Pozdro


Nie krytykuj masturbacji - to seks z kimś, kogo kochasz

lucasb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 02, 2007 10:46
Lokalizacja: Wa-wa/O-ka
Kontakt:

Post autor: lucasb » czw sty 08, 2009 21:15

Dzięki za radę. Ja właśnie myślałem, że MKI będzie tańszy w utrzymaniu. Sam miałem takowego jak już pisałem i bardzo mile go wspominam. Bardzo lubię tą wersję, kiedyś z pewnością sprawię sobie jakiś egzemplarz kolekcjonerski, ale teraz poszukuję cabrio jak najtańszego w utrzymaniu (nie stać mnie obecnie na inwestowanie kupy kasy w Eclipse'a Turbo, a jakieś auto muszę mieć). Na allegro jest sporo Golfów MKIII w przedziale cenowym przeze mnie zaaprobowanym (do 9tys. PLN), ale nie wiem zastanawia mnie czy powinienem się takowymi interesować. Nie chcę kupić szrota



kosta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 10, 2007 12:46
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: kosta » czw sty 08, 2009 23:50

Coś co kosztuje 9 tysi nie musi być szrotem. Zważ na to, iż teraz ceny są dużo niższe bo jest zima. Ten co teraz kosztuje 9 tysi w kwietniu by kosztował 11 :grin:


Nie krytykuj masturbacji - to seks z kimś, kogo kochasz

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » pt sty 09, 2009 23:43

kosta, masz racje ja moje cabrio tez kupilem i to za 8ooozl wiec nie malo ale super stan kocham to auto i nigdy go nie zamienił bym na inne... pasja ;D


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości