Mk4 Cabrio - zmiana koloru

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

wyginty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob gru 01, 2007 00:57
Lokalizacja: Pdz

Mk4 Cabrio - zmiana koloru

Post autor: wyginty » wt mar 18, 2008 17:21

hej. Mam mk4 cabrio w kolorze ciemny granat perła. Cos mnie tknęło:D i chciałbym go przemalować na cos takiego:) Co o tym sadzicie? Wydaje mi sie ze w takim kolorze bedzie z czarnym dachem lepiej kontrastował i pozniej kiedy bede chciał go sprzedac nie bede miał problemów ze sprzedaża:) - oczywiście kiedy uzbieram na VW EOS :D. Dodam tylko, że lakierowanie prawie nic mnie nie kosztuje oprocz kosztu lakieru:) Może ktoś z was ma inny pomysł to chetnie posłucham...

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wt mar 18, 2008 17:22 przez wyginty, łącznie zmieniany 1 raz.



BUCHI DK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 18:10
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: BUCHI DK » czw mar 20, 2008 01:43

Moim zdaniem czerwony będzie idealny :bajer: kiedys widziałem żółty i też piknie wyglądał :grin: ale ja nie przedam za zółtym ,a czerwonego z pewnoscią bym kupił :grin:



Awatar użytkownika
Sebaw28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn lut 18, 2008 11:19
Lokalizacja: szczecin/g. zelechowo
Kontakt:

Post autor: Sebaw28 » czw mar 20, 2008 22:30

czerwony bedzie idealny (bo sam mam taki kolor hehehe) super wyglada z czarnym dachem ale jak bedziesz malowal auto to razem z progami i listwy zostaw czarne to to da efekt wizualny nizszego auta , to tylko taka propozycja. zobacz jak to wyglada u mnie moze ci wpadnie jakis pomysl POZDROWIONKA


MOJE MK3
http://picasaweb.google.pl/sebaw28/Podpis#

[img]http://images32.fotosik.pl/273/7e4d474a21d5967emed.jpg[/img]

Awatar użytkownika
saduwa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 826
Rejestracja: wt sie 08, 2006 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: saduwa » czw mar 27, 2008 17:21

czerwien ladna
ja sie moze nieznam ale podobalobymisie w srebnym metaliku ; )



Shrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 20:02
Lokalizacja: Gromiec k. Oświęcimia

Post autor: Shrek » śr kwie 02, 2008 17:52

czerwień ok srebny met. jeszcze lepiej ale najbardziej to mi się podoba czarna perła albo jak Cię nic nie kosztuje malowanie to ostatnio u kolegi malowalismy Eclipse z 98r. na czarny kolor z dodatkiem drobnego niebieskiego brokatu wyszło genialnie.A wracając do tematu ten czerwony ładny,a Ty masz granat metalik?



wyginty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob gru 01, 2007 00:57
Lokalizacja: Pdz

Post autor: wyginty » czw kwie 03, 2008 22:51

Shrek pisze:czerwień ok srebny met. jeszcze lepiej ale najbardziej to mi się podoba czarna perła albo jak Cię nic nie kosztuje malowanie to ostatnio u kolegi malowalismy Eclipse z 98r. na czarny kolor z dodatkiem drobnego niebieskiego brokatu wyszło genialnie.A wracając do tematu ten czerwony ładny,a Ty masz granat metalik?
Moj kolor to cos takiego jak ten kolor na eclipse



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości