Przeciekajacy dach:(

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

zelgel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 12, 2007 15:53
Lokalizacja: Szczecin

Przeciekajacy dach:(

Post autor: zelgel » sob maja 12, 2007 16:00

Witam
Posiadam golfa mk1 cabrio z 89 roku i dwa lata temu zostalo wymieniane poszycie dachu. Nie jest nigdzie pociete lub cos w tym stylu...jest juz tylko lekko wyplowiale od slonca. Ostatnio jadac w ostra ulewe zaczelo mi kapac z przodu przy tych klamkach do zabezpieczania dachu. Przy hamowaniu to juz doslownie lal sie strumien wody :grrr: Dodam ze ulewa byla naprawde mocna. Teraz moje pytanie czy jakies impregnaty dostepne na allegro pomoga mi czy moze jest jakas inna przyczyna?? A moze to normalka ze ten dach tak przecieka :jezor: Czy sa jeszcze gdzies dostepne uszczelki do cabrio czy trzeba samemu cos kombinowac??



Awatar użytkownika
Domier
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 698
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 15:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Domier » sob maja 12, 2007 16:04

hmm czesta rzecz w cabrio, skrec mocniej sruby przy klamkach zeby bardziej dociagnelo a jak nie pomoze to uszczelki do d... z uszczelkami wielka lipa, ciezko znalezc latwiej chyba dorobic jakos



@Paweł@
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 15, 2007 00:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Przeciekajacy dach:(

Post autor: @Paweł@ » wt maja 15, 2007 00:04

zelgel pisze:Witam
Posiadam golfa mk1 cabrio z 89 roku i dwa lata temu zostalo wymieniane poszycie dachu. Nie jest nigdzie pociete lub cos w tym stylu...jest juz tylko lekko wyplowiale od slonca. Ostatnio jadac w ostra ulewe zaczelo mi kapac z przodu przy tych klamkach do zabezpieczania dachu. Przy hamowaniu to juz doslownie lal sie strumien wody :grrr: Dodam ze ulewa byla naprawde mocna. Teraz moje pytanie czy jakies impregnaty dostepne na allegro pomoga mi czy moze jest jakas inna przyczyna?? A moze to normalka ze ten dach tak przecieka :jezor: Czy sa jeszcze gdzies dostepne uszczelki do cabrio czy trzeba samemu cos kombinowac??

No własnie, kurcze widze, ze mamy ten sam problem :grrr: :grrr: mi tez cieknie w tym miesjcu. Uszczelki nam juz nie trzymaaja. Tylko co teraz robic ??? :(:(:(:(



Awatar użytkownika
Marcel 08
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: pn paź 16, 2006 18:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marcel 08 » pt maja 18, 2007 12:29

wymienic uszczelki .... szukac na allegro .... dorbic jakies .... dbac o nowe


[b]ZAPRASZAMY NA -> [/b] www.08PSS.pl

Wyjazdy integracyjne dla firm WWW.ENJOYIT.PL

Dj_rabor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 23, 2007 01:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dj_rabor » śr maja 23, 2007 01:11

widzę chłopaki, że tego typu przecieki w mk1 cabrio to norma! Mam ten sam problem. Na allegro gościu sprzedawał poszycia do cabrio zadzwoniłem do niego i zapytałem o uszczelki gość spoko, powiedział że nie ma problemu, że dostępne są do ściągnięcia całe komplety uszczelek. Tylko sprawa się deczko rypła bo aukcja została zakończona a ja nie zapisałem numeru do gościa i czekam aż wystawi jeszcze raz aukcje :) Jak znajdę to dam znać :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości