[W.I.P.] Jamnik

Modele Volkswagenów w róznych skalach
Jamnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 25, 2010 23:48
Lokalizacja: Gołuchów

[W.I.P.] Jamnik

Post autor: Jamnik » pn sty 31, 2011 17:51

Przywitałem się już w innym temacie :grin: ... Teraz pokażę moje padła, nie robię wyłącznie VWejów, ale forum jest o Volkswagenach, więc tylko je będę tu prezentował :P . Wszystko jest w skali 1:24.

Mk1, Plastik Fujimi, beżowy lakier, beżowe wnętrze, butla LPG w bagażniku :grin: , koło jeszcze niewiadome, raczej BBS... Grill oczywiście jest do malowania, uszczelki do poprawy...
Obrazek
Obrazek
Dżetta, przeróbka z Mk2 Fujimi, dorobiony tyłek. W planach była (?) Jetta Cichego, tzn. Beżowy lakier, brązowe wnętrze i TH. Najważniejsze już zrobione, ale wszystko jeszcze do poprawki...
Obrazek
Obrazek

Mk3 Cabrio, przeróbka z czterodrzwiowego hatchback'a, plany milion razy zmieniane, do fot założyłem Futury i tak jakoś mi się spodobała na nich :grin: ... Może z fioletowym lakierem i jasnym wnętrzem? :jezor: Jak widać, zrobiony Vento Front, dość nieudolnie, R32 w komorze, i... do poprawek całość...
Obrazek
Obrazek

T1, lakier do Dot'a, wyszedł inny odcień, niż chciałem, w dodatku metallic... Plany: niebiski lakier, przecierki, rysy, obdarcia, ławka parkowa w środku zamiast kanapy, :D seryjne kółka z whitewalls'em, pełna gleba. :D
Obrazek
Obrazek

T3, lakier również do Dot'a, będzie taka sama kolorystyka jak w Mk1 wspomnianym wyżej.
Obrazek
Obrazek

Jest jeszcze jakieś Mk1, Mk2, Bora itd., ale o tym następnym razem. :chytry:

Pozdrawiam. :D


Edit:
Coś nie tak z fotkami, przepraszam, już poprawiam...

Edit:

Wszystko GRO! :helm:



Fred_VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 18, 2010 18:09

[W.I.P.] Jamnik

Post autor: Fred_VW » czw lut 03, 2011 13:57

Czekam na UP-y
Szczególnie Bulika i "Dżetty"



Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

[W.I.P.] Jamnik

Post autor: shift » pn lut 07, 2011 16:28

najbardziej trzymam kciuki za jette, gdyż sam chciałbym spróbować zrobić taki model :bigok: tylną boczną szybę będziesz przerabiał? Jest inna w golfie i wydaje mi się że będzie bardzo istotnym elementem, który sprawi że proporcje będą zachowane, a przeróbka nie wydaje się ultratrudna :pub:



Awatar użytkownika
kubcor
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2769
Rejestracja: śr paź 29, 2008 16:12
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

[W.I.P.] Jamnik

Post autor: kubcor » pn lut 07, 2011 18:54

On nie będzie przerabiał szyb, ale ja w swojej tak :P



Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

[W.I.P.] Jamnik

Post autor: shift » wt lut 08, 2011 13:43

kubcor pisze:On nie będzie przerabiał szyb
obawiam się że bez tego zabiegu będzie :kupa:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości