VW Golf II Cult

Modele Volkswagenów w róznych skalach
kdz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt lis 17, 2006 14:47
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

VW Golf II Cult

Post autor: kdz » czw gru 30, 2010 02:28

Kolejna dwójka... inspiracja był golf Marasa, jest to w sumie jego kopia, jedynie zmienione ma pewne szczegóły... Ale zacznijmy od początku...
Model odkupiłem w sierpniu od kolegi Rajo... model nie był w najlepszej kondycji, szyba przednia uwalona w kleju i przylepiona na superglue, tak mocno ze słupki się posypały i trzeba było je naprawiać, klapa bagażnika miała sporo nie równości i listwa tez nie była idealna. Podwozie także nie rzucało na nogi, ale bylem tego świadomy przy kupnie ze model będzie w nie najlepszym stanie...

Tak bylo:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po rozebraniu do ostatniej części zabrałem się za naprawę i wymianę części... Model dostał nowe wnętrze i elementy podwozia. Nadwozie tez zostało odnowione, po szpachlowane zostały dziury i poprawione wszystkie linie blach, a także naprawione słupki A, a szyby zostały wymienione na nowe. Prace trwały kolo 2 tyg.

Zmiany:
- lakier z palety BMW
- brak oznaczeń
- zderzaki US z chromowanymi listwami
- nowy grill Westmorland
- żółte klosze lamp
- pomarańczowe kierunki w zderzaku
- wąski hokej
- seryjne tylne lampy
- fifka zagięta
- dorobione lusterka z wersji na pełne okno, okna boczne także zostały wymienione
- klamki chromowane
- zaklepane nadkola
- obniżone zawieszenie
- poszerzone stalówki z kapslem od VW T1
- bezowa tapicerka
- flocking podłogi i połki bagażnika
- brązowy tunel i deska rozdzielcza
- kierownica z mk1 GTI
- gałka zmiany biegów z GTI
- czarne podwozie

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Yamakashi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 16:24
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

VW Golf II Cult

Post autor: Yamakashi » czw gru 30, 2010 12:32

Fajny żeby nie front :) Jetta Front by się tu nadawał :D


CONTINENTAL ContiEcoContact CP 195/65 R15 91V Z NOWYM STALAKIEM ORI VW SPRZEDAM !!!!

Awatar użytkownika
DeicidE
Serpent In The Engine
Serpent In The Engine
Posty: 212
Rejestracja: śr lis 25, 2009 11:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

VW Golf II Cult

Post autor: DeicidE » pt gru 31, 2010 16:36

Odratowany. :okej:
Lampy, no trudno , i tak jest lepiej.
Lakier - świetnie :kwiatek: jarmarki - świetnie :kwiatek: koła - fajnie, może lepiej by pasowały do pary z chromowanym bagażnikiem dachowym...



Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

VW Golf II Cult

Post autor: Lukas » sob sty 01, 2011 23:43

Co wy chciecie od lamp? Kozak, pasuję do reszty. :bigok:



kdz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt lis 17, 2006 14:47
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

VW Golf II Cult

Post autor: kdz » czw sty 20, 2011 02:11

Ten grill mnie denerwował od początku, jeszcze jak był srebrny... ale jakoś nie moglem się zebrać w sobie żeby coś ulepić nowego, ale w końcu zabrałem się za poprawki i nie dawno grill poleciał na śmietnik, a w jego miejsce pojawił się nowy Westmorland, z chromowanym znaczkiem (metaltranfer) i chromowana obwódka. Lampy są seryjne bez soczewki, bo nie pasowały do tego stylu ;) Kosmetyka dotknęła tył, pojawił się znaczek VW (też metaltranfer), oraz pomalowałem listwę klapy w czarny matt. Lakier dostał polerkę ponownie oraz woskowanie.

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 963
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: VW Golf II Cult

Post autor: muody » wt mar 29, 2011 21:10

DeicidE pisze:Odratowany. :okej:
Lampy, no trudno , i tak jest lepiej.
Lakier - świetnie :kwiatek: jarmarki - świetnie :kwiatek: koła - fajnie, może lepiej by pasowały do pary z chromowanym bagażnikiem dachowym...
Co rusz w każdym temacie masz pretensje :foch: :zly: :finga: Co nie pasuje Ci tym razem ? :? Wyjaśnij mi bo nie rozumiem :otepienie:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości