[mk3] Nowe In.Pro parują

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

stauros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 16:20
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

[mk3] Nowe In.Pro parują

Post autor: stauros » pt lut 02, 2007 17:07

Mam nowe lampy przednie MK3 z ringami i soczewka na mijania i w czasie wilgotnej deszczowej pogody paruja. Maja jakies dwa odpowietrzniki z tylu, jeden z boku z gumowa fajką i drugi plastikowy na pokrywie zarówek. Czy to jakos sie reguluje?? Nie sa szczelne bo tam sa otwory. To jakis system przewietrzania. Czy u Was jest podobnie??? Co mozna zrobic by nie parowały???
Ostatnio zmieniony wt lut 17, 2009 15:30 przez stauros, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
QRi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn gru 18, 2006 18:18
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: QRi » pt lut 02, 2007 17:09

o kruca a ja dokladnie takie lampki zamowilem :D


[img]http://images20.fotosik.pl/30/171a9d4d3310b89f.jpg[/img]
SPALANIE[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/167438.html][img]http://images.spritmonitor.de/167438.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » pt lut 02, 2007 19:03

na laczeniach mozesz je delikatnie przesmarowac silikonem przezroszyctym powinno troszke pomoc a paruje 1 czy 2? mozesz tez ten plastik zdjac zeby szybciej wyparowala wilgoc!


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

stauros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 16:20
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: stauros » pt lut 02, 2007 19:26

Mi sie zdaje ze nie ma potrzeby przesmarowywac silikonem bo te złacza raczej sa ok. On z natury nie jest szczelny bo kazdy refletor ma dwa odpowietrzniki otwory z tylu. Paruja oba na kloszu od dołu wzdłuż jak sie swieca swiatła mijania to jest mniej zaparowane z tej strony bo ciepło. Mi chodzi o to czy jakos te nakrywki sie ustawia bo kazdy otwór ma dekielki jeden gumowy drugi plastikowy ale one nie zamykaja w calosci tych otworów. To sa nowki wczoraj zalozone.

[ Dodano: 02 Lut 2007 18:28 ]
Wielu z Was ma in.pro. Czy w Waszych lampach tez sa te opowietrzniki? W golfach V lefrektory maja cos takiego fabrycznie.



Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » pt lut 02, 2007 19:29

nigdy nie miałem problemów z tymi lampami a mam już drugi zestaw i w tym drugim mam teraz ksenony i musiałem z tyłu wycinać kawałek plastiku i nic sie nie dzieje wogóle nie parują



stauros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 16:20
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: stauros » pt lut 02, 2007 19:29

"reflektory" :)

[ Dodano: 02 Lut 2007 18:31 ]
Sawno, ale miałeś te odpowietrzniki?



Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » pt lut 02, 2007 19:57

na tej pokrywie co zasłania żarówki te plastikowe widziałem jakieś odpowietrzniki ale nigdy ich nie używałem może wystarczy je otworzyć
ale pamiętam własnie że u kolegi Węgla tak parowały i że je kleił



Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » pt lut 02, 2007 20:01

Fkt jeden mi parowal drugi byl ok. Te odpowietrzniki nie sa regulowane mi pomoglo przesmarowanie laczy szkla z plastikiem silikonem i problem z glowy :)


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

stauros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 16:20
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: stauros » pt lut 02, 2007 22:11

A jaki to silikon jest potzrebny? Jaki kupic?



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pt lut 02, 2007 23:01

U mnie tez lekko paruje ale jak jest bardzo wilgotno tylko :chytry:

Zwykły przeźroczysty sylikon



Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » sob lut 03, 2007 20:09

Sa tam jakies odpowietrzniki,tak jak pisze jakby taka fajka gumowa,u mnie na poczatku parowaly obie zmienilem uszczelki od silniczkow regulacji swiatel,jedna przestala parowac ,a druga tylko czasami jeszcze parowala,po jakims czasie tez przestala i juz jest ok.


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » ndz lut 04, 2007 00:11

kkkubek pisze:Sa tam jakies odpowietrzniki,tak jak pisze jakby taka fajka gumowa,u mnie na poczatku parowaly obie zmienilem uszczelki od silniczkow regulacji swiatel,jedna przestala parowac ,a druga tylko czasami jeszcze parowala,po jakims czasie tez przestala i juz jest ok.
A skad miałeś nowe gumki? /z czego dorobiłeś? :chytry:



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: UcHO » pn lut 05, 2007 18:49

nie wiem jak to jest w mkIII ale wypowiem sie na temat mkIV i lampek hella celis
obie mi rowniez paruja, z tego co rozmawialem z innymi znajomymi to in-pro w mkIII rowniez paruja
nie jest to zwiazane z nieszczelnoscia reflektora, a z jego temp pracy i to ze soczewka jest za blisko szkla
ja juz przeszedlem cala batalie z hella i w moim wypadku stwierdzono ze reflektor jest za szczelny i nie nadaza odprowadzic calego ciepla, przez co np podczas deszczu badz sniegu zimne krople spadaja na goraca szybke i nastepuje schlodzenie pow przy szybce i reflektor paruje, jedyne co mozesz poradzic to wywiercic dodatkowe otworki
u mnie po zamontowaniu xenonow problem zmniejszyl sie znacznie gdyz temp w lampie znacznie sie zmniejszyla bo xenon ma 35 wat



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn lut 05, 2007 23:24

UcHO pisze:nie wiem jak to jest w mkIII ale wypowiem sie na temat mkIV i lampek hella celis
obie mi rowniez paruja, z tego co rozmawialem z innymi znajomymi to in-pro w mkIII rowniez paruja
nie jest to zwiazane z nieszczelnoscia reflektora, a z jego temp pracy i to ze soczewka jest za blisko szkla
ja juz przeszedlem cala batalie z hella i w moim wypadku stwierdzono ze reflektor jest za szczelny i nie nadaza odprowadzic calego ciepla, przez co np podczas deszczu badz sniegu zimne krople spadaja na goraca szybke i nastepuje schlodzenie pow przy szybce i reflektor paruje, jedyne co mozesz poradzic to wywiercic dodatkowe otworki
u mnie po zamontowaniu xenonow problem zmniejszyl sie znacznie gdyz temp w lampie znacznie sie zmniejszyla bo xenon ma 35 wat
No to ciekawe co piszesz... To wystarczy w czasie takiej pogody zdjąć tylną zaślepke na chwile i sprawdzić. I to moze byc to bo wątpie ze nowe InPro a tym bardziej Celisy by parowały :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości