[MK3] zmiana koloru podświetlenia el. lusterka??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
karolekw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: pn paź 16, 2006 15:23
Lokalizacja: Koszalin

[MK3] zmiana koloru podświetlenia el. lusterka??

Post autor: karolekw » wt sty 02, 2007 22:30

Witam, chcialem zmienic kolor podswietlenia el. lusterek, wzorowalem sie na poradzie http://vwforum.pl/mk3.htm#przel2 , zrobilem wszystko jak nalezy, diody swieca normalnie, ale niedzialaja lusterka, tylko jest mala roznica, pod pinem nr 2 u mnie jest innego koloru kabel niz w tej poradzie, mam golfa 3 gti 2.0 8v 1995r, czy moze mi ktos pomoc??

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz



Awatar użytkownika
SAMO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt lis 18, 2005 14:48
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: SAMO » śr sty 03, 2007 18:47

ja mam tak samo tyle że u mnie po wymianie diód działa tylko góra-dół a na boki ni ch..a o co chodzi przecierz wszystko jest złożone ok


http://inos.int.pl/zanim-napiszesz/
PAY ATTENTION WHEN YOU'RE DRIVE!!
http://www.youtube.com/watch?v=dMXkinfyV8k

Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Marcinek » śr sty 03, 2007 19:47

sluchajcie sprobujcie delikatnie poprzesuwac te kolko od kierunkow, jak skladaliscie to niestety nie zlozyliscie idealnie tak jak w fabryce. Tez tak mialem i jak sie nacisnie mocno na strzalki to nei dziala, a wescie delikatnie tak sprobujcie i powinno zadzialac.

Duzo osob mialo problemy z tym kabelkiem, przewod nie musi byc tego samego koloru,wazny jest pin.



Awatar użytkownika
RysiuII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 534
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 12:57
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Post autor: RysiuII » śr sty 03, 2007 19:49

Ja też zmieniałem kolor podświetlenia i miałem to samo :-)
I doszłem ale nie do końca dlaczego nie działają później normalnie!
Po rozebraniu coś się tam przesuwa z tym plastikiem co go naciskamy. Jutro jak znajde chwile do zrobie fotki!
U mnie żeby teraz sterować lustrami musze nie naciskać normalnie jak wcześniej ale podważać przeciną stronę palcem! Nie wiem czy to rozumiecie.? Dlatego jutro zaobrazuje to na foto. Podważasz palcem przeciwną strone i dociskasz tą drugą. Pobrubójcie.



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » śr sty 03, 2007 20:00

Najlepiej to wywalić tą płytkę z diodami i wstawić tam same diody, aby idealnie przylegały i nie ocierały o ten biały element który jeździ na tych szynach.



Awatar użytkownika
darko87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr gru 19, 2007 21:17
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Post autor: darko87 » śr lis 11, 2009 17:11

Witam:)
Mam mały problem z podłączeniem lusterek elektrycznych w MK3, czy wie ktoś z Was może jak mam to zrobić? Już wyjaśniam o co biega...
Z lusterek elektrycznych , które kupiłem niedawno w sklepie wychodzą 4 kabelki, a w oryginalnych lusterkach jest 5 kabelków. Podłączyłem kolorami i jeden został "luźny" i działało tak: góra i chyba prawo i nic więcej, a reszta tylko tak jakby przeskakiwała-"tyka". Proszę o pomoc bo sam nie dam rady a nie chce nic zepsuć;/ Pozdro



Awatar użytkownika
lukkasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 20:06
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: lukkasz » pt lis 13, 2009 20:56

a czy te lusterka są podgrzewane???
bo jesli tak to kombinuj jakoś inaczej te kable poskrecać :blush:


GOLF III The Beast

Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: luki07 » sob lis 14, 2009 01:43

najprawdopodobniej zle poskladaliscie przelacznik, rozbierzcie go i poskladajcie ponownie, ewentualnie mozecie lekko pilniczkiem do paznokci spilowac glowke diody bedzie wiecej miejsca to raz a dwa dioda bedzie bardziej rozpraszala swiatlo i symbole beda ladnie widoczne rowno oswietlone



Awatar użytkownika
darko87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr gru 19, 2007 21:17
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Post autor: darko87 » sob lis 14, 2009 13:12

Ktoś mi kiedyś napisał, że podobno wszystkie lusterka elektryczne są podgrzewane. Ale moje jakoś nie grzały:/ Nie chce kombinować sam przy nich bo może coś nawalić i będą do wyrzucenia.
Obrazek Obrazek
To zdjęcia tych lusterek z kabelkami: czarny, brązowy, niebieski, biały i czarno-czerwony (który wychodzi z kostki). Może ma ktoś pomysł jak to zrobić żeby działało??



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: michalqqr » sob lis 14, 2009 14:17

darko87, biały czarno-czerwony to podgrzewanie więc na razie możesz to odrzucić (to są kable z wtyczki)
a co do kabli to jest ich jakaś dziwna ilość jeżeli podgrzewane to o 1 za mało a jak nie to o 1 za dużo :D

ale najłatwiej to weź aku i podłączaj i sprawdź na których kablach będzie zasilanie do silniczków

[ Dodano: 14 Lis 2009 13:18 ]
albo zdejmij lustro i zobacz jakie kolory kabli dochodzą do silniczka



Awatar użytkownika
darko87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr gru 19, 2007 21:17
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Post autor: darko87 » sob lis 14, 2009 22:23

Ok w takiem razie wielkie dzięki dla wszystkich co próbowali pomóc:) Pokombinuje z tymi lusterkami bo czas najwyższy jew końcu założyć;) Jakby co to dodam foty po rozłożeniu jakbym dalej nie wiedział co mam z nimi zrobić. Pozdrawiam:D :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości