[mk2]Podświetlenie kabiny

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

[mk2]Podświetlenie kabiny

Post autor: gniochu » wt lis 28, 2006 14:34

Czy mial ktos stycznosc z takimi zarowkami wew. kabiny?? http://moto.allegro.pl/item142703702_za ... f_vat.html u mnie jest lampka czasowa i slyszalem ze czasowka na ledach nie bedzie dogasala do konca tylko bedzie sie zazyla. czy to prawda? Czy bedzie gasla do konca bez zadnych problemow??



Awatar użytkownika
JedrzeJ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sie 30, 2006 01:09
Lokalizacja: Katowice-Centrum
Kontakt:

Post autor: JedrzeJ » wt lis 28, 2006 16:54

ja mam taka, ale niebieską, montuje sie to ok.10 sekund i świeci lepiej od zwykłej ale jak to będzie u Ciebie z tym wygasaniem to nie wiem :(

ale podjedż pod prawie każdy sklep z częściami elektronicznymi i powiedz masz pan tu dyszke i daj pan diode na minute sprawdze i jak co to oddam :D

ale z czasowym nie powinno byc problemu... żażyć to sie ona może wtedy jak masz przyciemnianie na potencjometrze jak np: deski rozdzielczej...



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » wt lis 28, 2006 17:54

Badziewie, kupilem biala i niby mocniej swieci, ale nieprzyjemne to swiatlo, oczy bola, wymienilem na normalna



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » wt lis 28, 2006 18:03

gniochu, ja mam taką ale zieloną:D (pod kolor podświetlenia) mocno świeci nawet i faktycznie jeśli masz tzw ściemniacz oświetlenia to faktycznie długo bardzo długo dogasa !!!!! i czasem sobie mrugnie mi nawet jak mam włączone wycieraczki ://// więc chyba lepiej załozyć zwykłą :)) z tym ze efekt fajny taki zielony :P



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Post autor: majster heniek » wt lis 28, 2006 18:29

gniochu, mam u siebie taka niebieska swieci ladnie tylko kup dlugosci 42 mm , bo bedziesz blaszki doginal bo za krotka bedzie ta 36 mm, na wylaczniku czasowym dobrze dziala nie wiem jak na sciemniaczu


Obrazek

Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

Post autor: gniochu » wt lis 28, 2006 22:25

To_mas pisze:jeśli masz tzw ściemniacz oświetlenia to faktycznie długo bardzo długo dogasa !!!!!
ja nie mam tzw. sciemniacza czyli ze sobie gasnie powoli tylko mam czasowke, czyli ze gasnie odrazu ale po czasie....
To_mas pisze:więc chyba lepiej załozyć zwykłą :) )
ja mam zwykla ale z zielonym szklem i powiem ze troche lipa, fakt jest zielono ale za ciemno.... :( dlatego chce na ledach bo wydaje mi sie ze bedzie jasniej dawala :)
majster heniek pisze:na wylaczniku czasowym dobrze dziala
wlasnie taki mam ;)
majster heniek pisze:nie wiem jak na sciemniaczu
to nie problem bo tego nie amm :P. Wielkie dzieki Chłopaki za pomoc. :pub: dla Was i po punkciku :bigok: :bigok:



daro46
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: wt cze 27, 2006 15:47
Lokalizacja: Okolice jarosławia
Kontakt:

Post autor: daro46 » śr sty 17, 2007 17:42

Ja mam takową z żarówkę świeci na niebiesko,ta która składa się z 6 małych led (dłuższa ) mam u siebie czasówkę i jest git



WODA
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 173
Rejestracja: pn gru 27, 2004 01:10
Lokalizacja: VWrocłaVW
Kontakt:

Post autor: WODA » śr sty 17, 2007 17:58

kup zaroweczke rurkowa na diodach led....bardzo fajnie swieci.mam ja podlaczona pod sciemniacz oswietlenia i wszystko dziala swietnie....powodzenia :pub:



Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Post autor: maciek.wroc » śr sty 17, 2007 20:12

tez mam taka ale białą i bardzo zarąbiscie świeci


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości