Skorzane fotele do MK4 z Audi A4 B6

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
alp.kamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 17, 2015 13:35

Skorzane fotele do MK4 z Audi A4 B6

Post autor: alp.kamil » ndz lis 20, 2016 15:22

Witam. Jak w temacie - jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy starszych kolegow..
Sprawa jest taka - dostalem komplet skorzanej tapicerki z Audi A4 B6 2002r w kolorze szarym i w bardzo ladnym stanie.. czy mozecie mi pomoc w znalezieniu jakich info jak ich przerobic zeby weszly one do Golfa 4 ??
Nie chce ich sprzedawac - wolalbym przerobic.. czy duzo jest przerobek zeby choc przednie fotele wsadzic i delektowac sie skora ??
nie wiem - szyny trzeba przespawac czy cos ? a moze juz ktos to robil ? prosze o wszelkie info - BEDE OGROMNIE WDZIECZNY ... :pub:ObrazekObrazekObrazek



srubox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr lis 25, 2009 15:33
Lokalizacja: Tczew

Skorzane fotele do MK4 z Audi A4 B6

Post autor: srubox » wt lis 22, 2016 12:17

O ile przednie fotele da sie po przespawaniu mocowań z foteli golfa osadzić to watpie zeby tylna kanapa podeszła.



Awatar użytkownika
alp.kamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 17, 2015 13:35

Skorzane fotele do MK4 z Audi A4 B6

Post autor: alp.kamil » wt lis 22, 2016 23:22

noo.. tu masz racje.. roboty pewnie tez duzo.... chyba gra nie warta swieczki........... coraz bardziej mnie odchodzi...

a moze rozedrzec wszystko i na stelaze z golfa nasadzic skore z audi ???? :hmm: jest mysl..... ale tez roboty w h... pewnie...



Awatar użytkownika
krizzo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw wrz 29, 2011 23:34

Skorzane fotele do MK4 z Audi A4 B6

Post autor: krizzo » pn gru 05, 2016 01:03

Ja kombinuje żeby wsadzić przednie fotele z audi a8

Do standardowego mocowania w borze dokręcić to:
http://www.425motorsports.com/media/cat ... 027dr_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

I na to wkręcić fotele według uznania, muszę tylko pomierzyć czy mi wejdą te sztuki z a8

Mam teraz skórzane recaro ale siedzisko jest za płytkie i na długiej trasie kolano boli ;/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości