Fotele do Golfa 4

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
krazorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 458
Rejestracja: pt gru 25, 2009 18:17
Lokalizacja: centralna PL

Fotele do Golfa 4

Post autor: krazorek » śr kwie 06, 2016 17:07

Witam!

Orientuję się w temacie wymiany foteli w G4 Variant. Podobają mi się fotele od Leona/Toledo w skórze. Nie jest tajemnicą, że pasują p&p. Jednak większość oferowanych to angliki z pamięcią po stronie pasażera lub w słabym stanie wizualnym. Zauważyłem bliźniacze podobieństwo w fotelach od Skody Superb I - w rozsądnej cenie dostajemy pełną elektrykę z pamięcią i lędźwiami. Tylko pytanie czy to podejdzie? Prowadnice od przednich foteli wyglądają podobnie. Nawet maskownice prowadnic są te same. Tylko szerokość...? I jak wygląda kwestia tylnej kanapy - prócz tego, że dół nie jest dzielony to wymiar jest ten sam? Oparcia mają tę samą szerokość i mocowanie?

Proszę o wypowiedź w temacie. Mile widziane opinie osób, którym się taka operacja udała.



srubox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr lis 25, 2009 15:33
Lokalizacja: Tczew

Fotele do Golfa 4

Post autor: srubox » śr kwie 06, 2016 19:18

Fotele jak i kanapa z B5FL jak i superba nie podejdą są szersze i większe...inny rozstaw prowadnic i mocowań.



Awatar użytkownika
krazorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 458
Rejestracja: pt gru 25, 2009 18:17
Lokalizacja: centralna PL

Fotele do Golfa 4

Post autor: krazorek » śr kwie 06, 2016 19:26

Ok. Dzięki za odpowiedź.

A jak wygląda kwestia elektroniki do sterowania fotelami - wszędzie jest taka sama, czy w Leonie jest inna i w Skodzie inna. Bo z tego co się zorientowałem to jeszcze idzie moduły z pamięcią od Skody kupić, a od Seata nie widziałem...

Wizualnie znowu to wygląda tak samo...



Awatar użytkownika
ViruS001
FSI <3
FSI <3
Posty: 347
Rejestracja: pn mar 31, 2014 15:16
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Fotele do Golfa 4

Post autor: ViruS001 » czw kwie 07, 2016 16:21

Tak naprawdę to w jednym będzie czarny kabelek a w drugim brązowy. Kłopotu z podpięciem całego modułu pamięci raczej nie będzie, sam byś musiał dorobić elektrykę :chytry:


Obrazek

Awatar użytkownika
krazorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 458
Rejestracja: pt gru 25, 2009 18:17
Lokalizacja: centralna PL

Fotele do Golfa 4

Post autor: krazorek » czw kwie 07, 2016 22:35

Co masz na myśli pisząc "dorobić elektrykę"? Bo będę miał fotel elektryczny bez pamięci, wywalę sterowanie bez pamięci i dam z pamięcią. Coś jeszcze trzeba zrobić?

Gdzieś czytałem, że to trzeba jeszcze skomunikować z modułem komfortu. Nie wiem dokładnie jak, ale myślę, że w swoim czasie się dowiem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości