Zderzak przedni - burza mózgów

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

SeriouS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn lip 27, 2015 23:44

Zderzak przedni - burza mózgów

Post autor: SeriouS » wt gru 01, 2015 16:33

Witam.

Wiem, że troche śmiech z takim tematem, ale może ktoś coś ciekawego mi podsunie. 2 miesiące temu ktoś widocznie przywalił mi w zderzak przedni. Popękał (fotka - prostokąt, to całe to miejsce(lekka pajęczynka jakby)). Nie wygląda to zle, trzeba się przyglądać. Owe popękania wyglądają jak rysy. Niestety ostatnio odleciał mi kawaleczek tego plastiku, 0.5mm na 0.5mm i jest miejsce szare pod znaczkiem VW. Niby nie ma tragedii i gdyby nie ten odpad to można śmialo smigać, ale teraz to już mnie zaczyna to denerwować na poważnie. 250-300zł mi szkoda na obecną chwile dawać na coś takiego błachego, dlatego pomyślałem, że może ktoś mi podsunie jakieś ciekawego rozwiązanie? Nie wiem, naklejka, jakaś listewka, coś co nie będzie kiczowato wyglądać, a jako tako poprawi wizualny efekt.

Obrazek

Z góry naprawdę dzięki wielkie.

PS. Fotka nie moja.



Awatar użytkownika
QQxQ
V.A.G Podlasie
V.A.G Podlasie
Posty: 1242
Rejestracja: pn cze 30, 2008 08:45
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Auto: Golf MK4
Silnik: BUB

Zderzak przedni - burza mózgów

Post autor: QQxQ » wt gru 01, 2015 19:06

Piszesz że to ciebie denerwuje , a z drugiej strony że to błacha sprawa to decyduj czy ma to wyglądać czy nie.
Jak ma mieć to ręce i nogi to lakierowanie całego zderzaka nic innego nie wykombinujesz.
200zł czy 300zł to nie tragedia 100-150zł same materiały kosztują.

A jeśli nie to 100tka LA7W bo chyba taki masz i z pędzelka jedziesz.
Tylko jak już to pamiętaj że tego koloru jest chyba z 7 odcieni :kac:


Obrazek
Sprzedam:
(Kratki Nawiewu ) Podświetlane (6 x Komplet) - Golf IV R32/Bora
(Ramiona Aero) Stan Dobry (Możliwość odświeżenia) - Golf IV/Bora

Awatar użytkownika
pawel.GTI
Volkswagen FAN
Volkswagen FAN
Posty: 226
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 13:31

Zderzak przedni - burza mózgów

Post autor: pawel.GTI » wt gru 01, 2015 19:13

Ewentualnie zmiana zderzaka, poszukaj w fajnym stanie w Twoim kolorze. Wyjdzie taniej niż lakierowanie a odcień będzie prawie takim sam jak nie identyczny.



SeriouS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn lip 27, 2015 23:44

Re: Zderzak przedni - burza mózgów

Post autor: SeriouS » śr gru 02, 2015 10:59

QQxQ pisze:Piszesz że to ciebie denerwuje , a z drugiej strony że to błacha sprawa to decyduj czy ma to wyglądać czy nie.
Jak ma mieć to ręce i nogi to lakierowanie całego zderzaka nic innego nie wykombinujesz.
200zł czy 300zł to nie tragedia 100-150zł same materiały kosztują.

A jeśli nie to 100tka LA7W bo chyba taki masz i z pędzelka jedziesz.
Tylko jak już to pamiętaj że tego koloru jest chyba z 7 odcieni :kac:
Wiesz, 300 pln to nie problem, tylko, ze te rysy/pajączki to pikuś w porównaniu z jakimiś mega sporymi zdarciami lakieru gdzie nawet bym sie nie zastanawial czy malować czy nie. Tak więc myslę nad tym podmalowaniem, tylko mam nadzieje, ze mi normalnie w sklepie dobiorą odcień, nie to co jakiś czas temu...



SeriouS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn lip 27, 2015 23:44

Re: Zderzak przedni - burza mózgów

Post autor: SeriouS » śr gru 02, 2015 11:00

pawel.GTI pisze:Ewentualnie zmiana zderzaka, poszukaj w fajnym stanie w Twoim kolorze. Wyjdzie taniej niż lakierowanie a odcień będzie prawie takim sam jak nie identyczny.
Wlasnie to też dobry pomysl, poszukałem i są po taniości różne inne elementy, na zderzak przedni trzeba ewentualnie będzie poczekać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości