Malowanie chromowanej listwy wewnętrznej

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
PatrrryG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz lut 01, 2015 21:12

Malowanie chromowanej listwy wewnętrznej

Post autor: PatrrryG » ndz lut 22, 2015 22:29

Witam. Mam pytanie odnośnie chromowanej listewki w mk2 która przechodzi przez całe wnętrze. Widziałem projekty w których ta listewka jest czerwona. Pytanie zatem brzmi czy ktoś kiedyś próbował coś takiego zrobić u Siebie. Jeśli tak to jakim sposobem czy zwykłym sprayem czy jakimś innym specyfikiem. Dodaje też zdjęcie takiej oto czerwonej listewki. Chciałbym zrobić coś takiego w moim mk2 lecz nie wiem jak się do tego zabrać. Z góry dziekuje za pomoc :)
Obrazek



Awatar użytkownika
firstborne
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 02, 2014 20:32
Lokalizacja: Poznań

Malowanie chromowanej listwy wewnętrznej

Post autor: firstborne » sob lut 28, 2015 14:21

Zwykłym sprejem tego nie zrobisz, tj. zrobisz, ale musisz ściągnąć (zeszlifować. zmatowić) ten cały chrom bo na samym chromie farba nie będzie się trzymać i z czasem będzie się kruszyć i odpadać, a nie wiem czy tą listwę idzie w miarę po ludzku zdemontować. Poza tym malowanie sprejem w aucie mija się z celem, bo jak wiadomo sprej pyli i możesz sobie niechcący pomalować inne, przypadkowe elementy. Ja bym próbował folią, prosto na chrom bo folia po zgrzaniu nie powinna odpaść, potem nożykiem tapicerskim, czy jakimś innym ładnie wykończył.



Awatar użytkownika
PatrrryG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz lut 01, 2015 21:12

Malowanie chromowanej listwy wewnętrznej

Post autor: PatrrryG » sob lut 28, 2015 19:55

Okey na takie coś nie wpadłem dzięki :)



Awatar użytkownika
Chvdy9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 19:37
Lokalizacja: Siedlce

Malowanie chromowanej listwy wewnętrznej

Post autor: Chvdy9 » ndz kwie 05, 2015 16:04

Niechce syfić więc wole tu zapytać, ktoś wie co moze być zamiennikiem tych listewek co idą przez deske i drzwi? Problem jest taki ze na drzwiach troche spękały i coś by sie przydalo z nimi zrobić.


Jak już coś robisz, to rób to dobrze a nie na odpier*ol. ;)

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Malowanie chromowanej listwy wewnętrznej

Post autor: marcinek84 » ndz kwie 12, 2015 20:42

Ja miałem na desce naklejony czerwony pasek folia nie listwa w twardej desce, nie trzeba malować.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 78 gości