Dokładka przedniego zderzaka.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Kapuchon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 16, 2012 19:59
Lokalizacja: Zabrze

Dokładka przedniego zderzaka.

Post autor: Kapuchon » wt lis 18, 2014 20:12

Witam.
Kupiłem już ponad miesiąc temu Golfa 3 1.4 AEX 96rok i z racji, że poprzedni właściciel wsadził tam jakieś obniżające zawieszenie pewnie urwał przednią dokładkę zderzaka której teraz poprostu nie ma. Chciałbym dokupić sobie takową dokładkę i mam pytanko a raczej prośbę do posiadaczy mk3. Wiadomo, że szeroka dokładka jest lepsza niż ta wąska jednak z racji na to zawieszenie mam obawy, że ta szeroka będzie poprostu za szeroka i mogę mieć problemy z przejechaniem gdziekolwiek. Na plac mam średni wjazd, ale robią u mnie kanalizacje w całej dzielnicy więc dojazd do posesji jest utrudniony. Prosiłbym więc kogoś o zmierzenie na środku całkowitej wysokości samej dokładki szerokiej i kogoś kto ma tą zwykłą - wąską. Wtedy będę wiedział co zamawiać. Z góry dzięki.



Awatar użytkownika
Banita95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 958
Rejestracja: ndz kwie 28, 2013 10:35
Lokalizacja: Pasłęk

Dokładka przedniego zderzaka.

Post autor: Banita95 » wt lis 18, 2014 23:19

daj zdjęcia jak golf jest posadzony i ci powiem którą lepiej wziąć. Jak chcesz to jutro zmierzę ci ile ma szeroka dokładka



Kapuchon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 16, 2012 19:59
Lokalizacja: Zabrze

Dokładka przedniego zderzaka.

Post autor: Kapuchon » śr lis 19, 2014 20:08

Jeśli to nie problem to prosiłbym o zmierzenie tej dokładki. Jutro postaram się machnąć fotkę.



Kapuchon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 16, 2012 19:59
Lokalizacja: Zabrze

Dokładka przedniego zderzaka.

Post autor: Kapuchon » wt lis 25, 2014 19:41

Nie mam narazie jak zrobić zdjęcia bo auto stoi zastawione w garażu a jeżdżę drugim z LPG. Może zmierzę ile jest od dołu zderzaka do podłoża ?



Awatar użytkownika
partyzant01
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 21:02
Lokalizacja: Białystok

Dokładka przedniego zderzaka.

Post autor: partyzant01 » pn gru 01, 2014 22:21

Jakby nie patrzeć to szeroka dokładka, nigdy nie jest za szeroka. Jeśli jest ORI to możesz nią drzeć wszędzie i po wszystkim i nic się jej nie stanie.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości