[mk4] fotele sportowe

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Krejzol.17rr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt maja 03, 2011 09:21
Lokalizacja: Bochnia

[mk4] fotele sportowe

Post autor: Krejzol.17rr » pt lis 29, 2013 18:58

witam potrzebuję rady odnośnie foteli chciałbym założyć jakieś sportowe do mojego Golfa IV 3D przyszło mi na myśl coś takiego http://www.sportseats4u.co.uk/auto-styl ... d_972.html" onclick="window.open(this.href);return false; na allegro nie ma nic ciekawego miałem też na myśli fotele od audi s3 ale sa drogie i takie sobie może wy coś zaproponujecie ? nie mam dużego rozeznania od czego jeszcze podejdą wiem ze seat leon octavia Toledo ale to są takie zwykłe fotele ja szukam coś wyróżniającego się.
Ostatnio zmieniony pt lis 29, 2013 19:16 przez Krejzol.17rr, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

[mk4] fotele sportowe

Post autor: Trewor87 » pt lis 29, 2013 19:01

Wklej linki prawidłowo, bo inaczej nikt nic nie zobaczy, to po pierwsze. A po drugie, jak chcesz się wyróżniać, i chcesz fotele P&P, to celuj w Konigi z R32. O tych na pewno nie da się powiedzieć że są "takie zwykłe"



Krejzol.17rr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt maja 03, 2011 09:21
Lokalizacja: Bochnia

[mk4] fotele sportowe

Post autor: Krejzol.17rr » pt lis 29, 2013 19:19

Jeśli nie to chodziło mi o te fotele http://www.sportseats4u.co.uk/auto-styl ... d_972.html" onclick="window.open(this.href);return false; Konigi z R32 są fajne ale kosztują sobie trochę a z golfa V VI GTi nie da się jakoś zmieścić tych foteli w golfie przerobić czy to wariactwo wszystko co fajne to nie pasuję.



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

[mk4] fotele sportowe

Post autor: Trewor87 » pt lis 29, 2013 19:28

Ok, teraz link działa. 245 GBP, to ok. 1300 PLN. Za sztukę. Czyli za parę wychodzi 2600 PLN. Z wysyłką będzie ok 3 tys. I mówimy o samych fotelach przód, a jak byś chciał mieć skompletowane wnętrze, to wypadałoby obszyć wszystko w jednolity materiał, i koszta rosną. Konigi już za 4 z haczykiem da się wyrwać, i to za komplet, z tylną kanapą. Więc summa sumarum to nie wychodzi jakoś kosmicznie drogo :bajer: Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

Co do V/VI GTI, to przy odrobinie rzeźby każdy fotel Ci wejdzie :bajer:



Krejzol.17rr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt maja 03, 2011 09:21
Lokalizacja: Bochnia

[mk4] fotele sportowe

Post autor: Krejzol.17rr » pt lis 29, 2013 20:05

no właśnie i tu jest zong jak narazie kumatego tez trzeba mieć by to obszył ładnie by było jednolicie Konigi gotowy zestaw nic tylko zakładać ale myślę też o tych z GTI z VI golfa by były idealne do jazdy fotele pewno nie problem przerobić ale kanapa tylna to inna bajka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości