[mk3] Zapalniczka i podswetlenie:)

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

[mk3] Zapalniczka i podswetlenie:)

Post autor: J3L3N » pn cze 05, 2006 17:18

U mnie w golfinie nie dziala zapalniczka i podswietlenie w niej! Moze ktos zna jakas porade co nalezy zrobic i jaka to moze byc usterka i jak zrobic takie podswietlenie:) najlepiej niebieskie:)Moze ktos z forum wie i pomoze w potrzebie! Czekam na wasz eporady z gory dzieki:)
Ostatnio zmieniony pn maja 12, 2008 08:06 przez J3L3N, łącznie zmieniany 1 raz.


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » pn cze 05, 2006 21:42

pewnie żaróweczka się spaliła i trzeba ją wymienić


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » pn cze 05, 2006 22:52

Napewno się żarówka spaliła, z niebieskim podświetleniem może być ciężko, ponieważ jest tam zielony klosz i niebieskiego raczej nie dostaniesz. Ewentualnie możesz załatwic czerwony klosz od Audi.



Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

Post autor: J3L3N » pn cze 05, 2006 22:59

A kupic niemozna gotowej zapalniczki?? A co z tym ze niedziala tzn ze nienagrzewa sie zapalniczka??Mozna to jakos naprawidz co ewentualnie sie stalo???


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » pn cze 05, 2006 23:00

J3L3N pisze:A kupic niemozna gotowej zapalniczki?? A co z tym ze niedziala tzn ze nienagrzewa sie zapalniczka??Mozna to jakos naprawidz co ewentualnie sie stalo???
Rozbierz panel i sprawdź czy wtyk ci się nie odczepił, u mnie był odłączony w aucie jak kupiłem. Jak wtyk jest na swoim miejscu to będziemy kombinować dalej.



Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

Post autor: J3L3N » pn lip 31, 2006 03:22

mecze sie z ta zapalniczka:P w srodku odchaczylem takie zatrzaski a i tak niechce wyjsc jak wroci z lakienri to sie zobaczy:)


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » pt sie 04, 2006 11:35

J3L3N pisze:U mnie w golfinie nie dziala zapalniczka i podswietlenie w niej! Moze ktos zna jakas porade co nalezy zrobic i jaka to moze byc usterka i jak zrobic takie podswietlenie:) najlepiej niebieskie:)Moze ktos z forum wie i pomoze w potrzebie! Czekam na wasz eporady z gory dzieki:)
zaraz cos poradzimy

na poczatek odkrec konsole i odchyl ja do siebie zobaczysz idace do zapalniczki wtyczki (?) raczej dwie nie jestem pewien :/ potem aby wyciagnac zaroweczke ona jest w czarnej obudowie na dwoch zatrzaskach musisz podwazyc i pociagnac do tylu
mozesz tez odpiac ta duzo biala wtyke a z drugiej strony frontowej tam gdzie masz przycisk mozesz wyciagnac sama "grzalke" potem lekko pokrecic tym czarnym nasadem i kloszem jego tez mozna wyciagnac podwazajac plaskim srubokretem on bedzie wychodzi w strone wnetrza samochodu czyli patrzac na konsole w twoja strone reszta "zapalniczki" tez bedzie do wyciagniecia....

p.s. zaroweczka taka koszt okolo 1 zl znajdziesz nawet na stacjach cpn :P (nie lepiej diode ?)

dolaczam fotke zaroweczki :P

pozdrawiam :bigok:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » ndz sie 06, 2006 15:02

Dodam od siebie tylko, ze podświetlanie zapalniczki w MK2 obsługuje tez podświetlanie popielniczki ;) W popielniczce jest takie duże światełko które pieknie oświetla popielniczke. Wystarczy wyjąc popielniczkę i sie schylić i wtedy napewno to zobaczysz ;) Można zrobić to na białych ledach i bedzie jeszcze lepiej oświetlało ;)


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » ndz sie 06, 2006 16:01

Olaf pisze:Dodam od siebie tylko, ze podświetlanie zapalniczki w MK2 obsługuje tez podświetlanie popielniczki W popielniczce jest takie duże światełko które pieknie oświetla popielniczke.
hm ciekawe spostrzezenie a od gory patrzac na wewnetrzna czesc konsoli jest jaki taki kawalek pleksji i wlasnie nad popielniczka musze to obadac jeszcze :bigok:


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » pn sie 07, 2006 13:53

To jest własnie ten klosz który świeci w popielniczce ;) ma z boku taki zagięty w doł kawałeczek, który zabiera światło z żaróweczki, która doceolowo podświetla zapalniczkę (dwa miejsca oświetlane z jednej żarówki) :bigok: fajnie to ktoś wymyślił, no nie ;)


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
sekora2005
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 26, 2006 12:33
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Kontakt:

Post autor: sekora2005 » wt sie 08, 2006 00:21

ja mialem taki problem wczoraj i wystarczylo wymienic bezpiecznik i dziala.


[size=200]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=550079#550079/]Moj Variancik[/url][/size]

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » wt sie 08, 2006 09:25

A nie wiecie czy w zwyklym sklepie motoryzacyjnym mozna kupic tą zaróweczke co podswietla zapalniczke? Bo to nie jest zwykła zarówa tylko złączona na stale z taką obudowa... :chytry:



Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » wt sie 08, 2006 21:02

Ja kupiłem normalną żaróweczkę, i zalutowałem w miejsce w starej w tą obudowkę ;) Teraz byłem w golfiku i pieknie świeci (tzn świeci takim lekko pomarańczowym, średnio jasnym światłem,ale wygląda to kapitalnie


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » wt sie 08, 2006 21:21

w motoryzacyjnym tez kupisz a w sumie co to raczej nie klopot dwa druciki przylutowac pomysl tez nad dioda/ami :bigok:
Olaf pisze:To jest własnie ten klosz który świeci w popielniczce ma z boku taki zagięty w doł kawałeczek, który zabiera światło z żaróweczki, która doceolowo podświetla zapalniczkę (dwa miejsca oświetlane z jednej żarówki) fajnie to ktoś wymyślił, no nie
ten klosz to mi sie jakos przypalil tzn taki osad z dymu jest nad nim :/ a to ze to jest zrobione tak jak piszesz to zauwazylem

ja kombinuje zbrobic podswietlenie popielniczki na bialo zas zapalniczki na czerwono :D :D :D


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości