[Bora] Słupki czarny połysk, Chromowana listwa pod szybami d

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

mkmck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw sie 09, 2012 09:40
Lokalizacja: Okolice Warszawy

[Bora] Słupki czarny połysk, Chromowana listwa pod szybami d

Post autor: mkmck » pn gru 03, 2012 00:04

By Zastanawiam się nad przyciemnieniem tylnych szyb i ewentualnym oklejeniem słupków na drzwiach. A jakby okleić słupki to można by przykleić chromowaną listwę pod oknami jak choćby w Jecie 6. Ale czy takie mody nie są wieśniackie według was? Jak myślicie? Zrobiłem na szybko taką manipulację w PhotoShopie. Przyciemniłem szybki, "okleiłem" słupki błyszczącą taśmą i dorzuciłem listwę. Sami oceńcie :P

Obrazek
http://img546.imageshack.us/img546/6659 ... 200433.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Oryginał dla porównania
Obrazek
http://img839.imageshack.us/img839/3176 ... 433ori.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony czw mar 21, 2013 11:50 przez mkmck, łącznie zmieniany 2 razy.


VW Bora 2002r. w dziale "nasze auta"
1.9 TDI ALH

mkmck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw sie 09, 2012 09:40
Lokalizacja: Okolice Warszawy

[Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: mkmck » śr gru 05, 2012 13:50

Rozumiem, że nikomu się nie widzi taki pomysł, tak? ;> Mnie głównie chodzi o poprawienie/odświeżenie seryjnego looku tego samochodu, nie o żadne tjuningi. Nawet na Allegro znalazłem takie dedykowane listwy i byłem w szoku, że coś takiego jest (aktualnie nie ma, pewnie aukcja się skończyła). Tyle, że nie jest to z żadnego metalu a z plastiku. Ciekawe jak z wytrzymałością tego.

Chodzi mi o taki efekt
Obrazek
http://carguideblog.com/wp-content/uplo ... tta-61.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;


VW Bora 2002r. w dziale "nasze auta"
1.9 TDI ALH

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

[Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: matisim » śr gru 05, 2012 23:56

mi tam sie podobna, nawet z samymi czarnymi słupkami wygląda lepiej :)



Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

[Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: bszosa » czw gru 06, 2012 00:22

Same słupki robią robotę :-) tylko w połysku. Tą listwę możesz dać bo to nic złego :jezor: Tylko przy srebnym aucie giną troche..


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

mkmck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw sie 09, 2012 09:40
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Odp: [Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: mkmck » pt gru 07, 2012 02:22

No i dobrze, to ma być subtelny dodatek rozświetlający karoserie, w końcu ma być chromowany więc połysk będzie dużo większy niż na szarym metalicu :P sporo aut ma teraz takie listwy. A choćby oryginalne paski chromowane w listwach (najczęściej widziane w passatach)też dają fajny efekt nawet ma srebrnym lakierze :) czyli ogólnie nie uważacie tego wioche? Będę myślał nad tym liftem hehe. Myślę też nad wrzuceniem czarnego grilla i ewentualnie polakierowaniu tylnej dokładki w zderzaku na kolor auta (nad przednią nawet się nie zastanawiam bo co chwilę gdzieś się przytrze, raz już nawet wyrwalem). Chcę po prostu zrobić taki lifting bory hehe. :D

Swyped with TapaTalk2


VW Bora 2002r. w dziale "nasze auta"
1.9 TDI ALH

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Odp: [Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: Jarek_NS » śr gru 12, 2012 11:39

mkmck pisze:No i dobrze, to ma być subtelny dodatek rozświetlający karoserie, w końcu ma być chromowany więc połysk będzie dużo większy niż na szarym metalicu :P sporo aut ma teraz takie listwy. A choćby oryginalne paski chromowane w listwach (najczęściej widziane w passatach)też dają fajny efekt nawet ma srebrnym lakierze :) czyli ogólnie nie uważacie tego wioche? Będę myślał nad tym liftem hehe. Myślę też nad wrzuceniem czarnego grilla i ewentualnie polakierowaniu tylnej dokładki w zderzaku na kolor auta (nad przednią nawet się nie zastanawiam bo co chwilę gdzieś się przytrze, raz już nawet wyrwalem). Chcę po prostu zrobić taki lifting bory hehe. :D

Swyped with TapaTalk2
Jak malować dokładki to tylko obie. Sam tył będzie śmiesznie wyglądał. Co do listew to mam w A4 przy ciemnym lakierze wyglądają super ale kolega ma srebrnego i szału nie robi.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

[Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: bszosa » śr gru 12, 2012 13:10

To ma się Tobie podobać :bajer:


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

mkmck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw sie 09, 2012 09:40
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Odp: [Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: mkmck » ndz mar 17, 2013 19:36

Wybaczcie, że odkopuję swój własny wątek, ale mam pytanie. Czy oklejanie blach w temperaturze 0-5°C może skutkować odkształcaniem folii przy wyższych, letnich temperaturach? Już miałem dziś oklejać, ale się powstrzymałem.

I czy listwy przy szybach na dole nie są przypadkiem aluminiowe w środku pod warstwą gumy?

TapaTalk2 & SwiftKey Flow


VW Bora 2002r. w dziale "nasze auta"
1.9 TDI ALH

Awatar użytkownika
Plewson
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: sob cze 09, 2012 11:31
Lokalizacja: Barlinek

[Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: Plewson » śr mar 20, 2013 10:31

co do folii to się nie orientuję bo nie oklejałem jeszcze nic, a listwy tak są aluminiowe i musisz bardzo uważnie, ostrożnie i powoli ściągać bo jak wygniesz za bardzo to już do wyrzucenia.


PODPIS USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA

mkmck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw sie 09, 2012 09:40
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Odp: [Bora] Chromowana listwa na drzwiach pod szybami

Post autor: mkmck » śr mar 20, 2013 15:38

Właśnie nieświadom tego wygiąłem jedną i bardzo się dziwiłem, że ta guma nie chce się ułożyć. Ale udało się wyprostować. Z oklejaniem wstrzymałem się bo póki co mamy zimę tej wiosny...

TapaTalk2 & SwiftKey Flow


VW Bora 2002r. w dziale "nasze auta"
1.9 TDI ALH

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości