malowanie felg i osłona maski

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

czarny88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 13, 2007 15:49
Lokalizacja: Białystok

malowanie felg i osłona maski

Post autor: czarny88 » śr wrz 12, 2012 21:53

Witam jestem posiadaczem czerwonego VW golfa II 3d. mam okazje kupić niedrogo oryginalne felgi takie jak te http://moto.allegro.pl/felga-stalowa-go ... 92607.html" onclick="window.open(this.href);return false; i chciałbym je wyczyścić i pomalować na biało wiem że można kupić do tego celu specjalna farbę w sprayu ale czego użyć za podkład ?? Czy ktoś robił już coś takiego ?? Może coś polecić ??

i druga sprawa co myślicie o takiej osłonie maski http://allegro.pl/bra-oslona-maski-vw-g ... 90215.html" onclick="window.open(this.href);return false; ?? Z jakiego materiału jest wykonana? Czy ktoś próbował ją sam robić?



rrkchidori
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 31, 2012 11:02

malowanie felg i osłona maski

Post autor: rrkchidori » śr wrz 12, 2012 22:57

od siebie powiem Ci tak, lepiej znajdz felgi od mk3, lepiej wyglądają. Miło by było zeby je wypiaskować. Probowałem sam czyścic stalówki i w zakamarki, jest kiepsko, a jak juz pomalujesz podkładem(zwykły szary podkład lakierniczy z 2 warstwy-trwalszy efekt) to widać parchy;/ ale nie mowie ze jest to nie możliwe. i na końcu lepiej spręzarką wiadomo kupić wybraną baze, a jak jest jeszcze to bezbarwny na koniec i efekt murowany



Awatar użytkownika
maciol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 776
Rejestracja: pn maja 28, 2012 16:37
Lokalizacja: Gdynia

malowanie felg i osłona maski

Post autor: maciol » ndz wrz 16, 2012 11:46

Od odnowy felg można spokojnie znaleźć specjalistę w każdym regionie - zrobią Ci to profesjonalnie i bedziesz mial duzo lepszy efekt i trwalszy niz jak zrobisz sam, tylko wiadomo - drozej to wyjdzie.
Kiedys odnawialem u siebie stalowki i na nasteony rok bylo to samo praktycznie jedna zima i wszystko wylazi Ci z powrotem...


Obrazek
LY3D :satan:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 61 gości