Malowanie plastikow - tylny zderzak

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
cziloss
JASZCZOMB
JASZCZOMB
Posty: 42
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 16:35
Lokalizacja: SosnoVWiec

Malowanie plastikow - tylny zderzak

Post autor: cziloss » pt sie 03, 2012 19:48

Witam. Mam pytanie dotyczace pomalowanie tych czarnych plastikow u góra i moze na dole w tylnym zderzaku. Wyszla ogolnie jakas masakra na zderzaku ( nagle ) ... Nie dosc, ze caly wypłowiał i wgląda jakbym go papierem sciernym potraktowal to jeszcze zaczela odpadac z niego farba. Zderzak byl robiony bo mial pekniecie wiec pewnie byl czyms pryśniety. W co sie zaopatrzyc zeby odnowic zderzak ? Jaki rodzaj farby, podkladu i jakim papierem sciernym go potraktowac ? Ogolnie mam w piwnicy drugi zderzak no ale: jest w innym kolorze wiec koszt przemalowania ... i musiałbym sie bawic w wycinanie otworu pod gaz :/. Da sie to jakos naprawic ? :kac:


-= Self-improvement is masturbation Self destruction is the answer =- Tyler Durden [FC]

Awatar użytkownika
Szczygieł
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: śr maja 09, 2012 19:05
Lokalizacja: Częstochowa

Malowanie plastikow - tylny zderzak

Post autor: Szczygieł » pt sie 03, 2012 23:29

Nie wiem jak jest w mk3, ale w mk4 musiałem traktować papierem ściernym P100/P400/P500/P1500, następnie DOBREJ JAKOŚCI podkład do plastiku i na koniec lakierowanie



Awatar użytkownika
BartheZz_3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: pn lip 02, 2012 15:00
Lokalizacja: Lubuskie, FMI

Malowanie plastikow - tylny zderzak

Post autor: BartheZz_3 » sob sie 04, 2012 07:26

Hmm od razu ci pisze ze jesli chcesz ppomalowac dolny plastik przy tylnym zderzaku to nie bedzie to dobrze wygladac...
skoro twierdzisz ze zderzak byl robiony i czyms smarowany, moze najpierw sprobuj zmyc to "cos" czym byl rzekomo wysmarowany i jakims czernidlem odnowic splowiale miejsca.


Zapraszam do obejrzenia ;)
Gulf

Awatar użytkownika
miko85
ONLY VW 3 GTI
ONLY VW 3 GTI
Posty: 1028
Rejestracja: pn paź 31, 2011 17:02
Lokalizacja: WLKP,MIĘDZYCHÓD
Auto: VW GOLF IV
Silnik: AQN

Re: Malowanie plastikow - tylny zderzak

Post autor: miko85 » wt sie 07, 2012 20:11

ja u siebie malowałem wszystkie plastiki na zdrzakach i czarnym matem zostały porzadnie wyczyszczone wyszlifowane odtłuszczone i jakos nic sie nie dzieje wystarczy wszystko robic z głowa a czarnidło to można sobie w :ass: wetknać i wygłada to bardzo dobrze


Obrazek
było MEIN STORY OD ABU DO VW III GTI
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=459758
JEST AUDI A6 QUATTRO
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=589929
KTO BIEDNEMU ZABRONI ŻYĆ BOGATO

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości