przeróbka projektorów

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
danielson10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: czw lis 18, 2010 21:02
Lokalizacja: Oświęcim

przeróbka projektorów

Post autor: danielson10 » sob paź 15, 2011 23:19

zaczne od tego ze mam mozliwosc kupic od znajomego projektorki do mk3 od helli, jest tylko jeden problem, z tego co on ni mowil te lampy maja przerobione wklady na zarowki na ksenon a ja nie chce ksenów u siebie. czy da sie je spowrotem przerobic na zwykle standardowe zarowki? zdjecia lamp jak wygladaja pokaze. prosze o pomoc
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31f ... 1baa1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 73e26.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
bartek450r
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 256
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 18:20
Lokalizacja: Bolków

przeróbka projektorów

Post autor: bartek450r » ndz paź 16, 2011 12:00

kup sobie lepiej oryginalnie nie przerobione gdzie są tam druciki do zatrzasku żarówki? co tam wsadzisz zeby żarówka nie wypadała?? ja na twoim miejscu bym nie kombinował lepiej kup sobie na allegro nowe za 430 kupisz juz co prawda tyc ale nie jeden ci powie ze tyc bardzo dobrze świeci i zakładasz gotowe i jeździsz a nie kombinujesz takie moje zdanie :bigok:


czarne mk3 BARTEK450r
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=425185" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

przeróbka projektorów

Post autor: skaktus » ndz paź 16, 2011 14:59

Jak możesz kupić projektory od znajomego za 200 zł to nie ma sprawy. Za 400 dorwiesz na allegro nówki...

A to jak on przerobił to tego nikt nie wie bo tego nie widać - czy rozwiercał otwory czy co tam kombinował. Jednak to już rzeźba. No chyba że chcesz mieć xenony to co innego.



Awatar użytkownika
danielson10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: czw lis 18, 2010 21:02
Lokalizacja: Oświęcim

przeróbka projektorów

Post autor: danielson10 » ndz paź 16, 2011 15:16

on je juz takie kupil, tylko mial xeny. ale jesli tak to wyglada nie skusze sie na nie jednak..



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: przeróbka projektorów

Post autor: red_devil25 » ndz paź 16, 2011 18:36

Szczerze to bym kupil te nowe TYC'e i nie kombinowal z xenonami ,bo mozna sie tylko w klopoty wpędzic z mandatem i dowodem.
Myslalem sam kiedys kupic cos na soczewki i wsadzic xenon ,ale zrazilo mnie to jak napisalem wyzej(przeglad i policja).W zwiazku z tym kupilem uzywki hella mk4 look i nie potrzebuje nic innego.Zalozylem teraz zarowki philips premium +30% i swieci elegancko.JAk mi sie przepala te zarowki zaloze tungsram megalight+90% i tyle.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Kriss_Lodz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr maja 26, 2010 11:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

przeróbka projektorów

Post autor: Kriss_Lodz » sob lis 19, 2011 11:42

Co do przeróbki tych z pierwszego postu to hmm.... :rotfl: dramat, są zestawy HID pod konkretną żarówkę, natomiast jeśli ktoś bardzo się upiera na xennon to wszystko jest do zrobienia, w TYC-ach są takie same soczewki jak w E34 i E30, ja sam przerabiałem w swojej E30 przednie lampy pod palniki wyładowcze, największy problem to wymiana a w zasadzie budowa od nowa przesłony w soczewce, niestety te pod żarówki H1 mają takie języki których ma nie być, przesłona ma płasko odcinać tak samo jak halogeny w mk3, tak dla ułatwienia podpowiem, to jest temat na zupełni inny dział, jak ogarnę zdjęcia i opis to wrzucę. na jednym z przeglądów padło nawet pytanie czy nie za nisko mam światła ustawione. Nigdy nie miałem problemów z policją, tylko wszystko trzeba robić z głową a nie na hura żeby tylko było.


Nie masz co zrobić z kasą?? ........ Zostań klientem stacji ASO

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

przeróbka projektorów

Post autor: skaktus » sob lis 19, 2011 13:21

Narazie problemów nie było, ale wystarczy że ktoś powie - proszę pokazać homologację i co wtedy ? Kiszka. To samo z poziomowaniem i spryskami. Spryski zrobisz, ale poziomowanie już nie.

Już o tym pisałem - mi kontrolowano auto i sprawdzano każdą możliwą homologację i wszystko co się świeciło.

Przesłona nie odcina płasko jak w halogenach, xenon ma inne odcięcie niż halogen - ma lekki "uskok" idący od środka ogniska w prawą stroną (ale nie tak jak halogen przeciwmgielny)

Wszystko można zobaczyć na google.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości