Reflektory Led

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Biznes-Golf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2011 19:49
Lokalizacja: Częstochowa

Reflektory Led

Post autor: Biznes-Golf » czw wrz 08, 2011 20:50

Witam, mam Golfa VI-ke mam Ledy z tyłu w lampach, lecz z przodu jest tylko Bi-xenon.
Jak odbierałem auto w Październiku 2010 roku, dopiero wchodziły swiatła do jazdy dziennej,
Szczerze mówiąc szkoda mi w dzień jeździc na xenonach, znalazłem lampy na allegro typu: http://allegro.pl/item1758269274.html?source=oo (Takie lampy mam, ale bez ledów)
Z LEDAMI lecz jak zadzwoniłem do ASO powiedzieli mi że koszt założenia takich lamp będzie bardzo wysoki więc mnie to od razu zniechęciło Dodam że golf ma przejechane 3600 km wiec jest praktycznie nowy wiec nie wiem czy jest sens ruszac cokolwiek. Mowa jest tylko o ASO ponieważ samochód jest na gwarancji więc szkoda jej.
Może jakieś inne coś jak w nowych polówkach, czy Octaviach ( reflektory - halogeny podzielone na 2 częsci 1- Przeciwmgłowe 2- dzienne ) Piszę ponieważ myślę że coś poradzicie a "WIOCHY" w Aucie robic nie będę :-)
Czy to faktycznie jest dużo przeróbki żeby zamienic te lampy?

Z Góry Dziękuję Za Odp.


Volkswagen Golf VI 1.4 TSI 122 PS | | 200 Nm
Highline
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kamill1991
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: wt lut 08, 2011 01:32
Lokalizacja: Elbląg / Warszawa

Reflektory Led

Post autor: kamill1991 » wt wrz 13, 2011 14:42

z tego co wiem mozesz pobawic sie komputerem i zmienic by za swiatla dziennie robily przeciwmglowe..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości