[mk2] Co z golfa III?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Arnold_V69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 06, 2011 20:58

[mk2] Co z golfa III?

Post autor: Arnold_V69 » sob lip 30, 2011 09:22

Jak w temacie. Co możemy przełożyć z golfa trzeciej generacji do mk2? Chodzi mi dokładnie o elementy wnętrza które były by miłe dla oka w mk2 gdyż trójeczka która jest dawcą ma po wypadku jedynie wnętrze nadające się do użytku oraz tylny zderzak. Wczoraj przekładałem manetki od kierunków i wycieraczek i wchodzą bez żadnych przeróbek. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam


"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
daworz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 293
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 00:16
Lokalizacja: Sędziszów Młp.

[mk2] Co z golfa III?

Post autor: daworz » sob lip 30, 2011 09:28

Dechę możesz przełożyć.


VW GOLF II 1.6 GTD
OPEL VECTRA A 2.0 115KM
VW GOLF III 1.6 PB+LPG

Awatar użytkownika
Arnold_V69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 06, 2011 20:58

[mk2] Co z golfa III?

Post autor: Arnold_V69 » sob lip 30, 2011 09:38

Z dechą jest sporo pracy a żeby to jeszcze zrobić na tip-top żeby nic nie odstawało i nie skrzypiało to już w ogóle ogrom. Czytałem gdzieś że deska od mk2 pasuje do toledo z 94 bez żadnych przeróbek i zastanawiam się czy działa to też w odwrotną stronę bo ta deska wygląda nawet niczego sobie. Może ktoś już próbował takiego swapa? Jeśli tak to proszę o info.


"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości