[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: red_devil25 » pt lip 08, 2011 11:22

witam
kto posiada takie lampy z allegro http://moto.allegro.pl/vw-golf-iii-refl ... 91704.html" onclick="window.open(this.href);return false;
chodzi mi glownie oto jak swieca ??Kiedys dowiadywalem sie u chyba innego sprzedawcy o producenta to powiedziano mi ,ze pisze na nich made in germany i tyle .Producent mniej znany jakis niemiecki i tyle,ale to nie jest wazne .Kwestia czy to swieci cokolwiek i czy da rady ustawic bez problemu.Poki co nie kupuje bo nie ma takiej potrzeby ,ale dowiedziec sie na przyszlosc mozna.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Davka92
VW Grupa Opolska
VW Grupa Opolska
Posty: 100
Rejestracja: sob sty 22, 2011 13:51
Lokalizacja: Brzeg

Lampy do mk3 z allegro

Post autor: Davka92 » pt lip 08, 2011 11:32

Ten sam model ale od hella świeci rewelacyjnie, to wątpię.W dodatku to nie ma pewnie homologacji.



Awatar użytkownika
RA_FEEL_IT!
Administrator
Administrator
Posty: 2307
Rejestracja: pt gru 19, 2008 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Passat B5 FL 1.8T
Silnik: AWT

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: RA_FEEL_IT! » pt lip 08, 2011 11:38

red_devil25, przeczytaj regulamin działu style, więcej poprawiać twoich tematów nie będę...



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: [mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: red_devil25 » pt lip 08, 2011 11:51

Przepraszam moderatora zagapilem sie. W opisie aukcji pisze ,ze niby homo ma .To ,ze hella mk4 look swieci b.dobrze wiem ,a z ciekawosci pytam czy ktos po prostu te z linka allegro posiada i co to za lampy.
.
Ostatnio zmieniony pt lip 08, 2011 12:06 przez red_devil25, łącznie zmieniany 2 razy.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
RA_FEEL_IT!
Administrator
Administrator
Posty: 2307
Rejestracja: pt gru 19, 2008 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Passat B5 FL 1.8T
Silnik: AWT

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: RA_FEEL_IT! » pt lip 08, 2011 11:56

Napisz PW do Arczi, z forum.
W jednm z postów napisał:
Ja własnie kupiłem lampy ala golf 4 helli i jestem bardzo zadowolony.
Panowie o nickach: msokolek, Novik, danioo, też posiadają lub posiadali te lampy - podpytaj.



Awatar użytkownika
Davka92
VW Grupa Opolska
VW Grupa Opolska
Posty: 100
Rejestracja: sob sty 22, 2011 13:51
Lokalizacja: Brzeg

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: Davka92 » sob lip 09, 2011 11:15

No na tej aukcji pisze ze homo niby jest ale wiesz napisać na aukcji każdy może.Cena też jest niska.Nawet na szkle nie ma nic wybitego także wątpię, że to cokolwiek ma.świecić pewnie jakoś świeci ale nie oczekiwał bym za wiele.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: skaktus » sob lip 09, 2011 17:50

Na szkle homo być nie musi, może być na obudowie.

Jesli jest idealnie skopiowane to świeci jak ala mk4. Nie mniej jednak moim zdaniem te reflektory super udane nie są jeśli chodzi o świecenie ;)



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: [mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: red_devil25 » ndz lip 10, 2011 08:31

masz na mysli ten model konkretny z linka czy ogolnie te ala mk4look ?


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Davka92
VW Grupa Opolska
VW Grupa Opolska
Posty: 100
Rejestracja: sob sty 22, 2011 13:51
Lokalizacja: Brzeg

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: Davka92 » ndz lip 10, 2011 11:41

skaktus, tak wiem, że nie musi mieć holo wybite na szkle ale ten sam allegrowicz sprzedawał lampy jak zwykłe H4 z mkIII tyle że cleary i tam mimo, że zarzekał ze jest homo to jednak nigdzie jej nie było.Więc jakoś nie wierze w to, że te też ją mają.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: skaktus » ndz lip 10, 2011 13:44

Davka92 - wiem o jakie lampy chodzi, jednak ich nie kupowałem i nie miałem do czynienia z tym sprzedawcą. Po drugie nie do końca mnie zrozumiałeś - chodziło mi o to, że lampa nie musi mieć homologacji wybitej, wystarczy że ma na obudowie i koniec. A to że ten sprzedawca leci w cyca to już inna sprawa.

red_devil25 - mówię ogólnie o hellamk4. Ogólnie po nich jak i po lampach Celis od helli więcej się spodziewałem Były wychwalane że są cudowne a moim zdaniem świecą dobrze. Ani jakoś super ani źle. Świecą lepiej od ori montowanych w mk3, jednak wielkiego szału nie ma. Ogólnie ludzie ulegają urokowi tych lamp w inny sposób. Gość taki kupuje lampy, nowe, więc czyste, nie wypalone. Do tego często daje dobre żarówki, a i często zakłada przekaźniki. Potem włącza i zdziwienie że tak świeci, więc leci i pisze-lampy są cudowne, świecą rewelacyjnie, bajka, ale nie bierze pod uwagę, że stare lampy mogły świecić podobnie, gdyby je umyć, wymienić żarówki i założyć przekaźniki



Awatar użytkownika
Davka92
VW Grupa Opolska
VW Grupa Opolska
Posty: 100
Rejestracja: sob sty 22, 2011 13:51
Lokalizacja: Brzeg

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: Davka92 » ndz lip 10, 2011 14:23

A no własciwie nie jest powiedziane ze musi być na szkle gdzie to widac...No masz racje.Co do tych celis to też słyszałem, że rewelacyjne to one nie są patrząc jeszcze np na ich cene.



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: [mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: red_devil25 » ndz lip 10, 2011 19:44

Co do cellis to jak czytam te forum mowil ,ze sam chetnie by je sprzedal bo nawet na xenie nie ma szalu jak za ta cene ,a nikt nawet po duzo nizszej cenie nie chce kupic zwyczajnie bo sa drogie.Podzielam zdanie skaktus'a odnosnie podniecenia uzytkownikow ,ze mk4look w porownaniu do serii to niebo ,a ziemia.Napewno tak jest ,bo sa to NOWE lampy wiec musza robic robote .Wiekszosc ,ktorzy sie wypowiadaja na forum i zmienila lampy to pewnie kupila mk3 jak mialy ponad 10lat kazdy i tez swoje juz swieca i sie zuzyly w porownaniu do nowych .Pisze to nieprzypadkowo wszystko bo chcialem kupic uzywki mk4 look i zastanawiam sie ciagle na wydaniem takiej kasy .Tymbardziej pisalem z jednym uzytkownikiem na forum gdzie wymienialismy sie fotami jak swieci mk4 look i moje seryjne.Po wrzuceniu przekaznikow i zarowek tungsram megalight otrzymalem odpowiedz ,ze w takiej sytuacji gdybym nie napisal ,ze to seria nie byloby tego widac .Wywnioskowalem wiec ,ze poki co zostawie serie i poczekam na odp.kogos z forum odnosnie tego konkretnego linka lamp ,ktore podalem i zobaczymy co dalej. Sam po zalozeniu przekaznikow ,a ciagle jezdze na zarowkach tungsram megalight stwierdzielm duza roznice w swieceniu w porownaniu z tym co bylo przedtem.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Davka92
VW Grupa Opolska
VW Grupa Opolska
Posty: 100
Rejestracja: sob sty 22, 2011 13:51
Lokalizacja: Brzeg

[mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: Davka92 » pn lip 11, 2011 00:00

No to tyle dobrze, że wykrzesałeś coś jeszcze z serii.Tu w końcu chodzi o bezpieczeństwo :bigok:



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: [mk3] Pytanie o lampy z allegro

Post autor: red_devil25 » pn lip 11, 2011 06:35

dalo rady ,pozatym nie bylo wyjscia bo w sumie nowe mk4look to 6stow.Z uzywkami tez moze byc roznie .Jak rozbieralem te moje to poczyscilem i lampy jak na swoj wiek w dosc dobrym stanie sa i poki co zostaly przyciemnione i nadal jezdza na samochodzie,ale pewnie na jesien wroci jak bumerang temat lamp bo beda bardziej potrzebne niz teraz.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości