na jaki kolor pomalować stalówki?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

na jaki kolor pomalować stalówki?

Post autor: maniek8855 » pt paź 29, 2010 19:13

Witam
Mam dylemat gdyż będę oddawał felgi stalówki ori 14 z mk II do piaskowania i malowania proszkowego i nie wiem na jaki kolor mam je pomalować, poniżej daje fotkę mojego auta, doradzicie jaki kolor najbardziej będzie pasował :pub:

Obrazek

wzór felg stalowych to tzw "serca" o ile się nie mylę, identyczne jak w aukcji poniżej :helm:

http://moto.allegro.pl/felgi-stalowe-6x ... 88655.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Do felg mam oryginalne dekle jak w linku poniżej więc pytanie na jaki kolor felgi i na jaki dekle, a może zakładać bez dekielków :hmm: ?

http://moto.allegro.pl/vw-golf-ii-dekie ... 11953.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sam myślałem o białych ale nie mam przekonania do tego koloru, jakby to była poszerzana stal to chyba by biały pasował ale do zwykłych stalówek sam nie wiem..



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

na jaki kolor pomalować stalówki?

Post autor: skaktus » sob paź 30, 2010 11:32

Dekli proszkowo nie pomalujesz :P Tylko to co metalowe. Tym bardziej że potem całość jest zapiekana w piecu a dekle są plastikowe.

Ja bym walił na biały lub czarny. Wady białęgo - brudzenie się, czarnego - wszyscy to już mają. Walnij na ściekłą czerwień + czarne elementy i białe i bangla. Ogólnie zrób inaczej niż wszyscy.



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

na jaki kolor pomalować stalówki?

Post autor: Wojtek » sob paź 30, 2010 12:41

ja bym pomalował na seryjny kolor stalówek vw (srebrny)


Obrazek

Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

na jaki kolor pomalować stalówki?

Post autor: maniek8855 » sob paź 30, 2010 14:04

Ja myślałem jeszcze o czarnych felgach+czerwony rant :hmm: ? Tylko czy mi zrobią takie coś i nie będą się krzywić? a co do dekli to wiem tylko sam je sobie pomaluje i dlatego pytam też o dekielki :bajer:

Myślałem o czymś takim (fotka zapożyczona od kolegi Johnny WWL), co o tym sądzicie? Czy pomalują mi proszkowo takie zestawienie?

Obrazek



Awatar użytkownika
kordzio
Grupa Podlasie
Grupa Podlasie
Posty: 612
Rejestracja: śr gru 30, 2009 21:14
Lokalizacja: BS

na jaki kolor pomalować stalówki?

Post autor: kordzio » sob paź 30, 2010 17:03

Myśle, że nie byłoby problemu z takim pomalowaniem chociaż nie jestem pewien... jeśli chodzi o kolorek to dla mnie najbardziej podobałyby się białe i BEZ DEKIELKÓW!!



Zablokowany

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości