MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: driVWer » czw paź 14, 2010 14:35

Usunęłem wycieraczke na tylnej klapie w mk2 a teraz pozostał mi tylko spryskiwacz którego tez chce wyrzucić. Jednak narazie go nie usuwam bo nie wiem czym go bede mógł zaslepić. Jak spojrzałem od śrobka klapy to otwór od spryskiwacza nie jest okrągły tylko ma wygląd krzyżyka lub plusa +. Czy ktoś już zaślepiał sprysk? Ma ktoś chociaż jakieś fotki?
Obrazek


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
olewojciech
DAAMNNN
DAAMNNN
Posty: 218
Rejestracja: pt kwie 30, 2010 22:17
Lokalizacja: Opole

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: olewojciech » pt paź 15, 2010 15:02

ja tam dziure po spryskiwaczu zaślepiłem jedną z tych spinek co sie przyczepia osłonę mechanizmu wycieraczki do tylnej klapy (od srodka) ... na taki sylikon z klejem, co sie metalowe rynny uszczelnia
albo przeleć sie po domu i popatrz na te zaślepki śrubek co są w meblach, może coś dopasujesz bo ta dziura po sprysku nie jest duza :bigok:

kolego .. a ta zaślepka która masz na klapie, od czego ona jest ??



Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: driVWer » pt paź 15, 2010 15:35

olewojciech pisze:kolego .. a ta zaślepka która masz na klapie, od czego ona jest ??
yy po zdemontowaniu wycieraczki była tam taka gumowa cieniutka uszczelka-podkładka. Miała średniće tą samą co otwór w klapie, więc pojechałem z nią do motoryzacyjnego żeby mi dobrali zaslepke pod ten konkretny otwór i dostałem jakąś spinke która idealnie pasuje, a od czego ona jest to sam nie wiem. Zapłaciłem za nią 1,40zł :)

Masz może foto jak wygląda u Ciebie zaślepiony spryskiwacz?


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
olewojciech
DAAMNNN
DAAMNNN
Posty: 218
Rejestracja: pt kwie 30, 2010 22:17
Lokalizacja: Opole

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: olewojciech » pt paź 15, 2010 16:38

foto wrzuce jutro wieczorem
jeszcze chyba musze pomalować zaślepke na kolor auta (czerwony) .. bo taki czarny korek rzuca sie w oczy



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: Johnatan » sob paź 16, 2010 22:43

Nie ładniej jest zaspawać, szpachel i lakierowanie ? Za drogo ? Cóż, to po co sie za to w ogóle brac :)


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: driVWer » sob paź 16, 2010 23:04

Johnatan, chyba niepowazny jesteś. Mam orginalną klape z GT która nie ma ani grama szpachli czy tez rdzy. Tak mam usuwać okleine wokół szyby tylko po to żeby sobie pospawać dziureczke? Spawanie i szpachel za jakiś czas i tak wyjdzie a ja mam zdrowe blachy


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
KLISZA
Lubi przytrzeć
Lubi przytrzeć
Posty: 395
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 19:22
Lokalizacja: KRK

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: KLISZA » ndz paź 17, 2010 16:59

Możecie sie śmiać ale ja nakleiłem naklejke na całą długość. I nie widać wgłębień ani od jednej dziury ani od drugiej :helm:


- - - >MOJE MK2< - - -
Obrazek

Sprzedam głowice do 2E i wiele innych części do Golfa II

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: Shmatan » ndz paź 17, 2010 18:47

Johnatan pisze:Za drogo ? Cóż, to po co sie za to w ogóle brac
Dokłądnie - lepiej wygląda normalna wycieraczka, niż takie kombinowanie z zaślepką cholera wie z czego ;)



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: Johnatan » ndz paź 17, 2010 20:35

drivwer, czy w temacie w ogóle jest coś opisane na temat okleiny GTI? Jestem w ogóle całkiem poważny, tylko wystarczy użyć umysłu i pozbierać wszystko do kupy.. Jak tak sobie chwalisz swojafure za oryginalość i świetny stan to po co w ogóle grzebiesz? i robisz z tego wieścara? Wystarczy kupić następną klape za 50zł i pospawać jak należy, wyszpachlowac jak nalezy.. Dobrego lakiernika bedziesz widział już po 6 miesiacach. Skoro kupno klapy za 50zł i lakieru za 70zł i szpachlu za 20zł i lakiernika który bierze 200zł od elementu to dużo.. to nie można nazwać takiego kierowce : Dobry, gustowny i z umiarem. Moze jestem dziwny a moze uczulony na wioche.. powodzenia.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: driVWer » ndz paź 17, 2010 21:56

Johnatan pisze:drivwer, czy w temacie w ogóle jest coś opisane na temat okleiny GTI? Jestem w ogóle całkiem poważny, tylko wystarczy użyć umysłu i pozbierać wszystko do kupy
a nie widac na foto okleiny??? haha Aha czyli jak nie ma okleiny to można spawać i malować a jak jest okleina to nie można
Johnatan pisze:Jak tak sobie chwalisz swojafure za oryginalość i świetny stan to po co w ogóle grzebiesz? i robisz z tego wieścara?
w którym miejscu robie wieścara? jak chce zaślepić sprysk to wioska? ale jak zaślepie to zawsze moge wrócić do oryginału a po spawaniu to nie bardzo
Johnatan pisze:? Wystarczy kupić następną klape za 50zł i pospawać jak należy, wyszpachlowac jak nalezy.. Dobrego lakiernika bedziesz widział już po 6 miesiacach. Skoro kupno klapy za 50zł i lakieru za 70zł i szpachlu za 20zł i lakiernika który bierze 200zł od elementu to dużo..
a po co mam wywalać kase w błoto żeby malowac skoro moge dobrac odpowiednią zaslepke? Pokaż swoje auto jakie jest super i pewnie jest skladane na częsciąch z ASO skoro nie lubisz fuszerki. Ciekawe czy ciebie na to stać...... Powtarzam... nie wazne czy to robi fachowiec czy janek z wioski to i tak prędzej czy później spawy lub szpachel wyjdą na wierzch
Johnatan pisze:to nie można nazwać takiego kierowce : Dobry, gustowny i z umiarem.
sam się pogubiłeś. Co ma wygląd auta do tego jakim jest sie kierowcą?


Czekam na foto twojej fury zobaczymy czy jej nie wieśniaczysz.


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: Johnatan » ndz paź 24, 2010 21:28

1. Co do okleiny sie nie kłóce.

2. Tak zaślepiane otworów to wiocha. jak cenisz sobie oryginalność do odłóż całą oryginalną klape na strych a tuninguj sobie inną.

3. Wywaliłem na swojego golfa już 10tysięcy polskich złotych, nie żałuje tego.. wszystki moje czesci są oryginlne z VAG. Nie są one nowe, są ze szrotu wyciągne. Między innymi tempomat passat B3, ori kierownica, ori mfa. ori licznik GTI. ori lampa w schowku, ori silnik 1,6 PN bez żadnych stozków. ori szerokie zderzaki, ori hella smoked, ori gril 4 oka, Xenon to nie jest oryginał ale cóż.. naprawde na lampy rallye mnie nie stać a chce okrągłe oka.. ori tapicerka w bagażniku. ori dokładka GTI, ori amortyzatory.. ori wydech.. Nie wiem.. jeśli uważasz że mój golf to wioska.. jesli wywaliłem za dużo kasy.. wydaje mi sie że to forum jest dla osób które traktują swojego golfa jak przyjaciela i członka rodziny.. a na przyjacielach sie nie oszczędza. I nie móie, że masz wywalać taką kase jak ja.. ale jeśli cenisz swojego golfa to podstawowe czynności.. olej filtry amortyzatory opony żarówki gumy w zawieszeniu a jak wychodzi rdza to lakiernik.. a nie jazda aż golf przestanie chodzić i zepchnać go do rowu :/ Widząc że bawisz sie w mody to nie oszczedzaj na modach.

4. W niczym sie nie pogubiłem.. to ty sam sie gubisz.. kierowca .. to człowiek.. nie oceniam Cie za twoje umiejętności.. tylko nazwałem cie kierowcą poniewaz to twój samochód.. i ty jesteś kierowcą.. wiec pytam czy kierowce czyli człowieka który posiada mk2 można nazawć gustownym gdy zastępuje elementy auta zaślepkami i taśmami izolacyjnymi..


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: Johnatan » ndz paź 24, 2010 21:37

aa.. zapomniałem o tych fotach co prosisz..

Obrazek

Obrazek


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

tovdi1
I'm Darek
Posty: 2188
Rejestracja: czw gru 24, 2009 10:58
Lokalizacja: WSC

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: tovdi1 » pn paź 25, 2010 10:18

Johnatan pisze:wszystki moje czesci są oryginlne z VAG
czyżby kolega henia????



tovdi1
I'm Darek
Posty: 2188
Rejestracja: czw gru 24, 2009 10:58
Lokalizacja: WSC

MK2.. czym zaślepić otwór po spryskiwaczu w klapie?

Post autor: tovdi1 » pn paź 25, 2010 13:43

marianmk2 pisze:Czytamy i cytujemy całość a nie urywek :okej:
ja nie z tych co wyłapia swa słowa a potem wychodza głupoty
czytam cały temat i dopiero jeśli wiem co i jak to się wypowiadam... albo się nie odzywam
pozdr. :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości