mk2 tuning germany style

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Dayki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:40

mk2 tuning germany style

Post autor: Dayki » pt sie 27, 2010 21:20

witam
Posiadam golfa 2 i chciałbym przerobić go na germany style. Mam do tego celu 1500zł, czy jest wogóle mozliwe wykonanie następujących czynności, chodzi mi przede wszystkim o
-lakier (czarny), robocizna nie wchodzi w gre gdyż sam sobie z tym poradze, wiec tylko cena jakiegoś najlepszego lakier, ewentualnie końcówki do kompresora.

-komplet spoilerów, szukałem na allegro, nie mogłem znaleźć takich które mi pasują, widziałem tylko moim zdaniem tyć wiejskie i zbyt obniżone, nie na polskie drogi, szukam coś takiego
http://www.autowp.ru/pictures/volkswage ... _g60_1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
może macie jakąś stronke z spoilerami.

-światła przednie, nie znam się na ich nazwach, chodzi mi konkretnie o takie jak w linku poniżej,
http://www.bilgalleri.dk/uploads_large_ ... 0820:05:05" onclick="window.open(this.href);return false;


prosze o pomoc, poradźcie mi co moge zrobić za te pieniądze aby wygląd wizualny tego golfa był duzo lepszy, wrzuce jakoś na dniach zdjęcia tego samochodu oddaje go w wasze ręce!



^Butcher^
MKII POWER : )
MKII POWER : )
Posty: 213
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 19:11
Lokalizacja: Trzebinia
Auto: 2xMk2GTI

Re: mk2 tuning germany style

Post autor: ^Butcher^ » pt sie 27, 2010 22:56

Po pierwsze to nie "spojlery " tylko oryginalne olistwowanie z golfa GTI lub g60 (szersze nakładki na nadkola )
Jesli chcesz dorwac oryginalne to bedziesz sie musial troche natrudzic zeby to znalezc.
Te lampy co pokazałes to jest kompletny front od limitowanej edycji Golfa Rallye.Wyprodukowano tego niewiele i ciezko jest dostac taki front ,chyba ze bedziesz szukal na ebay.de , czasem na allegro wyskoczy taki froncik lecz ceny wahaja sie od 2000-3000zl wiec twoj budzet raczej nie pozwoli ci na zakup takiego cudeńka :) Hmm co do stylu to poogladaj zdjecia pomodzonych golfow na forum ,moze zaczerpniesz inspiracji w stworzeniu swojego :)

Mowisz ze malujesz auto sam wiec powinienes wiedziec w jakich kosztach sie idzie zamknac chcac pomalowac calego golfa , na moje oko same materialy papiery ,podklad,baza,bezbarwny itd to koszt ok 800zl (oczywiscie w przyblizeniu) reszta wychodzi w praniu.Zostaje ci wtedy 700zl na reszte elementow wiec niewiele zdziałasz.Na poczatek radze zainwestowac w zawieszenie (kit lub gwint) auto bedzie sie o wiele lepiej prezentowało i dobrze prowadziło.Tak jak juz mowilem najlepiej wejdz sobie w dział Projekty tam zobaczysz jak powstawały odbudowy aut od podstaw.



Awatar użytkownika
bodzio232
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:52
Lokalizacja: Królówka/k. Bochnia

mk2 tuning germany style

Post autor: bodzio232 » sob sie 28, 2010 08:00

front:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=350517" onclick="window.open(this.href);return false;



Dayki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:40

mk2 tuning germany style

Post autor: Dayki » sob sie 28, 2010 13:01

Dobra dziękuje panie bodzio, podobają mi się ten front, spoko spoko, a więc światła przednie mamy zaliczony
zostaje mi 1200 zł na kolejne dwa punkty czyli obniżenie i lakierowanie.

Butcher, uja nie mam wogóle pojęcia o lakierowaniu, poprostu mój wujek ma kompresor do własnych użytków i maluje sobie na wsi farbą przyczepy i plandeki, z niego jest złota rączka wiec napewno dobrze to wykona, hmmm gdzie mógłbym kupić lakiery ?



PaulAdmin

mk2 tuning germany style

Post autor: PaulAdmin » sob sie 28, 2010 18:33

Na ta chwile nie poszalejesz z modami, wszystko w swoim czasie i lepiej zacząć od spraw prorytetowych. Malowanie takim kompresorem nadaje sie wyłącznie do takich celów jak przyczepa, podejżewam, że do końca nie bedziesz zadowolony z takiego malowania. Gdybys do 1500 dołożył 500 czy 1000 miałbyś w miare pomalowane auto byc może bez dachu przez tańszego lakiernika ale i bez komory bezpyłowej etc etc jednak to lakiernik to zawsze lepsza opcja.

Zawieszenie jesli ma byc KIT to od 650 PLN w góre, gwintowane od 950 PLN ostro w góre a zawias to dopiero początek bo jeszcze poliuretan, odboje i zapewne klepanie rantów.

Jak zawias to i felga a jak felga to i opona i już znika w sumie kolejne 1600 - 3000... Później kosmetyka tylko bo german jest dość prosty.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości