Siłownik w tylnej klapie. Problem z montażem.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

MułekMK3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn paź 12, 2009 09:19
Lokalizacja: Witków
Kontakt:

Siłownik w tylnej klapie. Problem z montażem.

Post autor: MułekMK3 » pt lip 16, 2010 21:14

Robię u siebie tylną klapę otwieraną na guzik. Dziś próbowałem zamontować siłownik. Odbija mi go ale nie otwiera klapy. Widziałem w innych postach, jak robili ale podobno łatwiej jest go zamontować jak się ma mechanizm na wycieraczkę tylną a ja go nie mam i ciężko mi go dopasować, w które miejsce. Dałem go przy zamku w górę, żeby odpychał. Jak zamek zacinam i siłownik na krótko podłączam to otwiera, ale jak zamknę klapę to już nie otworzy. Czemu?


Mój MK3 w trakcie modów;)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=337366

Awatar użytkownika
wasyl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: czw sie 14, 2008 16:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Siłownik w tylnej klapie. Problem z montażem.

Post autor: wasyl » pn sie 16, 2010 23:32

może pod złym kątem zamocowany jest siłownik, żeby móc wykorzystać moc siłownika musi być zamocowany równolegle do cięgna, przy czym drut może być powyginany jak tylko zechcesz 8) zapodaj zdjęcie jak to zamontowałeś to na pewno ktoś z większym doświadczeniem coś doradzi


There’s only one truth, one VWay...
viewtopic.php?p=3697507#3697507
kupię maskę vento

Awatar użytkownika
przemek130
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: pt sie 29, 2008 13:05
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Siłownik w tylnej klapie. Problem z montażem.

Post autor: przemek130 » wt sie 17, 2010 11:47

Musi być równolegle do cięgna. Ja u siebie przeciąłem to cięgno tak, że nie można otworzyć klapy z kluczyka. Siłownik i cięgno muszą być dobrze ustawione, żeby nie latały na boki.



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Siłownik w tylnej klapie. Problem z montażem.

Post autor: Johnatan » wt sie 17, 2010 13:40

Jak jest otwrta i palcem zamkniesz zamek to otworzy tak? a jak zamkniesz klape to nei chce ? Jest poprostu za słaba siła lub ta siła sie marnuje z powodu złego umiejscowienia siłownika lub zastałego brudnego zamka. W mojej klapie wszystko zostało wyczyszczone i nasmarowane. Posiadam normalny siłownik z centralnego ale czasami za 3 razem otwiera, juz sie boje co zimą bedzie :D musze to poprawić :D


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości