Własna tablica rejestracyjna.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Własna tablica rejestracyjna.

Post autor: KaczorekPSW » sob kwie 03, 2010 09:58

Witam.Nie wiem czy odpowiedni dział do tego ale nie wiedziałem gdzie to umieścić.
Potrzebuję zrobić własną tablicę rejestracyjna numery [E0 Kaczor] (lepiej by było e0 Kaczorek ale się nie zmieści )ale nie mogę dobrać odpowiedniego rozmiaru i ładnie tego wpisać. Nie ma może ktoś jakiegoś szablonu do tego ? gdzie tylko bym wpisał numery?i wydrukował to sobie ? ... Albo może ktoś to potrafi zrobić ?:> byłbym bardzo wdzięczny numery E0 Kaczor. Jeśli nie to proszę o poradę jak to zrobić. I nie umiem się baiwć żadnymi programami jedyne co ogarniam to paint :D..
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 09:59 przez KaczorekPSW, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » sob kwie 03, 2010 10:26

KaczorekPSW, a nie lepiej zamówić na allegro? Koszt kilka złoty a bynajmniej orginalnie wygląda


Dziki

Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » sob kwie 03, 2010 10:28

maryjan pisze:KaczorekPSW, a nie lepiej zamówić na allegro? Koszt kilka złoty a bynajmniej orginalnie wygląda
Nie gdyż potrzebuję to na dzisiaj. tak żeby tylko przyłożyć do tablicy na chwile. Po prostu potrzebuje taką tablicę która będzie wyglądała jak oryginalna z własnymi numerami gdzie ją tylko wydrukuje i przyłożę do oryginalnej tablicy na chwilę.
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 10:37 przez KaczorekPSW, łącznie zmieniany 1 raz.



Gingers

Post autor: Gingers » sob kwie 03, 2010 16:48

Nie wiem czy ci podpasuje ale moze akurat :grin: wydrukuj sobie w odpowiednim rozmiarze i gotowe :bigok:

Obrazek



Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » sob kwie 03, 2010 19:17

gingers99, dzieki wielkie taka mi właśnie chodzi... :D

[ Dodano: 03 Kwi 2010 19:18 ]
tylko wlasnie w odpowednim rozmairze tzn? metodą prób i błedów czy da się to jakoś gdzies ustawić ?:> ale i tak wielkie dzieki



Gingers

Post autor: Gingers » ndz kwie 04, 2010 09:03

ta fotka ktora ci wrzucilem jest w skali 1:10 tu masz gotowa tablice do druku bedzie w skali 1:1 :) tylko trzeba po probowac jak ze wszystkim :green_fuck:

Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości