Cena za malowanie ,klamek,listew,lusterka

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Cena za malowanie ,klamek,listew,lusterka

Post autor: kenzy17 » pt mar 12, 2010 19:04

Witam Dzisiaj odwiedziłem kilku lakierników ,Ponieważ przyszło mi lustreczko angol duży do mk4 .Więc trzeba pomalować w kolor żeby jak najszybciej zawitało na autku :jezor:
za lusterko życzą sobie 70 PLN z listwami i klameczkami to do uzgodnienia [moim zadniem kombinatorka już wchodzi w grę albo jest cena jakaś albo dziękuje ] W końcu odwiedziłem Profesjonalistę [ który cieszy się dużym popytem w śród klientów a przedewszystkim cena jaka mi powiedział to mnie zaskoczyła - Gdy czytałem na forum ile niektórzy sobie życzą ,ale to chyba zależy od miasta ] Wiec 4 klameczki 100 PLN sztuka 25 PLN lusterko to jak inni 70 PLN no ale listwy to mnie zaskoczyły 250 PLN z wygładzeniem boczne ,z przedniego i tylniego zderzaka przy czym golfik jest 5D :) Zastanawiam się nad kosztami BMW M6 [E64] która cała była malowana :DD mogłem sobie chociaż popatrzeć :jezor: Lusterko w następnym tyg idzie do malowania a jak będzie ładniejsza pogoda to oczywiście listwy :grin: Spotkałem się na forum nawet z cena za listwy 800PLN ,bo inny za listwy chciał 500 PLN miałem przy tym trochę ubawu Bo cały szef byŁ pod duuuużym wpływem %%% i z nim raczej nie szło się dogadać tylko z pracownikiem :blush:

To jest chyba rozsądna cena za lusterko 70 PLN i za klameczki i listwy 350 PLN :grin: ?
Ostatnio zmieniony pt mar 12, 2010 19:06 przez kenzy17, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Tomek77-89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: wt lip 01, 2008 21:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Tomek77-89 » pt mar 12, 2010 19:20

Myślę że to jest rozsądna cena :) I jak mówisz zakład profesjonalny to tym bardziej :bajer:



Orcio

Post autor: Orcio » pt mar 12, 2010 20:05

Sam bys to pomalowal
jest to bardzo proste :bigok:



kurczakpl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 17:34
Lokalizacja: Cardiff,UK

Post autor: kurczakpl » pt mar 12, 2010 21:25

ta bardzo proste !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0
Ostatnio zmieniony pt mar 12, 2010 21:27 przez kurczakpl, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój VW
http://kurczakpl.fotosik.pl/albumy/728355-3.html

Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kenzy17 » pt mar 12, 2010 22:11

Tomek77-89 pisze:Sam bys to pomalowal
jest to bardzo proste :bigok:
Może i masz rację tylko czasami jest tak że najprostsze rzeczy stają się dal nas trudnością :crazy: No mogę spróbować pomalować sam ale ile to wytrzyma jak nie mam zbytnio do tego zdolności :crazy: szczegolnie że to jest z zewnątrz autka a nie w środku jak rączki czy konsola które można sobie pomalować :bajer: Policzyć koszty bazy nie mówiąc o pracy własnej i efekt tak nie będzie porównywalny do fachowca który maluje Bmw M6 :bigok: Wolę oddać to w ręce fachowca niż stracić kasę na bazę i po jakimś czasie tak oddać to wszystko do lakiernika bo nie będe zadowolony .Wszystko musi być picuś glancuś w końcu cena nie jest strasznie wysoka :bajer:
Ostatnio zmieniony pt mar 12, 2010 22:13 przez kenzy17, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pt mar 12, 2010 23:46

Orcio pisze:Sam bys to pomalowal
jest to bardzo proste :bigok:
chyba zartujesz... albo uwazasz ze kazdy ma w domu kompresor i pistolet oaraz umiejetnosci lakiernicze... bo jak zyczysz koledze malowac sprayem to nie mam pytan... komus sie moze to udac ale i tak nie bedzie jak z pistoletu!


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob mar 13, 2010 00:15

Dokładnie spreje wcale nie są łatwe do ogarnięcia, poza tym robią znacznie grubszą warstwę farby od pistoletu, jednak na elementach drobnych można je z powodzeniem wykorzystać, ale tak jak wspomniał Mapet za pierwszym razem to jest loteria, zresztą bez umiejętności nie nałożysz dobrze lakieru aby odcienie się zgadzały ;)


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości