Uchwyt na napoje z MK4 do MK3

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Cinkers
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pt paź 23, 2009 20:22
Lokalizacja: Wrocław

Uchwyt na napoje z MK4 do MK3

Post autor: Cinkers » ndz lis 08, 2009 12:28

Witam.
Zastanawiam się, czy dałoby radę w jakiś sposób przełożyć oryginalny uchwyt na napoje z MK4 do MK3. Chodzi mi o ten uchwyt:

Obrazek Obrazek

Miejsce na to by się jakoś znalazło (np. na pasku przycisków gdzie jest przycisk do podgrzewania tylnej szyby) ale do tego potrzebne by były pewnie jakieś prowadnice itp. Póki co nie zagłębiałem się w temat. Ot, taka luźna myśl.
Pytanie brzmi - czy ktoś już kiedyś z tym kombinował? Jeśli tak to z jakim skutkiem?

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

Post autor: Lukas » ndz lis 08, 2009 13:02

Mysle ze to szkoda zachodu z tym. Lepiej poszukac typowych do mk3 uchwytow na napoje i wtedy wszystko ladnie pasuje. :bigok:



Cinkers
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pt paź 23, 2009 20:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cinkers » ndz lis 08, 2009 13:18

JokerTDI pisze:Mysle ze to szkoda zachodu z tym. Lepiej poszukac typowych do mk3 uchwytow na napoje i wtedy wszystko ladnie pasuje. :bigok:
Chodzi Ci pewnie o takie coś - KLIK

Osobiście jednak wolałbym te uchwyty z MK4. Nie zajmują miejsca we wnęce w tunelu i chyba są jednak bardziej uniwersalne. Oczywiście te do MK3 też są ciekawe, ale za kawałek plastiku nie zamierzam dać 90zł :/ Co prawda od MK4 tez w tej cenie chodzą ale tam przynajmniej jest jakiś mechanizm i ciekawiej to wygląda. No nic, porozglądam się trochę, porobię pomiary itp. Może coś z tego wyjdzie ;]


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/778][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/778/3/1[/img][/url]

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » ndz lis 08, 2009 13:29

Cinkers, za prawde powiadam Ci - odpuść sobie ten uchwyt... odpuśc, odpuść, po trzykroć odpuść bo jest to tandeta jakich mało, a tandety wystrzegać się będziesz. A tak serio - żeby utrzymać butelke 0.5l z colą musisz ją do połowy opróżnić, komórka w tym nie stanie, kubków z kawą chyba na codzień nie wozisz... jedyne zastosowania które znalazłem dla niego to trzymadło na puszke z zapachem, i trzymadło do soków typu kubuś 0.33l (które chłodze/ocieplam z nawiewów).


Pomyśl prędzej nad nowszą wersją (z wersji mk4 po 2001 roku o ile się nie myle)



Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

Post autor: Lukas » ndz lis 08, 2009 13:30

Poszukaj dobrze, bo do mk3 mozna wyrwac taniej niz 90zl. :bigok:
No jakby to od mk4 jakos ladnie wpasowal itp to na pewno bylby fajny bajer i byloby bardziej praktyczne. :grin:



Cinkers
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pt paź 23, 2009 20:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cinkers » ndz lis 08, 2009 13:45

Shmatan, szczerze mówiąc, nie miałem do czynienia z tym uchwytem. Nie wiedziałem, że jest to lipna konstrukcja...
Shmatan pisze:Pomyśl prędzej nad nowszą wersją (z wersji mk4 po 2001 roku o ile się nie myle)
Zapewne chodzi o to - KLIK . Tylko że cena tego jest już dosyć spora jak za uchwyt.
JokerTDI pisze:Poszukaj dobrze, bo do mk3 mozna wyrwac taniej niz 90zl. :bigok:
No właśnie nie wiem za bardzo gdzie, na szrotach baardzo rzadko się zdarza takie cuś. A na Allegro taniej nie ma...
JokerTDI pisze:No jakby to od mk4 jakos ladnie wpasowal itp to na pewno bylby fajny bajer i byloby bardziej praktyczne. :grin:
No właaaśnie o to chodzi ;]


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/778][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/778/3/1[/img][/url]

Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

Post autor: Lukas » ndz lis 08, 2009 14:27

czekaj,popatrz na roznych forach. :grin: ktos nawet na tym mial do sprzedania jakis miesiac temu i chyba nie bylo zbyt drogo ale sie spoznilem. :grin: :grin:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz lis 08, 2009 15:12

Pomyśl prędzej nad nowszą wersją (z wersji mk4 po 2001 roku o ile się nie myle)
Jeśli chodzi o trzymanie to jest identyczne. Po prostu butelka 0.5 pełna jest za bardzo wywrotna. Ja bardzo często piję jakieś kubusie więc mi pasuje. Jeszcze jedną konfigurację lubię: w jednym cola a w drugim frytki z maca :D Ogólnie wytrzyma 2x 0,5l lecha :)


Obrazek

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » ndz lis 08, 2009 17:52

Cinkers, dokłądnie o takim pisze - miałem z nim do czynienia, i lux to nie jest, ale na pewno znacznie lepszy ;) ten który podałeś w pierwszym poście jest fajny jako bajer, ale na prawde średnio praktyczny.

truckman, ano widzisz - czyli i ten nowy to qpa ~~

Dobre uchwyty były o ile się nie myle w którejś wersji punto - przeglądnij ogólnie allegro, i na pewno coś nie vw Ci się rzuci w oczy ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości