[AllVW] ile kosztuje malowanie grilla ?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

[AllVW] ile kosztuje malowanie grilla ?

Post autor: Piaseczeq » ndz sie 09, 2009 20:54

Siemka, czy ktoś z forumowiczów wie ile może kosztowac malowanie grilla no label. Bo mam zajawkę na niego i przed zakupem chcce wiedziec czy to opłacalne.
Ostatnio zmieniony ndz sie 09, 2009 21:00 przez Piaseczeq, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dogu18
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 673
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:39
Lokalizacja: Czerwionka - Czuchów
Kontakt:

Post autor: dogu18 » ndz sie 09, 2009 21:14

malowanie elementu średnio od 150-200 w góre za grill moze zawoła troche mniej ale nie wiadomo

pozdro



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » ndz sie 09, 2009 21:19

Ewentualnie dobierz sobie kolor i sam polakieruj.
Koszt puszki dobranego lakieru - ok. 35zł, do tego podkład - ok. 20zł, a reszta to własna inwencja twórcza :-)


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Post autor: Piaseczeq » ndz sie 09, 2009 22:47

a gdzie można taki lakier dobrać ? Jakiś sklep czy co ?



Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » pn sie 10, 2009 00:42

Piaseczeq, Mieszalnia lakierów. W mojej okolicy to jest STANDOX :bigok: Poszukaj w Krk na pewno coś znajdziesz.



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Post autor: Piaseczeq » pn sie 10, 2009 11:34

ok wszystko pięknie ładnie, mieszalnie lakierów znalazłem podkład też, pozostaje tylko jedna sprawa. nie mam pistoletu lakierniczego wiec czy to pomalowac przecierz nie pędzlem ! Macie jakieś sprawdzone pomysły ??



miqs

Post autor: miqs » pn sie 10, 2009 11:39

Niech ci nabiją w sprej i po krzyku :)



Awatar użytkownika
PiotrTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: śr lis 14, 2007 12:32
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Post autor: PiotrTDI » pn sie 10, 2009 11:40

miqs pisze:Niech ci nabiją w sprej i po krzyku
poważnie piszesz?? nie znam sie na tym więc nie chciałbym w mieszalni pośmiewiska z siebie zrobić



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pn sie 10, 2009 13:30

chesz meic raz a dobrze daj do lakiernika!

sadze ze jak wezmei max 100zl jak mu to zmatowisz i przygotujesz to wsio.... spray nigdy nie rozbi takiego polysku jak z pistoletu bo masz zupelnie inne cisnienie nanoszenia.... ja bym se spray darowal...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: śr lis 14, 2007 12:32
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Post autor: PiotrTDI » pn sie 10, 2009 14:48

MAPET pisze:spray nigdy nie rozbi takiego polysku jak z pistoletu bo masz zupelnie inne cisnienie nanoszenia.... ja bym se spray darowal...
no ale jak masz delikatny odprysk albo ryske i mieć taki spray to można ładnie to sobie zrobić bez wizyty u lakiernika, chyba że będą duze różnice??



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Post autor: Piaseczeq » pn sie 10, 2009 18:46

mój plan to malowanie lusterek i grilla no label, nie jest to dużo ale byłem u lakiernika i chce 200 za wszystko, więc chyba się skuszę i zrobię sam, w końcu to wiecej frajdy.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pn sie 10, 2009 23:24

PiotrTDI pisze:no ale jak masz delikatny odprysk albo ryske i mieć taki spray to można ładnie to sobie zrobić bez wizyty u lakiernika, chyba że będą duze różnice??
czy ladnie to pojecie wzgledne ja maluje i pistoletem i nie raz sprayem i roznica diametralna


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn sie 10, 2009 23:39

Piaseczeq pisze:chce 200 za wszystko,
nie dużo chce !
ja bym sie zastanowił poważnie czy za tyle sie w to w ogóle bawić.... jak podliczysz wszystko to Ci wyjdzie zarobku 50zł a roboty spoko ze 2 dni....

osobiście choć lakiernikiem sie nazwać nie mogę. 2x lusterka i grill jeśli przyniesiesz w ręce odkręcone to za 300 bym zrobił...
PiotrTDI pisze:i mieć taki spray to można ładnie to sobie zrobić bez wizyty u lakiernika, chyba że będą duze różnice??
. spray to qpa wiem bo miałem z tym do czynienie za 2 razy i nie ma co porównywać do lakierowania pistoletem... choć takie małe powierzchnie jak lusterka czy grill da sie zrobić poprawnie.... tylko 3a jeszcze wiedzieć jak...



Awatar użytkownika
PiotrTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: śr lis 14, 2007 12:32
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Post autor: PiotrTDI » wt sie 11, 2009 00:00

MAPET pisze:czy ladnie to pojecie wzgledne ja maluje i pistoletem i nie raz sprayem i roznica diametralna
To_mas pisze:. spray to qpa wiem bo miałem z tym do czynienie za 2 razy i nie ma co porównywać do lakierowania pistoletem... choć takie małe powierzchnie jak lusterka czy grill da sie zrobić poprawnie.... tylko 3a jeszcze wiedzieć jak...
wiem że to nie to co pistolet ale mi nie chodzi o malowanie jakis powierzczhni typu lusterka czy grill, chodzi mi o pomalowanie odprysków 1mmx1mm np na masce czy rogu drzwi, tzn obkleic wszystko wokolo zeby został tylko ten malutki odprysk bo to nieładnie wygląda i do tego zmierzam. chyba się nie zrozumieliśmy do końca :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości