[mk3] Fotele skórzane, półkubełki...

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

ayrt0n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: PomiechóVWek

[mk3] Fotele skórzane, półkubełki...

Post autor: ayrt0n » wt maja 05, 2009 23:48

jak w temacie otóż interesuje mnie co to jest za wersja... bo szczerze mówiąc to pierwszy raz sie z takimi spotykam... na zdjęciach widac że mają regulacje wysokości, przód tył i oparcia ale dodoatkowo mają jedną regulację na odcinek lędźwiowy kręgosłupa i jedna regulacja podobna do regulacji wysokości ale do czego to, to nie wiem... poza tym kanapa tylna z zagłowkami?? dziwna rzecz bo raczej w wersjach gdzie były skórzane półkubełki raczej nie montowali kanapy z zagłowkami.... do tego jeszcze boczki drzwi obiete inaczej niż zwykle czyli na płasko... koles za ten zestaw ceni sobie prawie 3,5 tyś... i tak właśnie nie wiem czy on oszalał czy to jakis totalny rarytas który wyszedł jedyny w swoim rodzaju....

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

niech ktos mi wyjaśni o co tu chodzi bo nie bardzo wiem...



pysio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 18:53
Lokalizacja: montreal

Re: [mk3] Fotele skórzane, półkubełki...

Post autor: pysio » czw maja 07, 2009 21:05

wersje usa posiadaja takie fotele, dodatkowo tylna kanapa w jetta ( vento ) posiada jeszcze podlokietnik. Boczki jednak faktycznie nie pasuja a przynajmniej takich nie widzialem. Przednie fotele posiadaja te same regulacje, tylko jedna z dzwigni jest przeniesiona na bok.



ayrt0n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: PomiechóVWek

Re: [mk3] Fotele skórzane, półkubełki...

Post autor: ayrt0n » czw maja 07, 2009 21:35

pysio pisze:wersje usa posiadaja takie fotele, dodatkowo tylna kanapa w jetta ( vento ) posiada jeszcze podlokietnik. Boczki jednak faktycznie nie pasuja a przynajmniej takich nie widzialem. Przednie fotele posiadaja te same regulacje, tylko jedna z dzwigni jest przeniesiona na bok.
tzn dźwignia od czego została przeniesiona na bok bo na zdjęciu widać z przodu fotela dźwignie do przesuwania "przód/tył", z boku jest "góra/dół" i do czegoś jeszcze ale do czego?? no i na oparciu fotela jest pokrętło od regulacji części lędźwiowej.... czyli można powiedziec że fotele sa w pewnym sensie rarytasem nie spotykanym na rynku europejskim...



Awatar użytkownika
reloo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1337
Rejestracja: wt lut 07, 2006 19:10
Lokalizacja: das Boot

Post autor: reloo » czw maja 07, 2009 22:19

to ze zdjec to generalnie wyglada na 20J (pasy, kiera, reczny), tylko galki brakuje


[img]http://img718.imageshack.us/img718/5750/998fdd8c52c47cab.jpg[/img]

ayrt0n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: PomiechóVWek

Post autor: ayrt0n » czw maja 07, 2009 22:23

no tak wyglada ale nie widziałem nigdy w 20J skóry wiec to raczej nie jest z 20J może auto było w tym stylu robione albo to było 20J ale fotele miało od czego innego...



Awatar użytkownika
Engelbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: czw sty 08, 2009 01:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Engelbert » czw maja 07, 2009 22:27

To, że nie widziałeś, wcale nie znaczy, że nie było XX Jahre w skórze ;) W prospekcie są dwie wersje tapicerki.
Obrazek


VW

ayrt0n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: PomiechóVWek

Post autor: ayrt0n » czw maja 07, 2009 22:32

no widzisz tego akurat nie wiedziałem dlatego zamieściłem temat... żeby się dowiedziec co to za ustrojstwo...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości