[mkIV] zaślepka spryskiwaczy lamp do zderzaka r32

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

[mkIV] zaślepka spryskiwaczy lamp do zderzaka r32

Post autor: tomekzabrze » pn kwie 20, 2009 17:56

autko to golf IV

kupilem autko ktory ma zamontowany zderzak z R32 ze spryskiwaczami, ale zaslepki spryskwiacza te co sa malowane pod kolor auta moim zdaniem nie pasuaj, dosc mocno odstaja.........

pytanie do uzytkownikow z takim zderzakiem czy maja tak samo czy moze zaslepki do zderzaka r32 sa inne? ma mozlwiosc ktos sprawdzenia w etce numeru orginalu zaslepke do r32 a ja bym sobie porownal z moim. ( albo bezposrednio w aucie )
_________________
Ostatnio zmieniony pn kwie 20, 2009 17:56 przez tomekzabrze, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
MaNo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 388
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 22:44
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MaNo » wt kwie 21, 2009 00:42

Napewno sa inne zaslepki zderzaka R32 niz w seryjnym . Jak znajde pudelko z numerem zaslepki to ci podam.



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Kaktus_dj » wt kwie 21, 2009 19:20

tak są troszkę mniejsze, u mnie są R'kowe zaślepki i tez trochę bardziej odstają niż zaślepki seryjne, w seryjnym zderzaku.



Awatar użytkownika
Zioolko00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 21, 2009 01:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Zioolko00 » sob lip 11, 2009 20:52

witam wszystkich przylaczam sie do tematu poniewaz chce zalozyc zderzak r32 do swojego mk4 niestety bedzie on z tworzywa i pytanie bo rowniez bede zakladal spryski wiec kupic musze takie przykrecane do belki a nie do zderzaka to wiem mam nadzieje ze nie ma innychpod r32? i takie spryski mam upatrzone tylko sa wlasnie bez zaslepek... i pytanie czy jak kupie zwykle to beda odstawac a te od r32 nie?? bo tam czytalem ze ktos ma zaslepki od r32 i tez odstaja??



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » sob lip 11, 2009 21:50

tomekzabrze pisze:czy moze zaslepki do zderzaka r32 sa inne?
Wg ETKI są inne. Choć na dobrą sprawę na fotkach na samochodach wyglądają podobnie.
Zaślepki mają następujące numery:
Standard: lewa - 1J0 955 109A , prawa - 1J0 955 110A
R32: lewa - 1J0 955 109B , prawa - 1J0 955 110B
Zioolko00 pisze:bede zakladal spryski wiec kupic musze takie przykrecane do belki a nie do zderzaka to wiem mam nadzieje ze nie ma innychpod r32?
Same spryski są takie same.
tomekzabrze pisze:ale zaslepki spryskwiacza te co sa malowane pod kolor auta moim zdaniem nie pasuaj, dosc mocno odstaja
Może gdzieś na belce ktoś źle założył spryskiwacze i dlatego zaślepki odstają.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Zioolko00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 21, 2009 01:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Zioolko00 » ndz lip 12, 2009 11:26

witam ponownie spryski chce kupic takie tylko nie maja one zaslepek:

http://allegro.pl/item677214761_spryski ... lf_iv.html

a zaslepki i teraz nie wiem czy jest roznica bo ponoc sa wpinane i sie nie ruszaja i sa takie co sie ruszaja ale nie wiem tak mi ktos powiedzial orginaly idzie kupic ale drogie sa:

http://allegro.pl/item681266120_n_zasle ... prawa.html

alternatywa znalazlem takie cos:

http://allegro.pl/item675929244_spryski ... _nowe.html

tylko czy to sa takie same zaslepki??? lepiej chyba kupic to bo wrazie w by sie mialo dysze... no ale nie wiem czekam na porade :PPP

zderzak na pewno bede zakladal ala r32 z tworzywa one sa dobrze odwzorowane moze tam byc inny kont na zderzaku w tym miejscu gdzie sa spryski niz w normalnym zderzaku... to jakby byly te takie ruchome to sie pewnie dopasuja bardziej... czekam na odpowiedz :)))



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » ndz lip 12, 2009 11:38

Zioolko00 pisze:witam ponownie spryski chce kupic takie tylko nie maja one zaslepek:
http://allegro.pl/item677...vw_golf_iv.html
Tu jak chcesz to masz tańszy komplet: http://allegro.pl/item683612651_spryski ... lf_iv.html

A 100zł zostaje na zaślepki z dyszami (80zł za komplet - i dysze zostają na zapas) :-)
Zioolko00 pisze:zderzak na pewno bede zakladal ala r32 z tworzywa one sa dobrze odwzorowane moze tam byc inny kont na zderzaku w tym miejscu gdzie sa spryski niz w normalnym zderzaku... to jakby byly te takie ruchome to sie pewnie dopasuja bardziej... czekam na odpowiedz :) ))
A co do samego spasowania nakładek to chyba najlepiej byłoby mieć już zderzak i przypasować te nakładki. Nie wiem jak są robione te zderzaki a'la R32, czy jest dokładnie taki sam jak oryginał. W sumie nawet jak te nakładki (z aukcji z dyszami) nie będą pasowały to zawsze możesz je sprzedać i myślę, że za tą cenę powinny dość szybko pójść, bo jest nawet atrakcyjna :-)


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Zioolko00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 21, 2009 01:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Zioolko00 » ndz lip 12, 2009 12:09

wiem tamten komplet tez znalazlem =] a te zaslepki z dyszami na pewno beda pasowaly?? to sa takie same jak te nowe oryginalne po 60zl prawie??

[ Dodano: 09 Sie 2009 16:26 ]
hmm......... zalozylem oryginalny zderzak r32 pod spryski kupilem wczesniej oczywiscie oryginalne spryski i zbiornik 5,5l :) wyglada super pytanie tylko takie.... a mianowicie chodzi mi o nadkola bo zderzak jest szerszy na dole i nie da sie skrecic rozumiem tzn podejrzewam ze r32 ma szersze... i teraz pytanie przerabial ktos z was ten temat??? mam racje?? i gdzie bym mogl dostac takie nadkola poza aso... z gory dzieki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości