[MK 3] lampy przednie z MK 4

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

grzenio_g
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Lublin

[MK 3] lampy przednie z MK 4

Post autor: grzenio_g » ndz kwie 19, 2009 16:25

witam mam pytanie czy do golfika z 92 r podejdą lampy z golfa czwórki?



Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: GeGi » ndz kwie 19, 2009 17:29

od golfa czworki nie, ale sa takie lampy ktore pasuja do golfa 3 a wygladaja tak jak z golfa 4 ;) cos takiego : http://www.allegro.pl/item609352940_lam ... hella.html


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » ndz kwie 19, 2009 19:38

Ktoś kiedyś próbował lampy z mk4 do trójki upchać. Szpary jakieś powychodziły i ogólnie lipa była. Zrób tak jak napisał GeGi, najrozsądniejsze wyjście. Albo wrzuć foty swojego golfa i się zobaczy, które lampiony najlepiej bedą pasowały :bigok:



grzenio_g
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Lublin

Post autor: grzenio_g » ndz kwie 19, 2009 20:06

wielkie dzięki :) dopiero zaczynam moją przygodę z tym samochodem i chcę wprowadzić parę zmian, a tak BTW co mozna zrobic ze zwykłymi lampami jedno-żarówkowymi (h4)??
Ostatnio zmieniony ndz kwie 19, 2009 20:08 przez grzenio_g, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » ndz kwie 19, 2009 20:19

A ja Ci powiem, że podejdą.
Z tym, że wymienić byś musiał więcej elementów niż lampy, tj. błotniki, maskę, zderzak i pas przedni wrzucić od MK4 cabrio.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: GeGi » ndz kwie 19, 2009 20:21

sprzedac :D i kupic h1+h1 - wtedy mozna ladnie je zrobic na smoked (tak jak np. tu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=45267&start=0), lub dolozyc troche wiecej i kupic te ala mkIV ;)


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » ndz kwie 19, 2009 20:29

GeGi pisze:sprzedac :D i kupic h1+h1 - wtedy mozna ladnie je zrobic na smoked


Albo kupić od razu dymione, które tak się składa, że mam na sprzedaż :bigok: Ale nie naciskam. Zaczynasz przygodę z autem, więc powoli wszystko zrobisz pod obrany kierunek.



grzenio_g
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Lublin

Post autor: grzenio_g » ndz kwie 19, 2009 22:26

GeGi pisze:sprzedac :D i kupic h1+h1 - wtedy mozna ladnie je zrobic na smoked (tak jak np. tu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=45267&start=0), lub dolozyc troche wiecej i kupic te ala mkIV ;)
super :cool: fajnie to wygląda, ale z tego co widziałem na forum to moim zdaniem efekt lepszy w h4
czas zabrac się do roboty
dzię :bigok: ki :pub:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr kwie 22, 2009 07:45

Żeby zamontować lampy z mk4 musisz pobawić się w wycinanie wzmocnienia a i tak na koniec zostanie ci przerwa pomiędzy lampą a błotnikiem.

Jeśli natomiast ktoś porwie się na mk4 Front, czyli to o czym napisał Kamel, to pojawia się też jeszcze jeden element, błotnik jest za krótki i trzeba dorabiać dół w miejscu gdzie łączy się z progiem.

Obrazek

Co do mk4...na smoked jest łądnie, ale nie zmienia to faktu że nie świeci to za dobrze. Zacznij od sprawdzenia napięcia na instalacji i ewentualnego zamontowania przekaźnika, z czasem jednak dojdziesz do wniosku że zmiana to dobre rozwiązanie. H1+H1 z Hella to najtańsze rozwiązanie a poprawa oświetlenia drogi jest od razu zauważalna, będziesz musiał jednak zrobić zworkę na instalacji żeby mijania świeciły razem z drogowymi po włączeniu drogowych, ale to już zupełnie inna historia.... :-)



Awatar użytkownika
KanedA
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 687
Rejestracja: śr lip 09, 2008 12:13
Lokalizacja: RadzionkóVW
Kontakt:

Post autor: KanedA » śr kwie 22, 2009 09:15

grzenio_g, wwszystko da się zrobić... aczkolwiek tak jak proponują wyżej koledzy hella ala mk4 będzie najtańszym i najszybszym rozwiązaniem :)

Pozdro,


Obrazek
Audi A4 B9 CMYC - Daily drive
MK3 Variant ARL++ Daily Drive 23XKM4XXNm - był...
MK3 VR6 ABV Syncro US - był... ale już nie ma...

Stowarzyszenie Volkswagen Klub Polska #411

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości